ایجاد خطوط پُرتقاضا در ناوگان اتوبوسرانی تهران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۳۱۹۹۷
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
۲۳۶۲۰
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: با افزایش نرخ بنزین خطوط اتوبوس رانی افزایش مسافر داشته به ویژه خط هفت و یک بی آر تی پر مسافرتر از گذشته شده است.

خبرگزاری مهر: پیمان سنندجی در پاسخ به پرسشی در خصوص میزان افزایش مسافران اتوبوس در هفته ای که نرخ بنزین افزایش داشت، گفت: آمار دقیق در این رابطه طی یکی دو هفته آینده به دست می آید اما براساس فعالیت های اجرایی و دیداری این افزایش مسافر را به تمامی خطوط اتوبوسرانی شاهد هستیم. به ویژه خط ۷ بی آر تی از راه آهن تا تجریش و خط یک بی ار تی از تهرانپارس تا آزادی پر مسافرتر شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: از روز دوشنبه و سه شنبه وضعیت جوی و ترافیک آرام تر شده است، جمع آوری آمارها آغاز شده و به جز این دو خط نیز در خطوط دیگر نیز افزایش مسافر چشمگیر بوده است که به زودی آمار دقیق این افزایش اعلام می شود.

سنندجی با اشاره به اینکه با افزایش مسافر، سه موضوع باید در دستور کار قرار گیرد، تصریح کرد: حتما نوسازی به طور جدی باید از اولویت های ما باشد. در حال حاضر عمر متوسط اتوبوس های تهران ۱۱ سال است و از سال ۹۰ اتوبوسی از سوی دولت به تهران داده نشده است. در کوتاه مدت باید بازسازی اتوبوس ها در دستور کار قرار گیرد. همچنین بخشی از اتوبوس های گازسوز ما تا پایان سال مخزن سی ان جی آن باید تعویض شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵ هزا رو ۹۷۰ دستگاه اتوبوس در سطح شهر تردد می کنند، خاطرنشان کرد: حدود ۴-۵ درصد این تعداد یعنی نزدیک به ۳۰۰ دستگاه همیشه در حال تعمیر و اورهال شدن هستند که آن هم به دلیل فرسودگی بالای اتوبوس هاست. همچنین بحث تعویض مخازن اتوبوس های گازسوز بسیار جدی است. خوشبختانه ۷۰ مخزن از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها به ما داده شده و باید۱۵ دستگاه اتوبوس دیگر نیز تاپایان سال مخازن خود را تعویض کنند که این اتفاق براساس مصوبه افزایش سی ان جی است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه فشار بر روی حمل و نقل همگانی از جمله اتوبوس رانی افزایش داشته اما باید پاسخگوی نیاز مسافران باشیم، افزود: تلاش شده اتوبوس هایی که به دلیل فرسودگی مرتب خراب می شوند هرچه زودتر از تعمیرگاه به چرخه خدمات رسانی بازگردند و همچنین در ساعات پیک، اتوبوس های دربستی را وارد خطوط کرده همچنین از «سیستم جدید تقاضامحور» استفاده کرده به این معنی که در مکان هایی که ظرفیت مسافر بالاست، در ساعات پیک با استفاده از سیستم های جدید، مسافر صندلی خود را خریداری و سرساعت اتوبوس از این مسیر حرکت کند.

(این خط اتوبوس رانی در ساعت محدودی در ساعت پیک مسافر، فعالیت می کند و براساس نیاز مشتری نیز این اتوبوس در آن خط پیش بینی می شود. به طور مثال اگر در ساعتی مسافران میدان ونک به آزادی از طریق سیستم های آنلاین صندلی اتوبوس را رزرو کنند در همان ساعت این اتوبوس در همین ساعت فعالیت می کند و در باقی ساعت ها، اتوبوسی در این محدوده تردد نخواهد داشت).

سنندجی تأکید کرد: این سیستم براساس ظرفیت هدفمند فعالیت می کند و کمبود وسیله حمل و نقل را در برخی از مسیرها جبران خواهد کرد.

وی ادامه داد: باید راه حل های کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت همزمان برای پاسخگویی نیاز مسافران دنبال شود به ویژه که وضعیت اتوبوس های پایتخت وضعیت مناسبی نیست.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1398/09/02
بازیت گرفته .این دیگه آمارسنجی نمیخواد. تاشلوغ شده داری گرو کشی میکنی.شلوغ شده بفهم.دقیقا همین دوخط فوق العاده شلوغه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر