نیکبخت: استقلال مدیر دلسوز می‌خواهد
۹۳۱۵۴۱
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
۸۶۲۷
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال به مدیرانی نیاز دارد که دلشان برای این تیم بسوزد و موفقیت تیمی که میلیون‌ها هوادار عاشق دارد را به منافع شخصی ترجیح دهند.

خبرگزاری ایرنا: پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال به مدیرانی نیاز دارد که دلشان برای این تیم بسوزد و موفقیت تیمی که میلیون‌ها هوادار عاشق دارد را به منافع شخصی ترجیح دهند.

«علی‌رضا واحدی نیکبخت» اظهار داشت: استقلال با استراماچونی در مسیر موفقیت قرار گرفته است به شرط آنکه اجازه دهند این تیم بدون حاشیه و در کمال آرامش به کارش ادامه دهد.

وی افزود: مدیریت استقلال در این مدت با حرف‌ها و اقداماتی که انجام داده‌ حاشیه‌های زیادی را برای تیم به وجود آورده‌ و به طور حتم ادامه این روند مشکلات زیادی را برای آبی‌پوشان در ادامه به وجود خواهد آورد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه افرادی در باشگاه استقلال حضور دارند که به فکر منافع این تیم پرطرفدار نیستند. استقلال به مدیرانی نیاز دارد که دلشان برای این تیم بسوزد و موفقیت تیمی که میلیون‌ها هوادار عاشق دارد را به منافع شخصی ترجیح دهند.

وی تاکید کرد: مدیران استقلال در بین هواداران از محبوبیت برخوردار نیستند و برای همین است در روزهایی که این تیم نتایج خوبی کسب می‌کند آنها با انتقاد روبرو می‌شوند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال شایستگی این را دارد با پیروزی مقابل نساجی مازندران سه امتیاز مهم را در آستانه بازی با سپاهان کسب کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج