تیم ملی فوتسال، امیدوار به توجه صداوسیما
۹۲۲۲۱۲
۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
۵۱۴۸
ناظم الشریعه با انتقاد از عدم پخش مسابقات تیم ملی فوتسال گفت: امیدوارم صداوسیما وقت بیشتری برای فوتسال بگذارد ؛ پخش زنده موجب انگیزه بازیکنان می‌شود.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال: سیدمحمد ناظم‌الشریعه پس از برتری تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل قرقیزستان گفت: به مردم خوب ارومیه به دلیل حضور پرشورشان تبریک می‌گویم. این مدت به ما خیلی خوب گذشت و فکر می‌کنم مردم هم از بازی‌ها راضی بودند. بازی زیبا، پُرگل و تماشاگرپسندی را شاهد بودیم و تماشاگران از دیدن این بازی لذت بردند.

وی با اشاره به وجود اشتباهاتی در خط دفاعی تیمش اظهار داشت: به‌هرحال تیم سوم جهان باید کاملاً کم‌اشتباه بازی کند و همیشه به بازیکنانم هم گفته‌ام تیمی برنده است که کمتر گل بخورد. بدون شک تلفیق بازیکنان جوان و باتجربه کار سختی است، به خصوص که زمان تمرین کمی داشته باشید.

البته تا مسابقات مرحله نهایی، زمان کافی را در اختیار داریم و به همین دلیل اصلاً نگران نیستیم. این ایرادات را باید تا مرحله نهایی برطرف کنیم. این بازیکنان، آینده فوتسال کشورمان هستند و در این مسابقات توقع خاصی از آنان نداشتیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال با تشکر از عملکرد بازیکنان جوان تیمش تصریح کرد: بازی در چنین جوی سخت است، به خصوص که این بازیکنان جوان هستند و بازیکنی که ۲۰ ساله نشده، در حضور این تماشاگران و با زمان کمی که داشته، به میدان رفته است.

البته صد درصد تغییراتی تا پیش از مرحله نهایی خواهیم داشت و دو تورنمنت پیش رو داریم که آن‌ها را هم ملاک قرار می‌دهیم. مطمئناً از تیمی که هشت یا ۹ تغییر داشته است، نباید توقع بیشتری داشت و من از عملکرد بازیکنان راضی هستم.

ناظم‌الشریعه با انتقاد از عدم پخش مسابقات تیم ملی فوتسال گفت: امیدوارم صداوسیما وقت بیشتری برای فوتسال بگذارد و پخش زنده مسابقات انجام شود. تیم ملی فوتسال، سوم جهان است و پخش زنده موجب انگیزه بازیکنان می‌شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج