سلبریتی‌هایی که در سال ۲۰۱۹ بچه‌دار شدند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۲۷۲۹۰
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
۱۲۹۴۷
بچه‌دار شدن برای سلبریتی‌های هالیوود هم مثل سلبریتی‌های هرجای دیگر، مسئله بحث‌برانگیزی است؛ بیشتر سلبریتی‌های هالیوود، علاقه زیادی به بچه‌دار شدن دارند و اغلب بیش از یک فرزند را به جمع خانواده خود اضافه می‌کنند.

برترین‌ها: بچه‌دار شدن برای سلبریتی‌های هالیوود هم مثل سلبریتی‌های هرجای دیگر، مسئله بحث‌برانگیزی است؛ بیشتر سلبریتی‌های هالیوود، علاقه زیادی به بچه‌دار شدن دارند و اغلب بیش از یک فرزند را به جمع خانواده خود اضافه می‌کنند، هرچند که برخی سلبریتی‌ها هم مانند «جنیفر آنیستون» هستند که تا سن ۵۰ سالگی بچه‌دار نشده‌اند و حرف‌وحدیث‌های زیادی در اینباره ایجاد شده، مبنی براینکه جنیفر به مادر شدن علاقه‌ای ندارد (البته خود جنیفر این مسئله را تکذیب کرده).

در سال ۲۰۱۹ هم مانند سال‌های دیگر، شاهد به‌دنیا آمدن فرزندان سلبریتی‌های زیادی بودیم و البته برخی نیز هنوز دوران بارداری را طی می‌کنند و فرزندشان در سال ۲۰۲۰ به‌دنیا می‌آید. در این مطلب، با سلبریتی‌هایی که فرزندشان در سال ۲۰۱۹ متولد شده یا منتظر تولد فرزندشان هستند، آشنا می‌شویم. با ما همراه باشید.

الکس مورگان و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

«الکس مورگان»، بازیکن معروف تیم ملی فوتبال زنان آمریکا در توییتر اعلام کرد که او و همسرش، «سرواندو کاراسکو» منتظر به‌دنیا آمدن فرزند دخترشان در ماه آپریل هستند. مورگان، عکسی از خودش و همسرش منتشر کرد که در آن تابلویی حاوی اعلام خبر حاملگی را در دست داشت. او در کپشن نوشت: «ما هنوز همدیگر را ملاقات نکردیم، اما عاشق هم هستیم».


اشلی گراهام و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

«اشلی گراهام» و همسرش «جاستین اروین» با انتشار عکسی از خودشان که به همدیگر نگاه می‌کردند و دستشان را برروی شکم اشلی گذاشته بودند، در پستی اینستاگرامی خبر از تولد فرزندشان در آینده‌ای نزدیک دادند. این مدل پلاس‌سایز در کپشن نوشت: «نه سال پیش در چنین روزی، من با عشق زندگی‌ام ازدواج کردم و سفر زندگی‌ام همراه با عزیزترین شخص عمرم بسیار عالی بود. امروز، خانواده ما بزرگتر شد و ما هیجان‌زده‌ایم و احساس خوبی داریم و این اتفاق را جشن می‌گیریم. زندگی از این هم بهتر می‌شود». این اولین فرزند اشلی و جاستین محسوب می‌شود.


میلا یوویچ و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

میلا بازهم باردار است. این بازیگر در پستی اینستاگرامی، با انتشار عکسی از خودش، نوشت: «دوباره باردارم». میلا نوشته که بخاطر سقط جنینی که در آخرین حاملگی‌اش داشته، ازاینکه به‌همین زودی به فرزندش وابسته شود، می‌ترسد؛ البته گویا فرزند میلا که دختر نیز هست، در سلامت کامل به‌سر می‌برد. این سومین فرزند میلا یوویچ و همسرش، «پائول دبلیو. اس. آندرسون» است و این زوج، دو فرزند ۱۲ و ۵ ساله دارند.


آن هاتوی و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

«آن هاتوی» منتظر تولد فرزند دومش است. بازیگر برنده اسکار و همسرش، «آدام شولمن»، یک پسر ۳ ساله به‌نام «جاناتان روزنبنکز» دارند. آن با انتشار عکسی از خودش در اینستاگرام نوشت: «این استایل مربوط به فیلم سینمایی نیست. از شوخی گذشته، می‌خواهم همه افرادی که دوران سخت نازایی را تجربه کرده‌اند، بدانند که هیچکدام از حاملگی‌های من هم به‌راحتی نبوده است. عاشقتان هستم».


بلیک لایولی و رایان رینولدز

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

خانواده رایان بازیگر و بلیک مدل، پنج نفره شد. آن‌ها در روز ۴ اکتبر، در گفت‌وگویی با مجله پیپل، این خبر را تایید کردند که منتظر تولد یک دختر هستند که فرزند سومشان به‌شمار می‌آید. این زوج، یک دختر ۳ ساله و یک پسر ۵ ساله دارند.


مایکل فلپس و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

خانواده مایکل فلپس، «قهرمان شنای آمریکایی»، با تولد فرزند سوم بزرگتر شد؛ پسری به‌نام «ماوریک نیکولاس» که در تاریخ ۹ سپتامبر به‌دنیا آمد. فلپس، عکسی از خانواده پنج نفره‌شان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و در کپشن نوشت: «به دنیا خوش آمدی ماوریک فلپس. خانواده پنج نفره. تاریخ تولد: ۹.۹.۱۹. مادر و فرزند، سالم هستند و پسر‌ها از اینکه برادر بزرگتر شدند، خیلی خوشحالند. #خانه‌ای پر از پسر».

نیکوله، همسر فلپس، هم همان عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: «ماوریک بعد از ۳۶ هفته و ۲ روز در تاریخ ۹.۹.۱۹ به‌دنیا آمد و ما به او خوش‌آمد می‌گوییم. مرد بزرگ ما حدود سه کیلو بود و قدش هم نیم متر. او به‌سرعت قلب ما را ربود و من از اینکه مادر سه پسر هستم، به وجد آمده‌ام. شدیدا منتظرم که سفر زندگی را در میان مرد‌های زندگی‌ام ادامه دهم. #خانواده ۵ نفره».

دیگر فرزندان فلپس و نیکوله، «بکت ریچارد» و «بومر رابرت» نام دارند.


کیت مارا و جیمی بل

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

«کیت مارا» و «جیمی بل»، بازیگران فیلم سینمایی «چهار شگفت‌انگیز» (Fantastic Four)، صاحب اولین فرزندشان شدند. مارای ۳۶ ساله در کپشن عکسی که از پا‌های دختر تازه متولدشده‌اش منتشر کرد، نوشت: «ما چند هفته پیش بچه‌دار شدیم. این هم پا‌های دخترمان». نام این کودک هنوز اعلام نشده است. این اولین فرزند کیت ماراست، اما جیمی بل ۳۳ ساله، از ازدواج قبلی‌اش با «ایوان ریچل وود»، پسری ۶ ساله دارد.


اریک ون‌داتن و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

اریک ون‎داتن، بازیگر فیلم سینمایی «خاطرات یک شاهزاده خانم» (The Princess Diaries) و همسرش، آنجلا، صاحب اولین فرزندشان شدند. دختر این زوج در تاریخ ۱۷ می‌متولد شد. آنجلا، عکسی از دخترشان در اینستاگرام منتشر کرد و در کپشت نوشت که قد نوزاد، ۴۹ سانتی‌متر و وزنش، حدودا ۵.۵ کیلوگرم است.

او همچنین اضافه کرد: «به زمین خوش آمدی عزیزکم. به‌دنیا آوردن یک انسان، جادویی‌ترین تجربه زندگی‌ام تا به اینجا بوده. من هیچوقت فکر نمی‌کردم بتوان کسی را تا این حد دوست داشت. جدی می‌گویم. دخترکم، کلیر، من تو را از زندگی هم بیشتر دوست دارم. من و بابایی از اینکه تو ما را به‌عنوان پدر و مادرت انتخاب کردی، خیلی خوشحالیم. ممنون که عزیزترین گنج زندگی و ماجراجویی پیش‌روی ما هستی».


کیم کارداشیان و کانیه وست

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

تیم کارداشیان‌ها باز بزرگتر شد. کیم کارداشیان-وست در تاریخ ۱۰ می‌در توییترش اعلام کرد که او و همسر رپرش، کانیه، صاحب چهارمین فرزند مشترکشان شدند. این فرزند ازطریق رحم اجاره‌ای به‌دنیا آمد.

کیم در توییترش نوشت: «او به‌دنیا آمده و همه‌چیز تمام است. او انگار که برادر دوقلوی شیکاگو (دختر دیگر کیم) است. من مطئنم که چهره‌اش تغییر می‌کند، اما در حال حاضر به‌شدت شبیه شیکاگوست».

نام این کودک «سالم» (با سکون روی حرف لام) است و «کریس جنر»، مادر کیم، در برنامه‌ای عنوان کرد که دلیل انتخاب نام سالم این بوده که این نام در کتاب انجیل وجود دارد.

دلیل استفاده از رحم اجاره‌ای برای این فرزند و فرزند قبلی کیم و کانیه، این است که پزشکان پس از بارداری دوم کیم به او گفته بودند که دوباره باردار شدن برای او بسیار خطرناک است.

زوج کارداشیان-وست، پیش از این، دو فرزند دختر با نام‌های شیکاگو ۱۵ ماهه و نُرث ۶ ساله و یک پسر به‌نام سَنت ۳ ساله داشتند.


شاهزاده هری و مگان مارکل

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

جدیدترین عضو خانواده سلطنتی بریتانیا هم در تاریخ ۶ می‌در ساعت ۵:۲۶ صبح به‌دنیا آمد؛ اولین فرزند «شاهزاده هری» و «مگان مارکل»؛ پسری به‌نام «آرچی هریسون». زوج سلطنتی، این خبر را برروی پیج اینستاگرامشان منتشر کردند. در کپشن تصویر عنوان شده که وزن بچه، حدود ۳.۳ کیلوگرم است و گفتند که نام فرزند، دو روز پس از تولدش اعلام می‌شود.

شاهزاده هری، پس از تولد فرزندش (برخلاف رسم سلطنتی که پدر و مادر بایکدیگر حاضر می‌شوند)، به‌تن‌هایی در جلوی دوربین‌ها حاضر شد و با لبخندی به پهنای صورت گفت: «بسیار خوشحالم که اعلام کنم مگان و من در صبح امروز صاحب پسربچه‌ای شدیم؛ پسری بسیار سالم. مادر و فرزند هردو بسیار سالم هستند. این شگفت‌انگیزترین تجربه‌ای است که من تصورش را می‌کردم. کاری که مادران انجام می‌دهند، قابل توصیف نیست، اما ما هردو کاملا خوشحالیم و از تمامی کسانی که به ما محبت کردند و از ما حمایت کردند، سپاسگزاریم. این تجربه واقعا شگفت‌انگیز است و ما دوست داشتیم که آن را با همه به اشتراک بگذاریم».


وینسنت کسل و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

وینسنت بازیگر و همسرش، «تینا کوناکی»، در روز ۱۹ آپریل اعلام کردند که صاحب اولین فرزند مشترکشان شدند؛ دختری به‌نام «آمازونی».

بازیگر فیلم سینمایی «قوی سیاه» (Black Swan) با انتشار عکسی از آبشاری در جنگل‌های استوایی در کپشن نوشت: «آمازونی متولد شد».

ظاهرا نام کودک به بخشی از کشور برزیل اشاره دارد که این زوج، بخشی از سال را در آن منطقه زندگی می‌کنند.

کسل از همسر سابق خود، «مونیکا بلوچی»، دو دختر دارد؛ لئونی ۹ ساله و دوا ۱۴ ساله.


جیمی دورنان و آملیا وارنر

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

جیمی بازیگر و همسرش، آملیای بازیگر و موزیسین، در تاریخ ۳۱ مارس در اینستاگرام خود اعلام کردند که صاحب سومین فرزندشان شدند. آملیا در روز مادر در انگلستان، عکسی از سه جفت کفش بچه‌گانه منتشر کرد و در کپشن نوشت: «بسیار به سه دختر بی‌نظیرم افتخار می‌کنم. مادر سه دختر بودن واقعا غرورآفرین است. من امروز به‌شدت احساس خوش‌شانسی می‌کنم. #روزمادرمبارک».

خانواده دورنان، هنوز نام دخترشان را اعلام نکردند. آن‌ها دو دختر با نام‌های الوا ۳ ساله و دولسی ۵ ساله دارند.


کلیر هولت و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

بازیگر سریال «اصیل‌ها» (Originals)، «کلیر هولت» و همسرش، «اندرو جوبلون»، صاحب اولین فرزندشان شدند. هولت با انتشار عکسی از پسرشان که خواب بود و در پتوی بیمارستان پیچیده شده بود، در تاریخ ۲۹ مارس در اینستاگرامش اعلام کرد که پسرشان با نام «جیمز هولت جوبلون» متولد شده است. او در کپشن نوشت: «هرچیزی که دیگران در اینباره می‌گویند، درست است. هیچ عشقی مانند این عشق وجود ندارد».

هولت در ماه اکتبر در اینستاگرامش، اعلام کرد که حامله است؛ او هفت ماه پیش از آن گفته بود که جنینش سقط شده و مجبور شده کورتاژ کند و درحال حاضر دچار عواقب آن شده است.


گرتا گرویک و نوآ بامباچ

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

بازیگر، نویسنده و کارگردان نامزد جایزه اسکار و کارگردان فیلم «لیدی برد» (Lady Bird)، «گرتا گرویگ» و نامزدش، «نوآ بامباچ» که او هم کارگردان نامزد جایزه اسکار است، صاحب اولین فرزندشان شدند. آن‌ها این خبر را در تاریخ ۲۰ مارس در اینستاگرام تایید کردند.

این زوج هنوز هیچ جزئیات دیگری در اینباره بروز ندادند؛ ازجمله جنسیت و نام فرزندشان. این اولین فرزند گرتاست، اما نوآی ۴۹ ساله، از همسر سابق خود، «جنیفر جیسون لی» بازیگر، پسری به‌نام «رومر» دارد.


جسیکا سیمپسون و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

بالاخره فرزند سوم «جسیکا سیمپسون»، پس از اینکه جسیکا مشکلات زیادی ازجمله بیماری برونشیت را پشت‌سر گذاشت، در تاریخ ۱۹ مارس به‌دنیا آمد. جسیکا و همسرش، «اریک جانسون»، این خبر را در تاریخ ۱۹ مارس به‌طور انحصاری به مجله پیپل اعلام کردند.

این کودک که نامش، «بِردی» است، هنگام تولد، حدود پنج کیلو وزن داشت.

سیمپسون با انتشار عکسی سیاه و سفید از دختر بزرگش که به ملاقات فرزند کوچکشان رفته بود، در اینستاگرام، در کپشن نوشت: «ما خیلی خوشحال و مفتخریم که تولد دختر همه‌چیز تماممان، بردی مائه جانسون، را اعلام کنیم».

جسیکا از همسر سابقش، یک پسر ۵ ساله به‌نام ایس و یک دختر ۷ ساله به‌نام ماکسول دارد.


ریچارد گر و همسرش

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

بازیگر ۶۹ ساله فیلم سینمایی «زن زیبا» (Pretty Woman) و همسر ۳۵ ساله‌اش، «آلخاندرو سیلوا» در اوایل ماه فوریه، صاحب اولین فرزند مشترکشان شدند؛ یک پسر. گر از همسر سابقش، «کری لاول»، یک پسر ۱۹ ساله به‌نام هومر جیمز دارد و سیلوا نیز از ازدواج سابقش، صاحب یک پسر ۶ ساله به‌نام آلبرت است.


تام هاردی

سلبریتی‌هایی که در سال 2019 بچه‌دار شدند !

«تام هاردی»، بازیگر فیلم سینمایی «ونوم» (Venom) برای سومین بار بچه‌دار شد. هاردی ۴۱ ساله و همسر ۳۷ ساله‌اش، «شارلوت ریلی»، در اوایل ماه ژانویه، صاحب دومین فرزند مشترکشان شدند و هنوز نام کودک را اعلام نکردند.

این زوج، یک فرزند ۳ ساله هم دارند که در اکتبر سال ۲۰۱۵ متولد شد. هاردی از رابطه قبلی‌اش، یک پسر ۱۰ ساله به‌نام لوییز توماس نیز دارد.

منابع: whattoexpect, people

شایسته عسگریان
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1398/08/20
تازه کیت میدلتون و همسر مسی می خوان بچه سوم بیارن. مگان مارکل هم دوم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
کیت که در حال حاضر سه تابچه داره کجایی !!!!!!!!!!!!!!!!1
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
واقعا 3تا بچه داره میخاد4روبیاره
Seychelles
09:34 - 1398/08/20
بچه کلیر هولت کو پس؟ عکس سگ گذاشتند به جای بچه. بچه تام هاردی که رفتند تار کردند نکنه میترسند بچه هاشون چشم بخورن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
کلیر هولت عکسش مال زمان بارداریشه
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/08/20
چه شب بیداری هایی کشیدن ، کاش فیلم هم میگرفتن .
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1398/08/20
از نسل تام هاردی هرچی اضافه بشه بازم کمه
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1398/08/20
فقط مایکل فلپس با اسم انتخاب کردنش ....اسامی رو بخونی خودش نام و نام خانوادگی هست ... خانواده سیمپسون هم جالب بود یاد سریالش افتادم
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/08/20
خدا همه شونو و بچه های همه موجودات رو حفظ کنه، ممنون!
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/08/20
پریانکا چوپرا هم چون دیر زادواج کرده نمیتونه بچه دار بشه. تو مصاحبش با جیمی گفت. بیچاره نیک
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1398/08/20
عاشق بلیک و رایانم، عالین این دو تا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
وای من عاشق رایان و بلیکم ایول دارن این دوتا
United Arab Emirates
15:21 - 1398/08/21
از ون شاهزاده متنفرم خونشو بخورم قرمز باید چوپان میشد خیلی زشت بچه ننه متش
پاسخ ها
....
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
مگه تو خونخواری روانی چندش با این حرف زدنت ابله احمق
...
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
تو چه شکلی هستی ؟
خیلی خوشگلی با خوشگلیت چیکار برا دنیا کردی؟
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1398/08/30
کیم کارداشین اینجام هست خخخخ
امیدوارم تو لیست مرده ها نباشه از این بعید نیست چون میخواد همه جا باشه
مثلا خودشو به مردن بزنه خخخخخخ
رحم اجاره ای هم به این خاطره که اندام پلاستیکیش کشش نداره خخخخخ
وااااای مزخرف
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
انقدر خخخخ کردی حلقت پاره نشه حالا.خخخخ مال ده سال پیش بود عمو یادگار.از مُد افتاد دیگه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_4
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کالازم_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
شفا_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
تنورستان_فوتر