ساوت‌گیت: استرلینگ از دست من عصبانی است
۹۲۸۷۵۸
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
۲۴۵۷ 
گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس می‌گوید می‌داند رحیم استرلینگ به دلیل خط زدن اسمش از تیم ملی از او ناراحت است ولی امیدوار است گذشت زمان کدورت‌ها و ناراحتی‌ها را برطرف کند.

ورزش سه: بعد از آنکه گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس به دلیل درگیری در جریان تمرین این تیم بین رحیم استرلینگ و جو گومز، ستاره‌های منچسترسیتی و لیورپول، که ادامه دعوای آنها در جریان دیدار دو تیم باشگاهی‌شان بود، نام استرلینگ را برای بازی با مقدونیه از فهرست تیم ملی خط زد، ساوت‌گیت حالا می‌گوید درک می‌کند که استرلینگ از او به خاطر این تصمیم ناراحت باشد ولی امیدوار است گذشت زمان کدورت‌ها را برطرف کند.

درحالیکه تیم ملی انگلیس امروز در مقدماتی یورو2020 در ومبلی به مصاف مونتنگرو می‌رود، تیم ملی انگلیس روز دوشنبه اعلام کرد که بعد از دیگری بین استرلینگ و جو گومز در جریان تمرین این تیم، نام استرلینگ از فهرست تیم ملی برای این بازی خط خورده است. درگیری این دو بعد از آن اتفاق افتاد که استرلینگ و گومز یک شب قبل در دیدار دو تیم باشگاهی‌شان لیورپول و منچسترسیتی در آنفیلد هم در یک صحنه با هم درگیر شده بودند.

در این مدت برخی بازیکنان سابق تیم ملی انگلیس گفتند که شاید ساوت‌گیت در این مورد بیش از حد سختگیری کرده. ساوت‌گیت در اظهارنظری در این باره گفت درک می‌کند که استرلینگ از دست او عصبانی و ناراحت باشد.

ساوت‌گیت دیروز در یک کنفرانس خبری گفت:" تصور نمی‌کنم استرلینگ در حال حاضر خیلی از گرت ساوت‌گیت خوشش بیاید ولی این برای من قابل درک است. در نهایت او جزئی از تیم ملی است و بخش مهمی از تیم ملی انگلیس بوده و خواهد بود".

سرمربی سه‌شیرها در ادامه گفت:" من خودم بازیکن بوده‌ام و رابطه بازیکنها و مربی‌ها را می‌شناسم. امیدوارم گذشت زمان بتواند همه چیز را درست کند".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج