۹۲۷۳۰۸
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
۷۸۶۴
شورای برون مرزی وزارت ورزش با اعزام تیم ملی جودو به مسابقات جهانی ژاپن موافقت کرد و پس از آن مجوز اعزام تیم ملی صادر شد اما تصمیم فدراسیون بر این شد که تیم ملی به این رقابت‌ها اعزام نشود. البته شخص وزیر ورزش و صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک نیز با موضع فدراسیون جودو مبنی بر عدم اعزام تیم موافق بودند.

خبرورزشی: شورای برون مرزی وزارت ورزش با اعزام تیم ملی جودو به مسابقات جهانی ژاپن موافقت کرد و پس از آن مجوز اعزام تیم ملی صادر شد اما تصمیم فدراسیون بر این شد که تیم ملی به این رقابت‌ها اعزام نشود. البته شخص وزیر ورزش و صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک نیز با موضع فدراسیون جودو مبنی بر عدم اعزام تیم موافق بودند.

آرش میراسماعیلی می گوید:«متاسفانه کار اعزام محمد بریمانلو به سرانجام نرسید و بدلیل مشکلاتی که پیش آمد اعزام او انجام نشد. بعد از این اتفاق بریمانلو به دفتر داورزنی رفت که او نیز با زارعیان تماس می‌گیرد و به او می‌گوید نظر وزارت ورزش اعزام ملایی و بریمانلو به مسابقات جهانی بوده، چرا بریمانلو اعزام نمی‌شود؟ داورزنی سپس با من تماس گرفت و خواستار توضیح بنده شد که من هم موانع مربوط به اعزام بریمانلو را برای وی تشریح کردم. حتی ملایی و زارعیان در زمان اعزام به مسابقات در مسیر قطر با داورزنی بطور اتفاقی در هواپیما برخورد می‌کنند که او خطاب به سرمربی تیم ملی می گوید "چرا بریمانلو همراهتان نیست؟ وزارت ورزش مجوز اعزام او را نیز صادر کرده بود." زارعیان سرمربی تیم ملی نیز می‌تواند این مورد را نیز تایید کند.»

میراسماعیلی ادامه داد:«باردیگر می‌گویم که داورزنی تاکید داشت محمد بریمانلو و سعید ملایی به مسابقات جهانی ژاپن اعزام شوند و اعزام ملایی هم با نظر داورزنی و برخلاف تصمیم وزیر و کمیته ملی المپیک انجام شده است.»

انتقاد تند میراسماعیلی از داورزنی

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/08/19
این آقای میر اسماعبلی که دارد سینه میزند از این ناراحت هست که خودش چرا فرار نکرده بود زمان که در تیم ملی بود !؟ چنان حرف میزند که رزمنده خط مقدم بوده است !
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1398/08/19
زمان شمامیشد بهانه سرماخوردگی و...جواب میداد وبیای کشور کلی سکه وخونه جایزه بگیری ! برا مسابقه نداده؟ باید میزاشتن بره تا فینال ومسابقه با ورزشکار اسرائیلی را علنی اونم خود ورزشکار میگفت انصراف میدم دست از نادانی بردارید به بهانه اینکه ایا میخوره یا نه به یه اسرائیلی ؟تابلو !میگیدبباز!؟نون کرد برات ! ورزشکار غیر سیاسی را اینجا توجیه شود بهتره تا فرودگاه غافلگیرکنه....
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1398/08/19
تا وقتی میراسماعیلی هست وضع جودو از این بهتر نمیشه این اقا تو گند زدن تخصص داره
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1398/08/19
از ملت خجالت نمیکشی از اسمت خجالت بکش آخه ناسلامتی اسم یه قهرمان و اسطوره ایرانیو یدک میکشی دمباریچه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج