چمن مجموعه ورزشی انقلاب زیر تلی از برف
۹۳۰۸۱۳
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹
۲۸۸۲
در حالیکه چمن مجموعه ورزشی انقلاب شرایط مطلوبی داشت این روزها با حجم زیادی ازبرف پوشیده شده است.

ورزش سه: در حالیکه چمن مجموعه ورزشی انقلاب شرایط مطلوبی داشت این روزها با حجم زیادی ازبرف پوشیده شده است.

تیم فوتبال استقلال درابتدای این فصل تمرین های خود را در ورزشگاه نفت تهرانسر آغاز کرد اما در ادامه با پی گیری مسئولان این باشگاه و تجهیز مجموعه چمن ورزشی انقلاب تمرینات این تیم به این مجموعه انتقال یافت که هم از لحاظ موقعیت مکانی و هم از شرایط تجهیزاتی بهتر از مجموعه تهرانسراست ، ضمن اینکه چمن این مجموعه ورزشی نیزبه نسبت تهرانسر ازوضعیت بسیار مطلوب تری قرار دارد و به نوعی نتایج استقلال هم با انتقال به این مجموعه روند بهتری پیدا کرده است .

چمن مجموعه ورزشی انقلاب زیر تلی از برف

اما در حال حاضر این زمین با توجه به برف سنگینی که در روزهای گذشته در تهران آمده است، هیچ گونه تمهیداتی برای حفظ ومراقبت از این چمن صورت نگرفته و هم اکنون حدود چند سانتی متر روی این چمن برف نشسته است.

چمن مجموعه ورزشی انقلاب زیر تلی از برف

در شرایطی که انتظار می رفت مسئولان این باشگاه با پیش بینی این وضعیت آب و هوای فکری به حال این چمن زمین تمرینشان می کردندو حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که پس از آب شدن این حجم از برف آیا کیفیت چمن همان وضعیت سابق را دارد یا خیر.

چمن مجموعه ورزشی انقلاب زیر تلی از برف

این در حالی است که شرکت توسعه و تجهیز فاصله ای با مجموعه ورزشی انقلاب ندارد و با پوشاندن این ورزشگاه با یک کاورمعمولی میشد از درصد زیادی از تخریب احتمالی این چمن جلوگیری کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج