گرت بیل پاسخ اسطوره رئال را داد
۹۲۹۵۹۷
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
۵۹۸۹
ده روز پس از مصاحبه پدراک میاتوویچ اسطوره رئال مادرید، گرت بیل پاسخ حرف های او را در نشست خبری بازی با آذربایجان داد.

ورزش سه: ده روز پس از مصاحبه پدراک میاتوویچ اسطوره رئال مادرید، گرت بیل پاسخ حرف های او را در نشست خبری بازی با آذربایجان داد.

گرت بیل یکی از پرحاشیه ترین ماه های فوتبالی خود را پشت سر می گذارد. او 27 روز نه در بازی های رئال حاضر بود و نه حتی در تمرینات گروهی این تیم. بهانه او مصدومیت بود ولی چند روز پیش توانست در تمرینات تیم ملی ولز بدون هیچ مشکلی حاضر شود و نشان داد که مصدومیتی اگر داشته، آن را پشت سر گذاشته است.

گرت بیل پاسخ اسطوره رئال را داد

در اسپانیا ستاره ولزی را به کم تعهدی نسبت به رئال متهم می کنند و خود او نیز در نشست خبری روز گذشته خود تایید کرد که از بازی برای ولز بیش از رئال لذت می برد.

چندی پیش پدراک میاتوویچ زننده گل قهرمانی هفتم رئال در چمپیونزلیگ در مورد بیل گفته بود:« شنیده ام بیل شخصیت خاصی دارد. او را خیلی خوب نمی شناسم ولی چیزهایی که در مورد او می شنوم، عجیب هستند. بیل مشغولیت هایی دارد که برای او از رئال مهمترند. بیل اول به گلف و تیم ملی ولز فکر می کند و سپس رئال مادرید.

هرگز نمی توان فهمید که می توان روی او حساب کرد یا خیر. نمی توان متوجه شد که انگیزه بازی کردن دارد یا اینکه بی میل است ولی به طور مشخص هر زمان برای رئال بازی کرده، تاثیرگذار بوده است. مشکل اینجاست که برای او، رئال در درجه اول اهمیت قرار ندارد. باشگاه قصد فروش او در تابستان را داشت ولی نتوانست. معتقدم باید تصمیمی قاطع در مورد بیل اتخاذ شود.»

ستاره ولزی در نشست خبری بازی ولز و آذربایجان و در واکنش به حرف های میاتوویچ گفت:« ببینید، منتقدان در مورد من عقیده خود را دارند. حرف های میاتوویچ نیز یکی دیگر از انتقادات موجود از من است. خوب یا بد، هر حرفی در مورد من زده شود، به فروش روزنامه های شان کمک می کند.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1398/08/27
عجب جواب دندون شکمی بهش داد عشقی بیل عاشقتم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج