کلوپ: فصل قبل خوش‌شانس بودیم که صعود کردیم
۹۲۱۳۱۵
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۲
۲۲۸۵
یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول مدعی شد خنک رقیب دشواری برای تیمش خواهد بود.

ورزش سه: لیورپول فردا شب در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف خنک خواهد رفت و یورگن کلوپ در نشست مطبوعاتی پیش از این دیدار مدعی شد محمد صلاح شرایط خوبی دارد، اما ترنت الکساندر آرنولد و جوئل ماتیپ به این دیدار نخواهند رسید.

دیدار با خنک: ما بازی آنها را در مقابل سالزبورگ دیدیم و بعد از نیم ساعت و نمایش خوب این تیم، هرگز به نظر نمی رسید آنها با شش گل مغلوب شوند. ما باید با ذهنیت صحیحی در اینجا بازی کنیم. ما اصلا خسته نیستیم، اما باید دو پست را نسبت به بازی قبل تغییر دهیم. من ترکیب دیدار برابر خنک را آماده کرده ام. ما نمی خواهیم خنک را بزرگتر از آنچه هستند نشان دهیم، اما آنها در خانه بازی می کنند و می توانند رقیبی آزاردهنده باشند.

کلوپ: فصل قبل خوش شانس بودیم که صعود کردیم

خنک تیم خوبی است. آنها تیمی سازمان یافته و شجاع هستند که خیلی در پرس فشار نمی آورند بلکه به دنبال توپ دوم هستند. خنک هافبک های سرعتی و خوبی در اختیار داشته و مدافعان کناری بسیار فعالی دارد. سال گذشته ما خوش شانس بودیم علیرغم سه شکست در مرحله گروهی موفق به صعود شدیم، اما امسال این اتفاق نخواهد افتاد. به طور کلی در لیگ قهرمانان در چند سال گذشته خیلی خوب بوده ایم، اما می دانیم که باید پیشرفت کنیم.

نامزدهای توپ طلا: سوال من این بود که چه کسی نامزد نشده است؟ وقتی بازیکنان فاتح چنین جوایزی شوند اتفاق بزرگی رخ داده، اما اگر بازیکنی در رسیدن به توپ طلا ناکام بماند امیدوارم خیلی اذیت نشود. با سبکی که فصل گذشته بازی کردیم طبیعی است نامزدهای زیادی در بین انتخاب های کارشناسان داشته باشیم.

کلوپ: فصل قبل خوش شانس بودیم که صعود کردیم

فکر می کنم ما شایسته داشتن هفت نامزد بودیم. شاید این نشانه ای باشد که ما اکنون مقصدی خوب برای بازیکنان هستیم. ما می خواهیم تا دو سال آینده با هم کار کنیم و خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. نه فقط به این دلیل که هفت نفر از آنها نامزد شده اند، بلکه من به طور کلی به بازیکنانم افتخار می کنم، من آنها را خیلی دوست دارم و وقتی آنها برنده همه چیز می شوند خوشحالم.

شرایط بازیکنان مصدوم: شرایط محمد صلاح امیدوار کننده به نظر می رسد. دیروز نسبت به او مطمئن نبودیم، اما امروز شرایط خوب به نظر می رسد. اما ما هرگز روی بازیکنی ریسک نخواهیم کرد. ترنت الکساندر آرنولد و جوئل ماتیپ نیز با ما به اینجا سفر نکرده اند. ما فکر کردیم بازگشت ماتیپ هفته قبل از بازی با منچستر یونایتد خواهد بود. مصدومیت ماتیپ خیلی جدی نیست اما اینقدر جدی است که فردا بازی نکند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج