ورود دستگاه قضا به موضوع فروش VPN‌ها
۹۲۵۶۲۹
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
۳۶۴۲
سخنگوی دستگاه قضا از ورود قوه قضاییه به موضوع فروش وی پی‌ان‌ها خبرداد.

خبرگزاری مهر:  غلامحسین اسماعیلی در رابطه با فروش VPNها از سوی برخی افراد و نهادها و موضوع دور زدن قانون و نادیده گرفتن قوانین کشور و همچنین بحث پولهای کثیف حاصل از این اقدام، قوه قضاییه نسبت به این موضوع اقدام جدی خواهد داشت؟ گفت: فضای مجازی کشور نیازمند مدیریت است و نباید اجازه داد این فضا بزای افراد سودجو و حرفه ای که اموال و دارایی های مردم را مورد هدف قرار می دهند، تبدیل شود.

ورود دستگاه قضا به موضوع فروش VPN‌ها

وی افزود: مدیریت فضای مجازی عزم ملی می یابد و سالهاست که وعده دادند برای مدیریت فضای مجازی شبکه ملی راه اندازی می شود که هنوز به سرانجام نرسیده، البته گام های برداشته شده است.

اسماعیلی ادامه داد: در این فضا برخی اقداماتی جهت فیلترینگ انجام می‌دهند، در این رابطه با هر عمل خلاف قانون که افراد مرتکب می شوند باید با آن برخورد کرد که موضوع فروش وی پی ان ها هم از این دسته است.

سخنگوی دستگاه قضا تصریح کرد:هر کجا شناسایی شدند قوه قضاییه با آنها برخورد می کنند. البته قانون ما در این رابطه ناقص است و از خواسته های ما این است مجلس به این موضوع ورد کند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1398/08/14
به جای اینکار باید با کسانی که فقط برای ارضای میل خود به محدود کردن مردم دست به فیلترکردن میزنند برخورد شود
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1398/08/14
شما که همه ی فیلتر شکنارو هم فیلتر کردین، دیگه دنبال چی هستین
واقعا چرا باید تو کشوری بدنیا اومد که زندگی رو واسه شهرونداش به جهنم تیدیل کرده اینجوری پیش بره آخرشم تو حسرت همه ی آرزوهای کوچیک و بزرگمون زندگی تو این جهنم رو ترک میکنیم
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1398/08/14
پیشنهاد میکنم دستگاه قضا به پرونده های خودرو سازی...مسکن و ارزاق ضروری مردم ورود کند....وقتی رضایت نسبی مردم فراهم شود....وی پی ان بصورت خودکار از رده خارج میگردد...
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1398/08/14
ورود دستگاه قضا به پرونده خودرو سازان و ارزاق عمومی مردم ، واجب تر به نظر میرسد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج