آنری: با مونترال آینده درخشانی دارم
۹۳۰۵۱۵
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
۳۲۳۲
اسطوره تیم فوتبال آرسنال در اولین کنفرانس خبری در سمت جدید از آرزوهایش گفت.

خبرگزاری تسنیم: تیری آنری، اسطوره فرانسوی دنیای فوتبال در اولین کنفرانس خبری خود به عنوان سرمربی تیم «مونترال ایمپکت» در لیگ حرفه‌ای آمریکا از تلاش برای ساختن یک تیم قدرتمند سخن گفت.

بهترین گلزن تاریخ باشگاه آرسنال در ابتدا اظهار داشت: در فوتبال، شما یا م‌ برید یا یاد می‌گیرید. چیزهای زیادی آموخته‌ام. بزرگترین اشتباه هر کسی می‌تواند عدم یادگیری باشد. شما باید برگردید و با مسائل روبه‌رو شوید. فرآیند آموزش خوبی را سپری کرده‌ام و نسبت به اتفاقات آینده خوشبین هستم.نیاز دارید از جایی شروع کنید تا تجربه به دست بیاورید و بیاموزید. برای من این اتفاق در تیم ملی بلژیک و باشگاه موناکو رخ داد. آنجا، شناخت بهتری از خودم به دست آوردم. مسئله اصلی، جنگیدن و مبارزه کردن است. این فقط داستان زندگی من نیست. داستان زندگی همه همین است. همه سقوط می‌کنند. مهم، چگونه دوباره بلند شدن است.

او در پایان افزود: اگر بهترین‌های اروپا و قاره آمریکا را دور هم جمع کنید در اصل مردم شهر مونترال را گرد هم آورده‌اید. مونترال شهر بسیار متنوعی است. مردم از همه جا در این شهر ساکن هستند اما مهم تر از هر موضوعی، این است که آنها اهل مونترال هستند! آینده درخشانی با این تیم دارم و گروه قدرتمندی می‌سازم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج