بروشور داعش درباره راه‌های ترور رهبران جهان
۹۲۸۸۷۶
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
۸۷۱۴ 
گروه تروریستی داعش بروشوری برای قتل رهبران جهان منتشر کرد که در آن عامل این گروه تروریستی در پوشش خبرنگار بمب‌هایی را در نزدیکی چهره‌های سیاسی همانند دونالد ترامپ قرار می‌دهد.

ایسنا: گروه تروریستی داعش بروشوری برای قتل رهبران جهان منتشر کرد که در آن عامل این گروه تروریستی در پوشش خبرنگار بمب‌هایی را در نزدیکی چهره‌های سیاسی همانند دونالد ترامپ قرار می‌دهد.

بر اساس گزارشی که سایت روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس منتشر کرد، یکی از رسانه‌های وابسته به داعش در هفته جاری با انتشار بروشوری با عنوان "راه‌های ترور رهبران جهان" سه راه تروریست‌های احتمالی برای ترور مقامات و فرماندهان نظامی را شرح داد.

بروشور داعش درباره راه‌های ترور رهبران جهان

در این مطلب، راه‌هایی برای رفتار و حضور در مراسم‌ها به عنوان یک خبرنگار و نیز مخفی کردن سلاح در داخل دوربین جهت اجرای اقدامات تروریستی در کنفرانس‌های مطبوعاتی شرح داده شده‌اند.

طبق این مطلب، عاملی که لباس‌ خبرنگاری پوشیده در کنفرانس‌ها، همایش‌ها و نشست‌های مطبوعاتی که امکان هدف قرار دادن دشمن اصلی را برای او فراهم می‌کنند، شرکت می‌کند. همچنین او می‌تواند از دوربین به عنوان دستگاه انفجاری و یا برای مخفی کردن سلاح در داخل آن استفاده کند.

یکی از موسسه‌های رسانه‌ای وابسته به داعش تصویر فتوشاپ شده یک تروریست با لباس نظامی را منتشر کرد که پشت ترامپ ایستاده و ترامپ روی دو زانو به حالتی نشسته که گویا قرار است اعدام شود.

این بروشور سه بخشی حاوی راه‌های دیگری برای هدف قرار دادن کاروان شخصیت‌های مهم بود.

تاکتیک دومی که در این بروشور ذکر شده، استفاده از سلاح‌های میان‌برد و دوربرد برای مقابله با کاروان‌ها از نقاط مرتفع است.

در شرح این راهکار آمده است، عامل انفرادی با استفاده از مسلسل و یا کوکتل مولوتف، کاروان‌های رهبران و یا محل‌های حضور ویژه آنها را هدف می‌گیرد، دیگر عوامل نیز با استفاده از سلاح‌های سرد همانند چاقو و قمه و یا اجرای این ماموریت‌ها از نقاط مرتفع چنین عملیات‌هایی را انجام می‌دهند.

در پایان این مطلب به تعیین منطقه احتمالی برای حمله و رصد مسیر کاروان جهت شناسایی خلأهای امنیتی که به مهاجم امکان بررسی ایده عقب‌نشینی را می‌دهند، اشاره شده است.

رسانه‌های داعش در ماه جاری میلادی از نیروهای خود خواستند جنگل‌ها در آمریکا و اروپا را آتش بزنند تا بحرانی محیط زیستی ایجاد شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/08/23
هوشیارباشیم که داعش راآمریکا پروبال داد پول واسلحه داعش راچه کسی تامین میکند ترکیه چکاره است که داعش رادرون خودپرورش میدهد فکرمیکند به آتاتورک رحم میکند اردوغان بایدبداند داعش راغربیها وآمریکا بکارگرفتن وحق آنهاست که اردوغان داعشیهارارهاکنددرغرب وامریکا تا این عقربان درسرزمین مادرزادیشان باخود چنان کنند وگرنه قصه ترامپ سربریدن چرت است ویک گاغذپوشالیس که خودامریکابنیادش را ساخت .امیدوارم مکرشان به خودشان برگردد.
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1398/08/23
اگرداعش راست میگوید۶۰۰ نظامی آمریکایی راازپا درآورد وبعدبه سراغ اسرائیل برود آیا چنین میشود امیدوارم که مکرشان به خودشان برگردد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج