مکانی: همیشه پرسپولیسی می‌مانم
۹۳۱۹۶۳
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
۴۷۰۳ 
دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان‌، گفت: بازیکنان و مدیریت باشگاه پرسپولیس می‌آیند و می‌روند و این اسم بزرگ تیم است که می‌ماند.

خبرگزاری فارس: سوشا مکانی در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی در مورد اینکه به خاطر عملکردش شاهد فصل متفاوتی از او هستیم، اظهار داشت: زمانی که از ایران برای ادامه فوتبالم به نروژ رفتم تغییرات خیلی اساسی در زندگی ورزشی و شخصی‌ام رخ داد و به مسائلی فکر کردم که شرایط فنی من را ارتقا بدهد و روز به روز در مسیر پیشرفت قرار بگیرم.

وی افزود: از روزی که به فوتبال ایران برگشتم و تصمیم گرفتم که بخواهم شرایط فنی خودم را ثابت کنم، درست است که عملکردم در پرسپولیس با فراز و نشیب همراه بود اما همه می‌دانند که سوشا مکانی خارج از زمین فوتبال را می‌توان از نظر روحی و روانی آسیب زد اما از نظر فنی همیشه تلاش کردم چه در تمرینات و چه در مسابقات تمرکز لازم را داشته باشم که بتوانم بهترین عملکرد را از خودم به نمایش بگذارم.

مکانی ادامه داد: شما باید از نظر روحی و روانی شرایط خوبی داشته باشید تا بتوانید عملکرد فنی را با آنها توأم و بتوانید به تیم‌تان کمک کنید. امسال این آرامش از طریق کادر فنی که واقعاً از آنها ممنون هستم برای من فراهم شده تا بتوانم با آرامش کارم را انجام بدهم و در مسیر پیشرفت قرار بگیرم و از نظر فنی هم ارتقا پیدا کنم. با اعتمادی که به من کردند این بستر برای من فراهم شد.من هم خدا را شکر خودم را در مسیر پیشرفت می‌بینم و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد و این آرامش بتواند با مسائل فنی و تلاش خودم در نهایت منجر به نتیجه‌گیری شود تا جایگاه قابل توجه و خوبی را برای مردم مسجد سلیمان به دست بیاوریم که واقعاً لیاقت آن را دارند.

دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان در مورد رابطه‌اش با مدافعان این تیم گفت: این شرایط در کل تیم ما حکمفرما است. مسجد سلیمان شهری است که واقعاً مظلوم واقع شده است و شرایط زندگی برای مردم آن سخت است. با توجه به این شرایط همه بچه‌ها با هم زندگی می‌کنند، خارج از زمین فوتبال کنار هم هستیم و این ارتباط نزدیکی که با هم داریم قول و قراری است که خارج از زمین فوتبال می‌گذاریم که بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم چون تنها چیزی که می‌تواند ما را سر پا نگه دارد و به آن دلخوش کنیم همین نتیجه‌ گرفتن است تا بتوانیم مردمی را خوشحال کنیم که با این تیم زندگی می‌کنند.

وی تاکید کرد: بچه‌های تیم رفاقت نزدیکی با هم دارند و این رفاقت نزدیک به داخل زمین هم کشیده شده، درست است که در زمین سر یکدیگر داد می‌زنیم اما همه ما با هم برادر هستیم و یک هدف مشترک را دنبال می‌کنیم. می‌دانیم که می‌خواهیم چه کار کنیم و می‌‌دانیم که می‌خواهیم تمام وجودمان را برای نتیجه‌گیری این تیم بگذاریم. همه به این موضوع واقف هستیم که این برای داخل زمین است و هیچ کس از این موضوع ناراحت نمی‌‌شود. همه ما یک هدف مشترک را دنبال می‌کنیم و امیدوارم به آن برسیم.

مکانی در مورد بازی مقابل تیم سابقش و شکست نخوردن برابر پرسپولیس تصریح کرد: من مقابل پرسپولیس حرفی برای گفتن ندارم و با تمام وجودم این تیم را دوست دارم اما دلیل نمی‌‌شود چیزی را که در مکتب پرسپولیس به من یاد دادند را زیر پا بگذارم. اینکه مقابل تیمی که دوستش دارم بخواهم به هر بهانه‌ای بازی نکنم. هستند بازیکنانی که خودشان را به مصدومیت می‌زنند، من سطحی‌ترین مورد را می‌گویم که مقابل تیم سابقشان قرار نگیرند اما فوتبال حرفه‌ای این چیزها را قبول نمی‌کند، فوتبال حرفه‌ای این است که شما اگر پرسپولیسی هستی مقابل تیم سابقت بهترین عملکردت را داشته باشی، من هم تلاش کردم در شرایطی که هستم برای تیم‌ام مثمرثمر باشم.

وی افزود: من به بزرگی اسم پرسپولیس ایمان دارم و می‌دانم در ادامه راه موفق می‌شوم. دیروز واقعاً‌ انتظار این بود که بزرگی پرسپولیس در حدی باشد که بتواند جلوی ما نتیجه لازم را بگیرد، تمام تلاشمان را کردیم و کاری اضافه‌تر از این هم انجام ندادیم. خوشحالم برای مردم مسجد سلیمان و مطمئنم پرسپولیس آنقدر بزرگ است که یک یا دو بازیکن در تیم حریف روی نتیجه‌گیری این تیم تأثیرگذار نباشد. این تیم آنقدر بزرگ است که در بازی‌های بعد نتایج لازم را می‌گیرد و امیدوارم به موفقیت‌هایی که در سال‌های اخیر دست پیدا کرده دوباره برسد و امیدواریم که روند رو به رشدمان را ادامه بدهیم و در نهایت آن را منجر به نتیجه گرفتن کنیم که سال‌های سال برای مردم مسجد سلیمان ماندگار باشد. تیمی که همیشه با خطر سقوط دست و پنجه نرم می‌کرد امسال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و از خوشحالی مردم مسجد سلیمان ما هم خوشحال هستیم.

دروازه‌بان نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سؤال که اگر پرسپولیس در آینده از او بخواهد در این تیم باشد چه احساسی خواهد داشت،‌گفت: اگر شرایطش را داشته باشد از ته دلم خوشحال می‌شوم و مطمئن هستم که هیچ جوابی به جز جواب مثبت ندارم.

وی در مورد اینکه نمایندگان باشگاه ویتوریا گیمارش پرتغال روز گذشته برای دیدن بازی علیرضا بیرانوند در ورزشگاه آزادی بودند و رابطه او با بیرانوند چگونه است، اظهار داشت: ما رابطه خیلی نزدیکی خارج از زمین فوتبال داریم و نباید داخل زمین این را به همه نشان بدهیم، من علیرضا را خیلی دوست دارم، در تیم نفت تهران با هم بودیم، دو، سه سال با هم زندگی کردیم، رابطه ما خیلی گرم است، اصلاً این موضوع صحت ندارد که ما رابطه سردی داریم، من برای او آرزوی موفقیت می‌کنم و همیشه هم برایش آرزوی موفقیت کردم.

مکانی ادامه داد: او هم مانند بقیه فوتبالیست‌ها در مسیر پیشرفتش خیلی سختی کشیده و من این مسأله را از نزدیک دیده‌ام، شاید مردم این را در رادیو، تلویزیون دنبال کنند. من از نزدیک دیده‌ام که علیرضا چقدر سختی کشیده و لایق این است که به بالاترین درجه‌ها برسد، من همیشه برای او آرزوی موفقیت کردم.

این دروازه بان خاطر نشان کرد: یک مصاحبه خیالی پیش از بازی از قول من چاپ شد که من به پرسپولیس فکر نمی‌کنم، این موضوع اصلاً صحت ندارد، من اصلاً مصاحبه قبل از بازی نکردم و همیشه هم گفته‌ام هیچ حرف فنی مقابل هواداران و تیم پرسپولیس ندارم.

وی در خصوص مدیریت باشگاه پرسپولیس، گفت: مدیریت پرسپولیس و کسانی که می‌آیند و می‌روند و صندلی قدرت را در دست دارند برایشان ماندگار نیست و این موضوعی مقطعی است، اسم بزرگ پرسپولیس می ماند، بازیکن و مدیر می‌آیند و می‌روند و من به خاطر اسم بزرگ این تیم همیشه پرسپولیسی می‌مانم.

انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1398/09/02
دوست داریم سوشا با تعصب
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1398/09/02
دوست داریم سوشا با تعصب
پاسخ ها
تاج کبیر....لنگ حقیر...وزارت لنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
آره جونم لیاقتت همینه...مکتب علی عبده....
f m
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
همین بدون تاج حقیر از اولم سوراخ بوده اونم از نوع ۶تایی
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خخخخخ
بابا اون از ترس ش اینجوری حرف میزنه این عیاش به دلالش گفته بود که منو ببر تراختور
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1398/09/02
برو شلوار باب اسفنجیتو پات کن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
زر نزنید چرا همیشه مخواهید با مسخره کردن بازیکنان خود راجلوه دهید درود بر سوشا باتعصب
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
فقط تو کشورهای عقب افتاده به رنگ شلوار کسی کار دارن اگه پرسپلیس برده بود الام داشتید به تارتار و سوشا فحش میدادید حالا که اونا بردن اینجوری مکتب کیسه عقده است
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خخخخ
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/09/02
یاد و خاطره گلهای تو تا ابد میمونه
وای اگه اون روز نبودی به جای 4 به 2
استقلال رو 7 تا میزدیم و اونسال قهرمان بودیم و تو آسیا تا آخر میرفتیم
خدا رو هزار بار شکر که دیگه نیستی
برو و دیگه هرگز برنگرد اسفنجی
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1398/09/02
باب اسفنجی شلوارمکعبی مکان جور کن
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/09/02
برو گمشو خائن
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خاین تمام عیار دورغ میگه میخواد ست بره تراختور اونا هم قبول نکردن
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1398/09/02
سوشا کارش درسته مثل اون فروزان خودفروش میمون نیست که برای کیسه ها دم تکون میدادولی محلش نمیگذاشتند.
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1398/09/02
سلام سوشا جان.قربان معرفتت
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
دز
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1398/09/02
بمان تا جانت در اد ملکه قبول نداریم
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
احس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج