مدارس ابتدایی ورامین و پیشوا فردا تعطیل شد
۹۲۷۶۴۳
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
۸۶۰۸
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به افزایش شاخص آلایندگی هوا در شهرستان‌های ورامین و پیشوا از تعطیلی مقاطع ابتدایی در روز سه‌شنبه ۲۱ آبان‌ماه خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به افزایش شاخص آلایندگی هوا در شهرستان‌های ورامین و پیشوا از تعطیلی مقاطع ابتدایی در روز سه‌شنبه ۲۱ آبان‌ماه خبر داد.

محمد تقی‌زاده امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبه روز گذشته کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران اظهار داشت: طبق دستورالعمل این کمیته مقرر شده بود در صورت افزایش شاخص آلایندگی هوا در استان تهران و عبور این شاخص از مرز 150 مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی تعطیل اعلام شود.

وی ادامه داد: در این راستا با توجه به اخذ گزارش کیفیت هوا از شهرستان‌های استان تهران دو شهرستان پیشوا و ورامین شاخص بالایی داشتند که مقرر شد مدارس مقطع ابتدایی در این دو شهرستان فردا تعطیل شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران همچنین تصریح کرد: تا عصر امروز گزارش‌های کیفیت هوا در سطح استان جمع‌آوری و با ارزیابی گزارش‌های ارسالی در صورت صعودی بودن شاخص کیفیت تصمیمات دیگری اتخاذ و به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج