طعنه‌ی قاضی به حجاب متفاوت شبنم نعمت‌زاده
۹۲۱۴۴۰
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
۱۶۲۶۹ 
پنجمین و آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده دختر وزیر سابق صنعت معدن و تجارت، احمدرضا لشگری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا صبح امروز (چهارشنبه) اول آبان ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.

خبرگزاری ایسنا: پنجمین و آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده دختر وزیر سابق صنعت معدن و تجارت، احمدرضا لشگری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا صبح امروز (چهارشنبه) اول آبان ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه شبنم نعمت زاده با حضور در جایگاه در ادامه دفاعیاتش گفت: من هیچ گونه سوء نیتی نداشتم، ان‌شاءالله سعی می‌کنم که بتوانم جبران کنم. شرکت بدهکار است و مدیریت در دست من نبوده و به کارم وارد نبودم.

قاضی مسعودی مقام خطاب به شبنم نعمت زاده متهم ردیف اول گفت: به گونه‌ای حجاب خود را رعایت کنید هم شما بتوانید صحبت کنید و هم ما بتوانیم صدای شما را بشنویم و متوجه صحبت‌هایتان شویم.

متهم نعمت زاده اظهار کرد: من سعی کرده‌ام همه چیز را بنویسم و برای شما ارسال کنم. مجموعه شرکت هایی که با ما همکاری داشتند، در جریان هستند که کار ما از ابتدا با فروش ایجاد شد و پس از گذشت مدت یکسال مانند دیگر شرکت های دارویی وارد عمل شدیم اما متاسفانه به مشکل برخوردیم. بنده پس از مشکلات سال ۹۶ وارد کار شدم و سعی کردم تا از همان زمان تمام مشکلات را حل کنم اما به دلیل بالا بودن میزان بدهی تامین با مشکل برخوردم.

متهم نعمت‌زاده گفت: سعی کردیم ابتدا با پرداخت حقوق معوقه کارمندان خود کار را آزاد آغاز کنیم و پس از آن به سراغ بدهی‌هایی با میزان کمتر از یک میلیارد تومان رفتیم و تاکنون ۱۰ میلیارد بدهی پرداخت شده است.

وی با اشاره به اموال توقیف شده خود گفت: اموالم توقیف شده اند و نمی توانم آنها را فروخته و جبران بدهی کنم، جزئیات صحبت های خود را برای شما ارسال خواهم کرد و امیدوارم مجدداً فعالیت آغاز شود و با همکاری همکاران خود بتوانم بدهی‌های خود را پرداخت کنیم.

متهم نعمت‌زاده ادامه داد: صحبت‌ها و قضایایی که اینجا مطرح شده اند خلاف واقع هستند. گزارش‌ها درباره انبار البرز به سازمان غذا و دارو ارائه شده است. من چاره ای نداشتم و باید داروهای خود را در یک انباری قرار می دادم. به همین دلیل انبار البرز خریداری شد و داروها به آنجا منتقل شدند اما به دلیل پلمب انبار تاریخ داروها گذشت و مجبور به امحای آن‌ها شدیم.

وی اظهار کرد : ان‌شاءالله پس از پرداخت بدهی‌ها بتوانیم از اموال توقیف شده استفاده کنیم. آبروی خانوادگی و شخصی خود را باز می گردانم و باز هم تاکید می‌کنم که در جریان کار هیچ سوء نیتی وجود نداشته است و امیدوارم اطلاعات بر اساس مدارک مستند باشد و بتوانم صدمات وارده را جبران کنم. رمز موفقیت ما با بانک شرکت دارویی، بیمه، سازمان غذا و دارو و اداره دارایی و همکاری های اصولی بوده است.

در ادامه نماینده حقوقی وزارت بهداشت با حضور در جایگاه گفت: چهارشنبه هفته گذشته یکی از اقوام نعمت زاده در وزارت بهداشت حضور یافت و اعلام کرد که نمایندگان شما در دادگاه چنین و چنان می گویند و بعد از آن بود که یکی از مدیران کل وزارت بهداشت برکنار شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1398/08/01
کاربرد دقیق حجاب در ایران با رسم شکل رو ایشون استاد کرده
پاسخ ها
اُپرا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
برای خانومها اینچنین و متاسفانه برای آقایان هم که کاملا مشخص هست
خیلی راحت با این معیارها ملت رو قضاوت می‌کنند و چه استعداد ها و توانایی ها که بخاطر عدم قبول کردن و استفاده از ماسک ریا و تزویر ازبین رفت.
﷼﷼﷼﷼﷼
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
استناد کرده استاد به معنی معلم و کاربلداست .
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/08/01
قاضی گرامی
حجاب اجباری است
یا مانتو یا چادر وقتی این خانم محترم حجاب را حفظ کرده شما به عنوان قاضی دادگاه فقط باید در مورد پرونده صحبت کنید
پاسخ ها
مهدی
-
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
خدا کنه تو با این طرز فکرت کاره ای تباشی و درحد همین کامنت نویسی جلولان بدی نه بیشتر . که ضرر شما ها بیشتر نفعتونه
حق
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
چون اگه اسمش رو بزنید و به صفحه گوگل برید متوجه میشی قبلا بی حجاب بوده و الان فقط داره از حجاب سوءاستفاده میکنه و این چندش آوره، حجاب با ارزشه
﷼﷼﷼﷼﷼
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
مهدی دست از نوچه بازی بردار کمی هم سواد خود را توسعه بده تا آبروی اخبار داغ را نبری،
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
خوب گفته بیچاره. من الان تمام اقصادم عقب افتادن عقد پسرم هست پول هم ندارم چکار کنم مسبب کیست ایران بااین همه ثروت خوب افرادی مثل این هستن که پول میدزدن آقا شما که میدونید دزده محاکمه چی داره بگید پول بیاره
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
حجاب خوب است که همیشگی باشد نه اینکه برای گمراه کردن دادگاه! انهم طوری با چادر جلوی دهانش را بگیرد که نتواند صحبت کند وصدایش هم به قاضی نرسد! معلومه که ظاهری بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
۱۴:۵۴ قبلا بی حجاب بوده؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/08/01
حالا گذشته ازهمه این بحث ها...من نمیدونم چرا اینقد باحجاب و ..... وارد دادگاه میشه انشاله که هدفی و نیتی پشت این کار نباشه و فریب افکار عمومی امیدوارم
پاسخ ها
﷼﷼﷼﷼﷼
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
واقعا بی سوادی خود را ثابت کردی مهدی
اخه ۰۰۰۰۰ هر کس حجاب را رعایت کند
قصد کلاه برداری دارد
اگر این‌خانم محترم با حجاب کامل در دادگاه حضور پیدا کرده به دادگاه و قاضی دادگاه احترام گذاشته
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/08/01
توبه گرگ مرگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
خیلی جالبه میگه: شرکت بدهکار است و مدیریت در دست من نبوده و به کارم وارد نبودم. خب احتمالا اگه وارد بودی گیر نمی‌افتادی.
باز گفته: امیدوارم مجدداً فعالیت آغاز شود و با همکاری همکاران خود بتوانم بدهی‌های خود را پرداخت کنیم. زن حسابی فکر کردی خاله‌بازیه که ولت کنن بری. بشین تا ولت کنن. شما فقط به طلبکارات بدهکار نیستی، به کل نظام و مردمی که بیچاره‌شون کردی بدهکاری و باید تاوان پس بدی. درود بر رئیسی که هر روز داره چماقشو تو سر اینگونه افراد میکوبه. خیلیها دیگه ماستشونو کیسه کردن و دنبال سولاخ موش میگردن. انشاالله که با خودروسازها، گرونفروشها و دیگر محتکرین هم شدیدا برخورد بشه. هیچکس نباید به دلیل آقازاده بودن واسه خودش حاشیه امنیت درست کنه. باز هم درود به رئیسی عزیز. انشاالله کوتاه نیای برادر. ملت واقعا خوشحال میشن که شما داری درست کار میکنی.
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1398/08/01
امان از حجاب ریا کارانه ،چرا که حجاب زوری بهتر از این نمیشه،و پشت حجاب زوری خیلی از فسادها ریشه داره ،نه اینکه حجاب بد باشد اما باید در اخیار باشد تا از آ ن برداشت دیگر نشود
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1398/08/01
عده ای فقط پای پست ها ور میزنن و بس
پاسخ ها
بدون نام
Japan
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
العان که گیرافتاده عذرخواهی میکنه وجلودهنش گرفته که صبحتاش متوجه نشین اگه اسلام است گفته گردی صورت ودستهاتا مچ اشکال ندراردالبته بدون ارایش.ولی بعضیهاشورش دراوردن که هیچ ربطی هم به اسلام ندارد
بدون نام
Japan
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
ماهم به نظرقاضی موافقیم
بدون نام
Japan
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
ماهم به نظرقاضی موافقیم
Iran, Islamic Republic of
07:24 - 1398/08/02
جناب قاضی مواظب باش یکی دیگر جای خودش نفرسته دادگاه خودش دربره چون درزیر چادر معلوم نیست چه موجودیی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
عجب از این قضاوت های نابجا .شما بیکار ها از خدا نمی ترسید که قضاوت نابجا میکنید. اول بزارید قاضی حکم دهد بعد نظر دهید. پناه میبرم به خدا از شر شیطان رجیم.
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/08/02
آبروی نداشته ى خانوادگی و شخصی خود را باز می گردانم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج