مبلغ قرارداد فدراسیون با ویلموتس محرمانه است!
۹۲۷۸۷۰
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۸
۲۷۳۳ 
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: مبلغ قرارداد مارک ویلموتس ۱۰۰ میلیارد تومان برای سه سال نیست.

فوتبالی: ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره بحث پرداخت سالانه سه میلیون دلار به مارک ویلموتس و اینکه با در نظر گرفتن این مبلغ فدراسیون فوتبال باید تا زمان اتمام قرارداد سرمربی بلژیکی ۱۰۰ میلیارد تومان به او پرداخت کند، گفت: برخی مسائل درباره قرارداد‌ها خیلی مهم است.

موضوع، مدت، شرایط و مبلغ قرارداد جزو این موارد است. طرفین قرارداد این مسائل را لحاظ می‌کنند که مبلغ قرارداد محرمانه است.

مبلغ قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس محرمانه است!

او افزود: بی شک این مبلغ درست نیست. من نمی‌دانم مدیر برنامه‌های ویلموتس کجا چنین مبلغی را برای قرارداد گفته است و من خودم این خبر را ندیده ام. اگر او چنین مبلغی گفته باشد غیرحرفه‌ای عمل کرده چرا که فوتبالی‌ها می‌دانند مبلغ قرارداد محرمانه است و هر ۲ طرف باید این موضوع را لحاظ کنند.

شکوری در ادامه تصریح کرد: اینکه کجا مدیر برنامه‌های ویلموتس چنین مبلغی گفته و اصلا آیا چنین موضوعی صحت دارد یا نه نمی‌دانم و از آن تعجب می‌کنم. به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال مبلغ ذکر شده را تکذیب می‌کنم.

او درباره اینکه رقم قرارداد ویلموتس به صورت حدودی چه قدر است، گفت: هیچکس نمی‌آید از من یا خبرنگاران میزان دریافتی و حقوقش را بپرسد چرا که این کار اخلاقی و حرفه‌ای نیست. این موضوع محرمانه است و اگر قرار باشد مبلغ قرارداد در رسانه‌ها مطرح شود هر ۲ طرف باید راضی باشند.

در روز‌های آتی بررسی می‌کنیم تا ببینیم مدیر برنامه‌های ویلموتس چنین بحثی را مطرح کرده است یا خیر؟ بعید می‌دانم چنین موضوعی صحت داشته باشد. الان شرایط به شکلی شده که هر شخصی هر حرفی می‌زند. از مدیر برنامه‌های ویلموتس سوال می‌کنیم تا متوجه شویم او چنین مبلغی را گفته است؟

شکوری تصریح کرد: من هم الان می‌توانم گوشی ام را بردارم و با منتشر کردن مطلب بگویم حقوق یک خبرنگار ۱۰۰ میلیارد تومان است و این موضوع را هم به صورت نقل قول از خود خبرنگار بگویم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره صحت این موضوع فسخ قرارداد ویلموتس از سوی این مربی در صورت دریافت نکردن مطالباتش اظهار داشت: سیستم فدراسیون فوتبال به این شکل است که درباره مستندات صحبت می‌کنیم. من چنین موضوعی را نشنیده ام.

درباره پرداخت حقوق ویلموتس با توجه به تحریم‌هایی که علیه کشورمان وجود دارد، مشکل انتقال پول داشتیم و فراهم کردن پول هم تا حدی سخت بود. البته خدا را شکر با همراهی تمام دوستان این مشکل حل شد و تمرینات تیم ملی هم برای بازی با عراق پیگیری می‌شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1398/08/20
پول کلفتی هست که تو چهار ماه چهار قسط باید بهش بدن مطمئنا واسه ماهی صدهزار یا صدو پنجاه هزار دلار برا فدراسیون فوتبال پولی نیست که نتونه پرداخت کنه ویلموتس هم نمیاد برا مثلا ۱۵۰هزار دلار این همه قشقرق بپا کنه مشخصا هر قسطی سیصد هزار دلاری بهش میدن که اینهمه جنجال بپا شده با این پول سه میلیون دلار میشد بهترین مربی اسپانیایی یا ایطالیایی رو واسه تیم ملی اورد واقعا مدیران ایرای واقعا بی کفایت وبی لیاقتن ودزد ودروغگو همون سه میلیون دلار باعقل جور درمیاد با این شواهد
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1398/08/21
این مربی هیچ افتخاری نداره . تیم ملی با این مربی حذف میشه
اگه به جای ایشون یه چوب خشک می ذاشتیم بهتر عمل می کرد
Iran, Islamic Republic of
03:06 - 1398/08/21
مگه دزدی میکنه محرمانه باشه
البته من حق به دلال و فدراسیون میدم چون شفاف باشه نمیشه از بغلش میلاردی به جیب زد
Iran, Islamic Republic of
05:04 - 1398/08/21
چرا فقط باید قراردادهای بازیکن یا مربی های ما باید محرمانه باشه . ولی بازیکنای اروپایی و مربی هاشون قرارداداشون همیشه معلومه
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1398/08/21
فقط واسه بنده خدا کیروش محرمانه نبود...محرمانه شده چون معلوم نیست حاضر شدند میلیاردها پول بیت المال و بدن به یه ادم بی خودی که واسه پول برنگشت اون هم تو حساس ترین شرایط با گندی که تو بازی قبل زد بعد چند روز مونده به بازی وقتی پولشو دادند اومد .این ادم پولکی بی خود و بی سواد و جناب سلطانی فر به مردم و مملکت تحمیل کرد
Iran, Islamic Republic of
07:44 - 1398/08/21
پول بی زبان مردم ایران در حلقوم اروپائیان بی خاصیت پررو
Iran, Islamic Republic of
07:44 - 1398/08/21
پول بی زبان مردم ایران در حلقوم اروپائیان بی خاصیت پررو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج