آخرین شرط جونیور برای پرسپولیس
۹۳۰۷۴۳
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
۱۰۴۵۱
پرسپولیس در حالی به‌دنبال پیدا کردن جانشین مناسب برای جونیور براندائو است که قبل از آن باید فکری برای فسخ قرارداد با این بازیکن گران‌قیمت شود.

خبرورزشی: گابریل کالدرون جونیور برزیلی را در فاصله ۵ هفته مانده به نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم در لیست مازاد گذاشته است. باشگاه پرسپولیس و محمدحسن انصاری‌فرد نیز به دنبال توافق با مدیربرنامه‌های جونیور براندائو برای فسخ قرارداد هستند.

لابد می‌دانید در دوران مدیریت ایرج عرب، دوستان با عجله قراردادی ۵۰۰ هزار یورویی با مهاجمی امضا کردند که آمار خوب و قابل دفاعی در گلزنی نداشت.

آقایان بلافاصله پس از حضور جونیور در ایران و عقد قرارداد رسمی ۱۵۰ هزار یورو پول بی‌زبان را به این بازیکن پرداخت کردند! در واقع فقط ۳۵۰ هزار یورو از کل مبلغ قرارداد یک فصل جونیور با پرسپولیس باقی‌مانده است.

شنیدیم در آخرین مذاکره مسئولان فعلی باشگاه پرسپولیس با مدیر برنامه‌های جونیور و خودش، آن‌ها به باشگاه اعلام کرده‌اند «در صورتی که ۱۰۰ هزار یورو نقد بگیرند حاضرند قرارداد خود را فسخ کنند.» در غیر این صورت هم جونیور براندائو می‌تواند اطمینان خاطر داشته باشد که با شکایت به فیفا کل مبلغ ۵۰۰ هزار یورو به علاوه هزینه دادرسی و وکیل را از باشگاه پرسپولیس خواهند گرفت. به قول معروف دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد!

باید یادآوری کرد عقد قرارداد با این مهاجم بی‌کیفیت تقصیر محمدحسن انصاری‌فرد نیست، اما مدیرعامل کنونی پرسپولیس با چالش بزرگی مواجه شده است. انصاری‌فرد به رغم تلاش فراوان هنوز نتوانسته پول دستمزد کالدرون، دستیارانش، بازیکنان خارجی و داخلی را فراهم کند آنگاه ۱۰۰ هزار یورو درخواستی جونیور هم قوز بالای قوز شده است. ۱۰۰ هزار یورو رقمی حدود یک و نیم میلیارد تومان می‌شود که مبلغ کمی هم نیست.

گفته می‌شود محمدحسن انصاری‌فرد و سایر مدیران پرسپولیس در پی آن هستند که به هر طریق ممکن از جونیور و مدیر برنامه‌هایش تخفیف بگیرند، اما حرف مهاجم برزیلی و وکیلش یک کلام است. جونیور حاضر نیست بدون گرفتن ۱۰۰ هزار یورو قراردادش را توافقی فسخ کند!

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج