استیلى: مقابل قطر تیم برتر میدان بودیم
۹۳۱۴۴۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
۶۰۴۰
سرمربى تیم فوتبال امید با اظهار رضایت از عملکرد شاگردانش در بازى مقابل قطر گفت:بازى بسیار خوبى انجام دادیم و برابر میزبان تیم برتر میدان بودیم.

سایت رسمى فدراسیون فوتبال: حمید استیلى پس از شکست تیم امید ایران مقابل قطر اظهار داشت: ما ٣ مسابقه تدارکاتى بسیار مفید برگزار کردیم که از هر نظر به ما کمک کرد.

در دقایق ابتدایى بازى امروز غافلگیر شدیم و بچه ها با تمرکز کافى درجریان مسابقه قرار نگرفتند. به همین دلیل با دو گل از حریف عقب افتادیم اما در ادامه بازى خیلى زود یکى از گل هاى خورده را جبران کردیم و بارها صاحب موقعیت شدیم. تا دقایق پایانى نسبت به حریف برترى کامل داشتیم و بازى را دراختیار گرفتیم.

استیلى: مقابل قطر تیم برتر میدان بودیم

سرمربى تیم امید اضافه کرد: همانطور که سانچز سرمربى تیم قطر هم در مصاحبه بعد از بازى اعلام کرد تیم ما سازماندهى مناسبى داشت، به خوبى توپ را از حریف مى‌گرفتیم و با دوندگى مناسب در زمین آنها مالکیت را در اختیار داشتیم.

البته در صحنه دقایق پایانى قائدى از دروازه بان هم عبور کرد و مقابل دروازه خالى قرار داشت اما داور علیرغم اخراج سنگربان حریف معتقد به پنالتى نبود و خطا را بیرون از محوطه جریمه اعلام کرد. به طور کلى داور قطرى طبیعتا با تیم میزبان مهربان‌تر بود. به هر صورت علیرغم اشتباهات چند دقیقه اول از عملکرد بچه‌ها در برابر تیم قدرتمند قطر راضى بودم.

وی افزود: حریف ما تیم بسیار خوبى بود که حتما یکى از قدرت‌هاى مسابقات انتخابى محسوب مى‌شود و چندین بازیکن خارجى در اختیار دارد که با ملیت قطرى بازى مى‌کنند و از این نظر یک تیم بین المللى است. به هر صورت بازى تدارکاتى فرصت مرور برنامه ها و آزمایش برنامه‌هاى تاکتیکى است. ما در ٣ بازى با سه آرایش و سیستم متفاوت بازى کردیم تا استراتژى درست و مناسب را انتخاب کنیم.

استیلى در پایان گفت: ما در این اردو به خواسته هاى خودمان رسیدیم و نقاط ضعف و قوت را به خوبى شناسایى کردیم. بازیکنان را در پست‌هاى مختلف مورد آزمایش قرار دادیم.

حتى امشب به دلیل غیبت و مصدومیت بعضى از نفرات از امیر روستایى و حتى حسین زاده براى اولین بار در پست دفاع راست استفاده کردیم که عملکرد بسیار خوبى داشتند. مسئله بعدى براى ما بالا بردن توان جسمى بازیکنان است که باید در فرصت کوتاه باقیمانده روى این موضوع کار کنیم و با آمادگى کامل وارد مسابقات شویم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج