مذاکره اریکسن با یونایتد برای انتقال در ژانویه
۹۲۶۸۷۵
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
۵۰۰۸
یک رسانه اسپانیایی مدعی شد کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام با منچستریونایتد برای انتقال 42 میلیون پوندی به این تیم در ماه ژانویه مذاکره کرده است.

ورزش سه: رسانه اسپانیایی El Desmarque مدعی شد کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام که از تابستان گذشته علاقه زیادی به پیوستن به رئال مادرید داشت ولی انتقال مد نظر او در تابستان انجام نشد، از صبر و انتظار برای دست به کار شدن رئالی‌ها خسته شده و برای انتقال به منچستریونایتد در ماه ژانویه با قراردادی به ارزش 42 میلیون پوند با این باشگاه انگلیسی مذاکره کرده است.

اریکسن سال پایانی قرارداد خود با تاتنهام را پشت سر می‌گذارد و می‌تواند در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد این تیم را ترک کند. با وجود علاقه زیادی که اریکسن به حضور در رئال نشان داده بود بر اساس این گزارش طاقت او بالاخره طاق شده و ستاره دانمارکی تصمیم گرفته به جای رئال با منچستریونایتد وارد مذاکره شود.

منچستریونایتد و اوله گنار سولسشر می‌دانند که به تقویت خط هافبک و حمله خود نیاز دارند و اریکسن 27ساله که در دوران شش ساله حضور خود در تاتنهام عملکرد درخشانی در خط هافبک این تیم داشته می‌تواند کمک زیادی به تیم سولسشر بکند.

این رسانه اسپانیایی می‌گوید منچستریونایتد حاضر است برای به خدمت گرفتن اریکسن در ماه ژانویه پیشنهادی 42 میلیون پوندی به تاتنهام ارائه دهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج