تصمیم زودهنگام PSG درباره ایکاردی
۹۲۲۲۳۶
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹
۴۹۳۵
پاری سن ژرمن از همین حالا تصمیم خود برای دائمی کردن قرارداد مائورو ایکاردی را گرفته است.

ورزش سه: پاری سن ژرمن از همین حالا تصمیم خود برای دائمی کردن قرارداد مائورو ایکاردی را گرفته است.

مائورو ایکاردی در تابستان امسال تلاش زیادی برای ماندن در اینتر انجام داد، اما در نهایت نتوانست تصمیم مدیران این باشگاه را تغییر دهد و به همین دلیل در آخرین دقایق بازار نقل و انتقالات تابستانی بود که به پیشنهاد پاری سن ژرمن پاسخ مثبت داد.

تصمیم زودهنگام PSG درباره ایکاردی

قرارداد ایکاردی با باشگاه فرانسوی به صورت قرضی است، اما پاری سن ژرمن می تواند با پرداخت 70 میلیون یورو در تابستان سال بعد این قرارداد را دائمی سازد و نشریه آ.اس مدعی شد مدیران پاری سن ژرمن در این رابطه تصمیم قطعی خود را گرفته و می خواهند مائوریتو را حفظ کنند.

ایکاردی در فرانسه عملکرد بسیار خوبی داشته و در شش بازی اول خود موفق به زدن پنج گل و ارسال یک پاس گل شده است.

اخبار حاکی از آن است که قرارداد مهاجم کهنه کار و اروگوئه ای پاری سن ژرمن، ادینسون کاوانی تمدید نخواهد شد و او در تابستان سال 2020 و با پایان قراردادش فرانسه را بعد از هفت سال ترک خواهد کرد.

پپ ماروتا، مدیر ورزشی اینتر چندی قبل مدعی شد آنها شرایط مائورو ایکاردی را در نظر دارند و این بازیکن هنوز متعلق به اینتر است، اما به نظر می رسد پاری سن ژرمن که به جای کاوانی مجبور به خرید یک مهاجم خواهد بود، گزینه ای بهتر از ایکاردی در تابستان سال بعد آنهم با پرداخت 70 میلیون یورو پیدا نخواهد کرد و به همین دلیل مهاجم آرژانتینی احتمالا در پاریس ماندنی خواهد شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج