قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!
۴۶۱۶۹۲
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۳
۶۹۴۹۶
خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های جهان اند. آنها تنها به دلیل پولی که در بانک دارند، به شهرت جهانی رسیدند. شهرت و فعالیت آنها از زمانی آغاز شد که در یک مجموعه تلویزیونی واقع نما با نام «Keeping Up With The Kardashians» بازی کردند.
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: خانواده کارداشیان ها از جمله کیم، کلوئی، کانیه، کورتنی و کندال، در حال حاضر از مشهورترین خانواده های جهان اند. آنها تنها به دلیل پولی که در بانک دارند، به شهرت جهانی رسیدند. شهرت و فعالیت آنها از زمانی آغاز شد که در یک مجموعه تلویزیونی واقع نما با نام «Keeping Up With The Kardashians» بازی کردند.
 
 قوانین عجیب و غریب کارداشیان ها!
 
شاید فکر کنید که آنها آنقدر آزادی عمل دارند تا هر کاری که دوست داشته باشند را انجام دهند اما واقعیت چیز دیگری است. در واقع آنها در خانه خود قوانینی دارند که تک تک اعضای خانواده باید آنها را رعایت کنند. اگر می خواهید با قانون هایی که در خانه کارداشیان ها وضع شده آشنا شوید، با ما همراه باشید.
 
او می گوید: «من نمی توانم در خانه ام آنطور که دوست دارم لباس بپوشم اما زمانی که بیرون از خانه هستم، خود واقعی ام را نشان می دهم و این موضوع به من احساس خوب و مثبتی می دهد.»
 
مصرف مشروبات الکلی در مکان های عمومی، ممنوع!
 
این سه خواهر، یعنی کیم، کندال و کایلی اجازه ندارند که در ملا عام لب به مشروبات الکی بزنند زیرا به خوبی می دانند که اگر در حال تلو تلو خوردن توسط دوربین پاپاراتزی ها شکار شوند، برای موقعیت اجتماعی شان بد خواهد شد.
 
کلویی در مصاحبه ای با مجله مشهور «Elle» اعتراف کرد: «کورتنی به این دلیل که درگیر کودکانش است، وقت این کارها را ندارد. ما هم سعی می کنیم که برای حفظ موقعیت خود دست به چنین کاری نزنیم.»
 
کودکان اجازه ندارند کریس جنر را «مادربزرگ» صدا زنند
 
این قانون ساده ای است که کریس جنر در خانه وضع کرده است. او می گوید: «نوه هایم من را مادربزرگ صدا می کردند اما ناگهان این اسم حس بدی را به من منتقل کرد و تصمیم گرفتم که به آنها بگویم مرا با نام «لاوی» بخوانند. مادرم دوستی به نام لاوی داشت و به نظر من این قشنگ ترین اسم دنیاست.»
 
این را هم اضافه کنیم که کریس جنر به تازگی اعلام کرده که دوست دارد برنامه تلویزیونی واقع نمای دیگری را با نام « Keeping Up With The Kids» آغاز کند که در آن به جای دخترانش، نوه هایش هنرنمایی می کنند. او می گوید: «کانیه وست با این کار مخالف است. او دوست ندارد که زندگی شخصی اش را در معرض نمایش بگذارد و مدام می خواهد این مورد را به من یادآور شود، من هم سعی می کنم که به او یاد دهم آنقدر گوشه گیر نباشد.»
 
نباید خانه را بدون آرایش ترک کرد
 
از آنجا که بیشترین تمرکز دوربین خبرنگاران روی این خانواده است، طبیعی است که نخواهند بدون آرایش بیرون از خانه حاضر شوند. به همین دلیل است که شما هیچوقت چهره طبیعی آنها را نخواهید دید.
 
 کورتنی کارداشیان در این باره می گوید: «من هر روز حداقل 10 دقیقه از وقتم را صرف آرایش صورتم می کنم. کرم مرطوب کننده، کانسیلر و کرم پودر برنزه جزو جدا نشدنی زندگی من هستند. در مرحله بعدی هم فرمژه و ریمل استفاده می کنم. من خیلی در آرایش تنبل بودم اما آرایشگرم به من یاد داد که چگونه در کمترین زمان، زیباتر از همیشه به نظر برسم.»
 
 قوانینی که در خانواده کارداشیان ها حاکم است
 
استفاده از تلفن همراه هنگام غذا خوردن، ممنوع!
 
کیم کارداشیان معتاد تلفن همراهش بود و نمی توانست لحظه ای از آن دل بکند تا وقتی که با کانیه وست آشنا شد. کانیه این قانون را وضع کرد که هیچکس هنگام صرف غذا حق ندارد از گوشی موبایلش استفاده کند. در این صورت آنها می توانند از همنشینی با یکدیگر لذت ببرند. کیم می گوید: «کانیه دوست ندارد که من تمام زمانی که سر میز غذا هستم را صرف عکس گرفتن کنم. در واقع او به من یاد داد که برای خودم وقت بگذارم. حتی در روز جشن عروسی مان هم به دیگران گفتیم که موبایل هایشان را به کناری بگذارند و تنها لذت ببرند. این کار باعث شد که تمام میهمان ها در انتهای شب از ما تشکر کنند.»
 
به پاپاراتزی ها نه لبخند و نه با آنها حرف بزنید
 
یکی از افرادی که در زندگی کیم کارداشیان تاثیر زیادی دارد، جاناتان چبان است. او مسئولیت های زیادی به گردن دارد، به عنوان مثال همیشه اوست که جواب سوالات خبرنگاران را می دهد. کیم می گوید: «فکر می کنید که همیشه خود دیوید بکهام است که با پاپاراتزی ها مصاحبه می کند؟ خیر! از یک جایی به بعد فقط باید سکوت کرد و حتی لبخند هم نزد.»
 
 قوانینی که در خانواده کارداشیان ها حاکم است
 
تلفن همراه باید امنیت فوق العاده بالایی داشته باشد 
 
در سال 2014 تلفن همراه چندین ستاره، از جمله کیم، توسط هکرها هک شد و تعداد زیادی از عکس های خصوصی شان لو رفت. از آن زمان بود که آنها تصمیم گرفتند امنیت گوشی های خود را بالا ببرند، به خصوص نام و شماره تلفن های ذخیره شده در گوشی که تقریبا نام اکثر افراد مشهور جهان را می توان در آن مشاهده کرد.
 
از نام خانوادگی کارداشیان باید حمایت کرد
 
کارداشیان ها در چند سال اخیر تمام تلاش شان را کردند تا نام خانوادگی خود را حفظ کنند. آنها برندهای مختلفی از برند لوازم آرایش گرفته تا توالت عمومی، راه اندازی کردند و برای نام شان ارزش زیادی قائلند. بنابراین طبیعی است که نخواهند هر کسی را به آسانی به جمع شان راه دهند. بلک چاینا، همسر راب کارداشیان، از جمله افرادی بود که تلاش کرد نام خود را به کارداشیان تغییر دهد اما با مخالفت شدید آنها مواجه شد.
 
تبلیغ در صفحه های شخصی، ممنوع!
 
با میلیون ها فالووری که خواهران کارداشیان در اینستاگرام خود دارند، طبیعی است که برندها حاضرند پول زیادی را بابت تنها یک تبلیغ در صفحه شخصی شان بپردازند. اگر چه آنها این کار را به مراتب انجام دادند اما به آنها اخطار داده شد که این کار قانونی نیست. آنها هم تمام پست هایی را که به هدف تبلیغات منتشر شده بود، پاک کردند.
 
همیشه کانیه وست حرف آخر را می زند
 
در کمال تعجب، این کانیه وست است که نظر نهایی را در هر موردی می دهد. کریس جنر در مصاحبه ای گفت: «ما با یکی از شرکت های فرانسه همکاری می کردیم اما پروژه ما دیر به اتمام رسید تنها به این دلیل که کانیه از رنگ محصولات راضی نبود. به همین دلیل مجبور شدیم که تمام شان را تغییر دهیم که البته نظر او درست و مورد احترام است.»
 
 قوانینی که در خانواده کارداشیان ها حاکم است
 
کانیه حتی در برنامه «Keeping Up With The Kardashians » نیز حضور نداشت، تنها به این دلیل که مکان فیلمبرداری را نمی پسندید. به همین دلیل کارگردان تصمیم گرفت که محل فیلمبرداری را طوری تغییر دهد که مطابق میل کانیه باشد.
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1396/06/22
فساد اخلاقی باعث شهرت کیم شد و براش شهرت آورد و شهرت هم ثروت ... این آدمها که دائما در حال عرضه کردن خود و بزک و توزک و جراحی های فراوان هستند حتی برای خود آمریکائی ها هم الگوی مناسبی نیستند
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1396/06/22
کانیه وست حرف اخر و میزنه ؟؟؟؟؟
خدایااااااااااا
کانیه!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1396/06/22
خیلی در حفظ موقعیتشون پیگیرن و فعال حالا به هر وسیله ای این به نظرم خوبه، خوبه که اعتماد به نفس دارنو نا امید نمیشن. مادرشون به نظرم نقش پررنگی داره. به هر حال باید قبول کنیم همین که بتونی ثروت مند بشی بدون اینکه مشخصه و ویژگی خاصی نداشته باشی خودش هنره
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1396/06/22
هم خصلتای خوب دارن هم بد ولی دیگه خیلی خودشوون میگیرن انگار آسمون سوارخ شده همینا افتادن پایین ...!کلا باهاشوون حال نمیکنم
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1396/06/22
دوسشون دارم خیلییی
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1396/06/22
من ازین خانواده و بخصوص کیم و شوهرش متنفرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
واقعا منم همین طوراه اه اه ادم از هیکلش چندشش میشه
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1396/12/25
کایلی و کندال خیلیییی خووووبننن
پاسخ ها
ابول زدی تو خال
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
اره خدایی فقط تو خانوادشون اینا خوبن
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1397/02/09
خاک برسر هر کسی که از اینا خوشش بیاد زنیکه که دیگه خوش اومدن نداره والا
متاسفم واسش
Iran, Islamic Republic of
06:26 - 1397/04/04
خوشکل نیستن کسی که بدنشو نشونه مردم میده یعنی خیلیخوشکله خواهرشو کندال جنر با شوهرش خواهرش رابطه داره
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1397/04/11
بابا اینا اگه بگوزن همه میگن به به چ گوزی دادن..
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1397/04/18
بنظرم حریص بودنه که اینجورآدمارو ازخود بی خود میکنه...
زندگی شخصی،نه بهتره بگیم زندگی عمومی اونابیشتر دردسرهاشونو نشون میده تاخوشی!!
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/06/28
به نظرم فقط کایلی یه کم بهتره؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:47 - 1397/08/30
به نظر من توشون فقط یکم فقط این کایلی قیافه داره کیم که حال بهم زنه متنفرم از کیم
پاسخ ها
یکی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
این کایلی هم قبل عملش شکل اسکلا بود قیافه ش کجا بود کندال فقط قیافه داره.
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1397/09/30
کایلی و کندال رو دوست دارم ولی کیم رو نه
راستی بستنی کیم کسی نمی خواد
Greece
06:42 - 1398/12/18
خانم ها لطفا حسادت نکنید همه دوست دارن تو جایگاه اونا باشن همه..
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1398/12/25
یک چیز جالب مادره شش تا بچه زاییده اما تروخدا هیکلش را نگاه کنید انگار یک دختر ۱۸ ساله هست
خود کیم کارداشیان ۴ تا شکم زاییده اما نگاه چه هیکل روفرمی داره آدم میمونه چیکار میکنند اینا ؟!!
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1399/01/18
فقط کایلی و کندال جنر خوبن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج