قطعی اینترنت عرضه بنزین را با مشکل مواجه کرد
۹۳۰۳۱۲
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
۲۸۹۸۸
رئیس انجمن شرکت‌های زنجیره‌ای تامین فرآورده‌های نفتی درباره گزارش‌هایی مبنی بر عدم پرداخت هزینه سوخت در برخی جایگاه‌ها گفت: برخی به جایگاه‌ها مراجعه و در اعتراض پولی پرداخت نمی‌کنند، این در حالی است که این پول متعلق به کارگر جایگاه است، این گروهی که اینگونه رفتار می‌کنند اخلاق شهروندی ندارند، اهانت و ناسزاگویی به جایگاه‌دار انصاف نیست، جایگاه‌داران آخرین حلقه توزیع سوخت در کشور هستند درست نیست اینگونه با آنها رفتار شود.

خبرگزاری ایلنا: رئیس انجمن شرکت‌های زنجیره‌ای تامین فرآورده‌های نفتی درباره گزارش‌هایی مبنی بر عدم پرداخت هزینه سوخت در برخی جایگاه‌ها گفت: برخی به جایگاه‌ها مراجعه و در اعتراض پولی پرداخت نمی‌کنند، این در حالی است که این پول متعلق به کارگر جایگاه است، این گروهی که اینگونه رفتار می‌کنند اخلاق شهروندی ندارند، اهانت و ناسزاگویی به جایگاه‌دار انصاف نیست، جایگاه‌داران آخرین حلقه توزیع سوخت در کشور هستند درست نیست اینگونه با آنها رفتار شود.

ناصر رئیسی‌فرد در مورد آخرین وضعیت جایگاه‌های عرضه سوخت بعد از سهمیه‌بندی و تغییر قیمت بنزین اظهار داشت: به دلیل تصمیم یکباره و عدم اطلاع قبلی از آغاز سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین، جایگاه‌داران آمادگی لازم را نداشتند که حتی منجر به خسارت به برخی جایگاه‌ها شد اما با تمامی اوصاف جایگاه‌دار خود را مکلف به خدمت‌رسانی می‌داند.

وی با بیان اینکه فعلا جایگاه‌ها در سطح کشور با خطراتی مواجهند، گفت: قطعی اینترنت خرید سوخت را از سوی جایگاه‌داران با مشکل مواجه کرده است. بسیاری از رانندگان به علت نداشتن امنیت از انتقال سوخت به جایگاه‌ها امنتاع می‌کنند، حمل بار با مشکل مواجه شده و این ممکن است باعث شود جایگاه‌ها به دلیل نرسیدن سوخت تعطیل شوند

رئیس انجمن شرکت‌های زنجیره‌ای تامین فرآورده‌های نفتی گفت: فعلا آماری از افزایش و یا کاهش مصرف سوخت در دسترس نیست اما آنچه مسلم است مردم به دلیل عدم اعتماد به مسئولان، بیشتر از قبل دنبال سوختگیری هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه من مدافع منطقی شدن قیمت فرآورده هستم، تاکید کرد: باید در نظر داشت بنزین کالای مصرفی است نه سرمایه‌ای، هرکس بیشتر مصرف می‌کند باید هزینه آن را هم بپردازد.

رئیسی‌فرد با بیان اینکه وقتی قیمت واقعی می‌شود جلوی خیلی از ناهنجاری‌ها و قاچاق گرفته می‌شود، خاطرنشان کرد: بنده صد درصد مخالف سهمیه‌بندی بنزین هستم زیرا جز رانت، ناهنجاری، فشار و ایجاد شبکه‌های فسادآور چیزی به دنبال ندارد.

وی درباره گزارش‌هایی مبنی بر عدم پرداخت هزینه سوخت در برخی جایگاه‌ها گفت: برخی به جایگاه‌ها مراجعه و در اعتراض پولی پرداخت نمی‌کنند، این در حالی است که این پول متعلق به کارگر جایگاه است، این گروهی که اینگونه رفتار می‌کنند اخلاق شهروندی ندارند، اهانت و ناسزاگویی به جایگاه‌دار انصاف نیست، جایگاه‌داران آخرین حلقه توزیع سوخت در کشور هستند درست نیست اینگونه با آنها رفتار شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1398/08/27
رانت وفسادودزدی وقاچاق بنزین که کارمردم نیست...مردم که نمیتونن اینکاروبکنند..هرکسی اینکارومیکنه وصل به دولت هستش
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/08/27
به زودی اینترنتم سهمیه بندی میشود...
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1398/08/28
به زودی انشاالله قطع اینترنت ضرری را به اپراتورها وارد خواهد کرد که باید درها را تخته کنند و گل بگیرند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج