امری: ژاکا باید عذرخواهی کند
۹۲۳۳۲۳
۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵
۴۲۴۵
سرمربی توپچی‌های لندن قبول دارد که ژاکا اشتباه کرده، اما می‌گوید اول از همه باید روحیه او را بازگرداند.

خبرورزشی: حرکات گرانیت ژاکا مقابل هواداران آرسنال از نظر اونای امری اشتباه بوده و باید با عذرخواهی کاپیتان توپچی‌ها همراه شود.

امری: ژاکا باید عذرخواهی کند

اونای امری، سرمربی توپچی‌های لندن گفت: شرایط برای ژاکا و تمام تیم آسان نیست. او اکنون ناراحت است. در این مدت سه بار با هم حرف زدیم. گرانیت به طور معمول با تیم تمرین کرد، ولی کاملا تحت تاثیر اتفاقات قرار گرفته است. حال او خراب است. در تعهد او شکی نیست. می‌خواهد به تیم کمک کند.

رفتارش در تمرینات بی نقص بود. ژاکا واقعا می‌داند اشتباه کرده است. او این را از اعماق وجودش حس می‌کند. چنین حسی برای یک انسان، عادی است. هر بازیکنی به حمایت هواداران نیاز دارد. او با تیم به لیورپول سفر نمی‌کند. او افسرده است. مهم چیز این است که اکنون مراقب ژاکا، خانواده‌اش، تیم و باشگاه باشیم و دوباره بهترین فرم ژاکا را بازیابی کنیم.

وی افزود: پس از اتفاقی که افتاد، حالا ما هر بار تنها یک چالش پیش رو داریم. وقتی هوادار از ما راضی نیست، باید بهتر بازی کنیم؛ بهتر کنترل کنیم. همزمان برای رسیدن به این هدف به حمایت هواداران هم نیاز داریم. اما گام اول را ما باید برداریم و بهتر کار کنیم. اتفاقاتی از این دست رخ می‌دهد، چون ما به عنوان یک تیم نیاز داریم بهتر کار کنیم. وقتی این کار را کردیم، هواداران هم با ما خواهند بود.

امری درباره نارضایتی هواداران گفت: به آن‌ها نیاز داریم. نیاز داریم از درون قوی باشیم. باید این ارتباط قوی را خودمان به آن‌ها منتقل کنیم. پیشتر بازی خاص و مهمی با حمایت هواداران را بردیم. نیاز داریم کنترل بیشتری روی بازی داشته باشیم. کیفیت لازم برای این بهبود در ترکیب تیم هست تا نتایج بهتری در بازی‌های بعدی بگیریم.

او درباره عذرخواهی کردن یا نکردن گرانیت ژاکا گفت: به نظرم وقتی اشتباهی می‌کنیم، باید عذرخواهی کنیم. ترجیح من این است که گرانیت این کار را انجام بدهد. به او گفتیم عذرخواهی کند. اما اکنون اولین واکنشی که از او می‌بینیم این است که به لحاظ روانی، به هم ریخته است. اول باید روحیه او را بازیابی کنیم. او احساس حمایت از سوی هواداران نمی‌کند. اول باید او را آرام کنیم. به ژاکا گفتیم اکنون نیاز دارد کنار خانواده‌اش باشد و ما جزیی از خانواده او هستیم. به تدریج باید گام‌ها را برداریم.

امری در پایان درباره کاپیتانی ژاکا برای توپچی‌های لندن گفت: گرانیت او ارزش‌های لازم و احترام رختکن را با خود دارد. ژاکا در تیم ملی کشورش هم کاپیتان است. حرکت او در بازی با کریستال پالاس اشتباه بود، ولی ربطی به کاپیتانی او نداشت. منظور من این نیست که ممکن است او دیگر کاپیتان نباشد، ولی اکنون نمی‌خواهم به این مسئله فکر کنم. اول از همه باید روحیه او را بازیابی کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج