واکنش سخنگوی دولت به شکست ایران برابر عراق
۹۲۹۱۸۳
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
۴۱۳۶
علی ربیعی، سخنگوی دولت به موضوع باخت تیم ملی فوتبال به عراق و همچنین پرداخت مطلبات ویلموتس واکنش نشان داد.

خبرورزشی: علی ربیعی در خصوص باخت تیم ملی و ایران مقابل عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: فکر می‌‎کنم حق تیم ملی ایران مقابل عراق، باخت نبود. متاسفانه در برخی از ورزشگاه‌ها، فضای منفی ایجاد و مسائل سیاسی را اعمال می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به باخت قبلی، فضای روانی بر روی بازیکنان تیم ملی وجود داشت و سنگینی می‎کرد. به نظرم درهر دو بازی، حق تیم ما باخت نبود. یعنی از نظر تاکتیک بازی و تکنیک فردی از آن‌ها عقب‌تر نبودیم و واقعأ شانسی باختیم.

واکنش سخنگوی دولت به شکست ایران برابر عراق

وی ادامه داد: مربی تیم ملی تغییر کرده و مقداری پرداخت مطالبات این مربی هم با تاخیرهمراه بود. خود این موضوع یک آثار روانی بر روی تیم ملی داشت. تیم هم کمی پوست اندازی کرده است، اما فکر می‎کنم به جام جهانی صعود خواهیم کرد.

سخنگوی دولت در خصوص مشکلات مالی فدراسیون فوتبال، گفت: پولی نزد فیفا داریم که روی انتقال آن با توجه به اینکه تحریم هستیم، دچارمشکل شده‌ایم. برای پرداخت پول این مربی هم، دستگاه‌ها کمک کردند. مسعود سلطانی‌فر با یکی دو شرکتی که می‎توانستند به صورت موقت این پول را در اختیار بگذارند، صحبت کرد تا از این طریق حقوق ویلموتس داده شود.

وی ادامه داد: دولت بنا بر آن چیزی که تصویب کرده، اگر کنار آن هم پول فیفا برسد، فکر می‌کنم دیگر مشکلی نداشته باشیم. به نظرم اصلا نباید با این دو بازی ناامید شویم، زیرا این تیم، تیم بسیار خوبی است. نوگرایی هم در تیم ملی صورت گرفته و در تهران می‌توانیم مقابل عراق و بحرین نتایج خوبی کسب کنیم. به امید خدا بار دیگر به جام جهانی خواهیم رفت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج