کان: دوران قهرمانی‌ها بایرن تمام شد
۹۲۶۸۴۰
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
۲۰۸۲
اسطوره باشگاه بایرن مونیخ معقتد است دورانی که بایرن مونیخ به هر طریقی قهرمانی را از آن خود می‌کرد، تمام شده است و این تیم باید بازی‌های سطح بالایی را از خود ارائه کند.

خبرورزشی: اولیور کان در تازه‌ترین اظهارنظر خود در خصوص وضعیت کنونی بایرن مونیخ و فراز و نشیبی که این تیم در فصل جاری داشته، اظهار داشت: دورانی که بایرن مونیخ به هر طریقی در بازی‌های خود به پیروزی می‌رسید و قهرمانی را از آن خود می‌کرد، تمام شده است. فوتبال حالا تکامل یافته و تماشایی‌تر شده است. امروزه تماشاگرانی که به ورزشگاه می‌آیند، می‌خواهند بازی جذابی را ببینید. این البته بخشی از فلسفه بایرن مونیخ است، تسلط بر بازی، ارائه بازی جذاب و هجومی. شما در بایرن سرعت و سطح فنی را مشاهده می‌کنید که در تیم‌های دیگر نمی‌توانید ببینید. انتظارت از بایرن بالاتر رفته و سرمربی باید چنین فوتبالی را به نمایش بگذارد.

اولیور کان که قرار است اول ژانویه ۲۰۲۰ به هیئت مدیره باشگاه بایرن مونیخ ملحق شود و با پایان یافتن قرارداد کارل هاینتس رومنیگه در تاریخ ۳۱ دسامبر سال ۲۰۲۱ جانشین وی در پست مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ شود، همچنین درباره گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب جانشین نیکو کواچ اظهار داشت: به اعتقاد من مهم است که از نام‌های بزرگ فاصله بگیریم. باید به این فکر کنیم که بایرن مونیخ به دنبال ارائه چه نوع فوتبالی است و چه مربی‌ای مناسبش است. باید هدایت تیم به کسی سپرده شود که بتواند دوره‌ای جدید را در این باشگاه شکل دهد. این موضوعی است که باید رویش به خوبی فکر شود.

بر اساس ادعای روزنامه «تلگراف» هلند، مدیران باشگاه بایرن مونیخ لیست مدنظر خود برای انتخاب جانشین نیکو کواچ را به دو نام کاهش داده‌اند که یکی اریک تن‌هاخ و دیگری توماس توخل است. به نظر می‌رسد بایرن شانس بالایی برای استخدام تنهاخ در تابستان آینده داشته باشد، این در حالی است که این سرمربی هلندی هم علاقه‌مند به حضور روی نیمکت سرمربیگری باوارایی‌ها است. در سوی دیگر توخل که پیش از این هم مدیران بایرن نسبت به استخدام او علاقه داشته‌اند، اخیراً اعلام کرد به خاطر قراردادی که با پاری‌سن‌ژرمن دارد، حتی نمی‌تواند یک دقیقه به دیگر باشگاه‌ها فکر کند.

با اخراج نیکو کواچ از سمت سرمربیگری تیم فوتبال بایرن مونیخ که پس از شکست تحقیرآمیز ۵ بر یک این تیم مقابل اینتراخت فرانکفورت در هفته دهم بوندس‌لیگای آلمان رقم خورد، هدایت این تیم به طور موقت به هانسی فلیک، دستیار کواچ سپرده شد. اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ هم اخیراً گفت تکلیف جانشین نیکو کواچ تا پیش از به اتمام رسیدن تعطیلات پیش‌روی بوندس‌لیگا بابت بازی‌های ملی، مشخص خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج