کیانوش رستمی: لطفاً به من فرصت دهید
۹۲۲۳۰۰
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
۳۷۴۹
وزنه‌بردار دسته ۹۶ کیلوگرم ایران گفت: من نمی‌دانم امتیاز مسابقات سوییس برایم محاسبه می‌شود یا نه اما می‌خواهم همه به من کمک کنند تا به المپیک بروم در غیر این صورت شاید وزنه‌برداری من تمام شود.

خبرورزشی: کیانوش رستمی که در مسابقات وزنه‌برداری سوییس به سر می‌برد، گفتگویی را با سایت weightlifting house انجام داد.

رستمی در این گفت‌وگو درباره‌ی حضورش در این مسابقات گفت: من نمی‌دانم امتیاز این مسابقات به امتیازات من برای حضور در المپیک اضافه می‌شود یا نه. من در مسابقات قهرمانی جهان که در تایلند برگزار شد، در مهار وزنه ۱۸۰ کیلوگرم اوت شدم و این برای من خیلی بد بود. بسیار بد شانس بودم چون وقتی روی صحنه رفتم من را متوقف کردند و بدنم سرد شد.

او ادامه داد: من به این مسابقات آمده‌ام چون آخرین مسابقه در دوره دوم گزینشی‌های المپیک است و احتیاج دارم در این مسابقه شرکت کنم. شاید فدراسیون جهانی امتیاز من را برای المپیک بپذیرد. من به دسته ۹۶ کیلوگرم آمدم و می‌خواهم به المپیک بروم. همه زندگی من وزنه‌برداری است و برای المپیک تمرین می‌کنم. اگر به المپیک توکیو بروم، سومین المپیکی است که می‌توانم مدال بگیرم و این برای کلکسیون مدال‌هایم بسیار خوب است.

رستمی همچنین گفت: تلاش می‌کنم در المپیک‌های بیشتری شرکت کنم اما اگر نتوانم به این المپیک بروم، همه چیز در ذهن من تغییر می‌کند و ممکن است وزنه‌برداری‌ام تمام شود.

رستمی در پاسخ به این پرسش که یعنی خود را بازنشسته می‌کند، پاسخ داد: بله چون نرفتن به المپیک من را بسیار ناراحت می‌کند. من از رسانه‌ها، فدراسیون جهانی و همه می‌خواهم کمکم کنند تا به المپیک بروم و این برای من بسیار مهم است.

وزنه‌بردار دسته ۹۶ کیلوگرم ایران در پاسخ به این پرسش که چه مشکلی در مسابقات قهرمانی جهان پیش آمد، تصریح کرد: من ابتدا می‌خواستم وزنه ۱۸۰ کیلوگرم را بزنم اما بعد به ۱۷۹ کیلوگرم کاهش دادم اما به من گفتند نمی‌توانم ۱۷۹ کیلوگرم را بزنم و باید وزنه را افزایش بدهم. من ۵ دقیقه روی صحنه بودم و این برای هر کسی اتفاق بدی است. در آن مسابقات آماده بودم. همچنین حتی برای وزنه ۱۹۵کیلوگرم در یک ضرب هم آماده بودم.

رستمی در ادامه درخواست کرد به او فرصت داده شود و گفت: لطفا به من فرصت دهید. من می‌توانم به المپیک بروم. اسم من دیر برای مسابقات سوییس ارسال شد و این همه چیز را برایم تغییر داد. ۲۰ روز است که نتوانسته‌ام برای این مسابقات خوب بخوابم. در تمام عمرم دوپینگ نکردم و پاک هستم چرا می‌خواهند یک وزنه‌بردار پاک را ناامید کنند؟ لطفا فقط به من کمک کنید. اگر به من امتیاز المپیک داده شود همه مردم جهان را سورپرایز خواهم کرد.

رستمی در مورد رقابت با سهراب مرادی برای رفتن به المپیک نیز گفت: او مصدوم است اما اگر کاملا خوب شود، با او رقابت می‌کنم. وقتی هم که ۸۵ کیلوگرم بودیم همیشه با مرادی رقابت می‌کردم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1398/08/04
چرا انقدر
قودی پهلوان تمام قوی نرین مردان
دنیا زیر نظر مربی کار میکنن شما نه
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/08/04
فقط به فکر خودشه. میگه میخوام سومین المپیک
و مدال و بیاورم. فکر مملکت و کشور نیست. چرا در
مسابقات جهانی یک ضرب و اوت کردی تو حرکت دو
ضرب انصراف دادی حداقل با وزنه دو ضرب جایگاه ایران
بهتر میشد.در ضمن به فکر رقابت با سهراب مرادی نباش
تو حداقل سی کیلو با رکورد مرادی فاصله داری .مرادی با
مصدوميت هم از تو بهتر وزنه میزند. برای یک بار که شده
بخاطر کشورت منطقی رفتار کن
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1398/08/04
تابازدوباره گندبزنی.پهلوان
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1398/08/04
ای بابا برو خونتون تو در باختن رکورد جهانی والمپیک وداری
Iran, Islamic Republic of
05:43 - 1398/08/05
غلط زیادی کردی وقتی بهرطریق ممکن به فدراسیون فشارمیاوردی به برادرت حقوق بدن درحالیکه هیچ سررشته ای ازوزنه برداری نداره بایدفکراینجاشومیکردی
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1398/08/05
چانقدر بهش بها میدین این فقد بفکر خودشه
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1398/08/05
کسی از تو مدال نخواسته ازت ادب میخوایم پهلوان پنبه
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/08/07
چرا این همه التماس میکنی !؟ پای اشتباهت و قودی خودت باش و تاوانش نرفتن به المپیک است !؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج