ثبت‌نام ١٢٢ متقاضی مدیرعاملی ستاد معاینه فنی
۹۲۵۷۲۹
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
۳۷۶۱
مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام فراخوان انتخاب مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران، تعداد ١٢٢ متقاضی در این فراخوان شرکت کرده‌اند.

ایلنا: مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام فراخوان انتخاب مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران، تعداد ١٢٢ متقاضی در این فراخوان شرکت کرده‌اند.

مسعود رنجبریان افزود: در راستای راهبرد شایسته‌گزینی در شهرداری تهران، معاونت حمل و نقل و ترافیک فراخوانی را به منظور انتخاب افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری برای مدیر عاملی ستاد مرکزی معاینه فنی منتشر کرد.

وی با تاکید بر اینکه انتخاب مدیر عامل ستاد مرکزی معاینه فنی از طریق فراخوان عمومی داخل شهرداری صورت گرفته، از ثبت نام ١٢٢ متقاضی در این فراخوان خبر داد و گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام در فراخوان و بر اساس آمار و اطلاعات بدست آمده تعداد ١٢٢ متقاضی در این فراخوان شرکت کرده‌اند که دربین آنها ۹۳٪ مرد و ۷٪ زن هستند، همچنین بالغ بر ٥٠٪؜ متقاضیان در بازه سنى ٣٠ الى ٤٠ سال هستند.

مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری با بیان اینکه وضعیت تحصیلى متقاضیان نیز ١٨٪؜ کارشناسى و ٥٦٪؜ کارشناسى ارشد و ٢٦٪؜ دکترى است افزود: این فراخوان مختص پرسنل رسمی و قراردادی بوده که ۶۰٪ متقاضیان رسمی و ۴۰٪ آنها از نیروهای قراردادی شهرداری هستند.

رنجبریان با تاکید بر اینکه این اقدام برای نخستین بار در شهرداری تهران و بر پایه رویکرد جدید مدیریت شهری صورت گرفته است اظهار داشت: شایسته سالاری و ارتقا شغلی پرسنل شهرداری یکی از اصلی‌ترین اهداف اجرای این فراخوان بود که بر مبنای سوابق و تجارب و صلاحیت‌های علمی و تخصصی مدیران، برای تصدی این پست اقدام می‌شود.

رنجبریان ادامه داد: شایسته‌سالاری، بهره‌گیری از انرژی خلاق افراد نخبه و برگزیده است. این شایستگی‌ها شامل دانش، مهارت‌ها، توانایی‌ها به همراه سازه‌هایی نظیر ارزش‌ها، انگیزش، نوآوری و خلاقیت در جهت پیشبرد اهداف سازمانی است.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انسانی از با‌ارزش‌ترین منابع در سازمان‌ها هستند که با تلاش و هم‌افزایی و به‌کارگیری صحیح آنها همراه با دیگر اجزای سازمان‌ها‌، می‌توان اهداف سازمانی را تحقق بخشید تصریح کرد: شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک نیز در تلاش است تا شایسته‌ترین فرد را برای این جایگاه شناسایی و انتخاب کند.

مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت ترافیک همچنین افزود: کمیته‌اى براى انتخاب مدیر عامل تشکیل شده که نسبت به بررسى سوابق اجرایى و تخصصى و تایید صلاحیت‌هاى عمومى و مدیریتى شرکت‌کنندگان اقدام مى‌نماید.

به گفته رنجبریان در نهایت ٣ نفر از متقاضیان که حائز بهترین شرایط باشند از سوی کمیته انتخاب و به معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران معرفی شده، سپس با مصاحبه‌اى حضوری یک نفر براى تصدى این پست انتخاب خواهد شد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/08/15
جالبه توترورخاموش گفت اروپا ییها گفتن اروپای پاک وخاورمیانه محتاط وجالبش اینه توخاورمیانه یه ایران بیشترین محتاط دارولی عربها اصلا محتاط ندارن و..‌‌‌...؟!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج