داور بازی پرسپولیس اشتباه تاثیرگذاری نداشت
۹۲۵۴۰۸
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴
۲۶۰۸
کارشناس داوری فوتبال گفت: داور بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان اشتباه تاثیرگذاری نداشت.

خبرگزاری فارس: نوذر رودنیل در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی اظهار داشت: تیم داوری در این مسابقه اشتباه تاثیرگذاری نداشت. اعلام پنالتی در دقیقه 7 هم درست بود البته جرات تکرار این حرفم را ندارم که ضربه پنالتی باید تجدید می شد. زیرا بازیکنان مدافع و مهاجم قبل از زدن سوت داور و زدن ضربه وارد محوطه جریمه شدند.

وی افزود: داور یک خطای بی مورد روی سیدجلال حسینی اعلام کرد. در آن صحنه هیچ خطا و اتفاق خاصی رخ نداد. در دقیقه 38 مسابقه هم داور کنار زمین امد و لحظاتی با سرمربی فولاد صحبت کرد و در نهایت به جواد نکونام کارت زرد نشان داد. داور دلیلی ندارد که کنار زمین بیاید و دو دقیقه با سرمربی صحبت کند! صحبت با مربی چه لزومی دارد اگر مربی کار بدی کرده باید کارت زرد بگیرد و اگر کاری انجام نداده دلیلی ندارد با او صحبت شود. عامل اصلی این کارت زرد خود داور بود.

رودنیل تصریح کرد: در دقیقه 45 مسابقه هم هیچ خطای پنالتی در محوطه جریمه پرسپولیس رخ نداد. در دقیقه 69 هم ابوالفضلی در اعلام آفساید مهاجم فولاد عجله کرد و مهاجم در این صحنه در آفساید نبود.

کارشناس داوری فوتبال با اشاره به تعطیلی مسابقه گفت: داور در دقیقه 88 بخاطر پرتاب ترقه مسابقه را تعطیل کرد این کار داور درست نبود زیرا وقتی که بازیکنان و تیم داوری در خطر باشند داور می تواند مسابقه را تعطیل کند اما پرتاب یک ترقه در کنار زمین نباید باعث تعطیلی مسابقه شود.

رودنیل با اشاره به پرتاب اشیا و لیزر به سوی زمین و بازیکنان گفت: تنها نکته آزار دهنده این مسابقه پرتاب لیزر و اشیا از سوی تماشاگران هر دو تیم بود. پرتاب اشیا جلوه زشتی را به نمایش گذاشت. جام جهانی بزرگترین جشنواره ورزشی دنیاست آیا تا به حال دیده اید که یک تماشاگر لیزری به سوی بازیکن پرتاب کند؟!

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1398/08/13
عینک بزن عامو!! مگه طرفداران پرسپولیس از طبقه دوم و اون گوشه میتونستند چیزی پرت کنند. برای حماقتت متاسفم
United Kingdom
01:17 - 1398/08/14
یعنی خطای دقیقه نود پنالتی نبود یا ترسیده بگیره چون اونوقت امکان داشت مساوی بشه
Iran, Islamic Republic of
03:07 - 1398/08/15
لعنت به داور این بازی .....
Iran, Islamic Republic of
03:09 - 1398/08/15
مردمو اسکل گیر اوردن

لعنت به داور پرسپولیس فولاد ......
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1398/08/15
پنالتی که پرسپولیس زد قبلش خطا بود همون توپ پنالتی شد....پنالتی فولاد چی شد .....

کاپیتان سید جلال خودش خورد زمین داور خطا گرفت والا همون توپ گل میشد


لعنت به داور چقد زدی تو جیب بی پدر.....داور
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج