فال روزانه ۰۴/ ۰۹/ ۱۳۹۸
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۳۲۵۵۲
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۰
۴۱۸۷
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه دوشنبه 4 آذر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 4 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سال خوبی برای ایجاد تغییرات کوچک اما تاثیرگذار است. از آنجا که انرژی شما زیاد و ذهن تان نیز بازتر است، می توانید مسیر زندگی تان را به سمتی که هدفتان است، تغییر دهید. اگرچه شما یک سال بزرگ تر شده اید اما هنوز هم اعتماد به نفس لازم را ندارید اما نگران نباشید زیرا با تمرین و تکرار می توانید آن را به دست آورید. در ماه اسفند سفر هیجان انگیزی را خواهید داشت که خاطرات خوبی را برایتان رقم می زند. در زمینه کاری هر چه قوی تر و جسورتر باشید، موفقیت شما نیز بیشتر خواهد شد. قرادادی امضا می کنید که بر شرایط مالی شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. ماه خرداد ماهی است که در زندگی عاطفی تان تغییرات بزرگی را مشاهده خواهید کرد. خودتان را برای یک سال پر از موفقیت و شادی آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روحیه حساس شما باعث می شود که گاهی از شرایطی که ممکن است برایتان فایده ای داشته باشد، دوری کنید. سعی کنید که بر احساسات تان کنترل داشته باشید و با جسارت بیشتر به سمت ناشناخته ها حرکت کنید. در زمینه کاری شاید هنوز نتیجه لازم را از تلاش هایتان نگرفته باشید اما ناامید نشوید. به زودی به کمک یکی از دوستان تان از چاله ای که در آن افتادید، رهایی خواهید یافت. خودتان را برای یک شب رمانیتک در کنار عشق زندگی تان آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز جلسه ای دارید که به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت به شرط این که کنترل را به دست بگیرید و نگذارید دیگران با مخالفت های بی جا مانع حرف زدن شما شوند. امروز تماس های زیادی به شما خواهد شد و ایمیل های زیادی برایتان ارسال می شود. سعی کنید تمام آنها را همین امروز پاسخ دهید تا چیزی جا نماند. امروز که نسبت به اطرافیان تان احساس خوبی دارید، بهتر است که قرار یک دورهمی را برای شب تان ترتیب دهید تا استرس های روزتان نیز از بین رود.

فـال روزانـه - Daily Omen

پروژه ای را که مدت هاست آغاز کرده بودید، امروز تمام می شود. این تغییر بر افزایش درآمد شما نیز موثر خواهد بود و انرژی رفته تان را دوباره احیا خواهد کرد. اگر به فکر پروژه های دیگری هستید، پیشنهاد می کنیم که هر چه سریع تر استارت آنها را بزنید وگرنه نفع چندانی برایتان به همراه نخواهد داشت. در این رفت و آمدها فردی را ملاقات می کنید که در نگاه اول از نظر شما رفتارهای غیرطبیعی از خود بروز می دهد اما دست از پیش داوری بردارید و منتظر اتفاقات بعدی باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فکرهای زیادی در سرتان می چرخد که نمی توانید آنها را مدیریت کنید. بهتر است که کارهایتان را اولویت بندی کنید و طبق برنامه پیش روید تا هم به آنها رسیدگی کنید و هم فکر خودتان آزاد شود. کارهای زیادی هست که دوست دارید انجام دهید اما به تنهایی از پس آنها برنخواهید آمد. این خود شمایید که باید به سمت دیگران بروید و از آنها بخواهید تا شما را همراهی کنند. پس معطل نکنید. این روزها هر چه بر ارتباطات تان بیفزایید، برایتان بهتر خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نبوغ در شما سر به فلک می کشد طوری که می توانید در هر زمینه ای نظر دهید و پیشرفت کنید. فعالیت در گروه های اجتماعی می تواند در بالا بردن سرعت کارتان موثر باشد. اما تا جایی که امکان دارد با افرادی همکاری کنید که می شناسید. به زودی فردی را ملاقات می کنید که در گذشته زندگی شما نقش پررنگی داشته است. شاید بد نباشد که فرصت دیگری به او دهید و یک بار دیگر شانس تان را امتحان کنید. روزهای پر از هیجانی در انتظارتان است.

فـال روزانـه - Daily Omen

بهتر است که امروز منطق تان را به کناری بگذارید و بر اساس احساسات تان تصمیم بگیرید. مطمئن باشید که ندای قلب تان راه درست را به شما نشان خواهد داد. یکی از اطرافیان شما مدام با تصمیماتی که می گیرید مخالفت می کند. اگر چه به احترام او سکوت می کنید اما بهتر است که این روند را ادامه ندهید زیرا به ضررتان تمام خواهد شد. اگر فردی برای کمک نزد شما آمد، بهتر است که هر چه از توان تان بر می آید را برای او انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بهترین زمان است که ذهن تان را برای یک شروع تازه آماده کنید. شما تمام شرایط لازم را برای ایجاد تغییرات در زندگی تان دارید، کافی است که اولین قدم را بردارید. سعی کنید که خوب جزییات را در نظر بگیرید تا چیزی از قلم نیفتد. در انتهای روز تلفنی به شما می شود که برایتان غیر منتظره است. اگر چه خسته اید و نای حرف زدن هم ندارید اما سعی کنید با انرژی هر چه تمام تر صحبت کنید. نتیجه خوب آن را خیلی زود مشاهده خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

زمان خوبی برای ناامید شدن نیست. شما باید امروز همه انرژی تان را به کار گیرد، ذره ای تلاش دیگر کافی ست تا بتوانید به هدفی که می خواهید برسید. از دست دوستی دلگیر هستید. اما این ناراحتی شما بی مورد است. اگر به دنبال مقصر می گردید، بهتر است به خودتان نگاه کنید. لجبازی نه تنها چیزی را حل نمی کند، بلکه علاقه میان شما را نیز از بین می برد، بنابراین انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید. به زودی قراردادی را امضا می کنید که تغییرات بزرگی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

زمان خوبی برای خلاقیت است. هر چه سعی کنید به ایده های جدیدتان بیشتر بها دهید، بهتر است. بنابراین دور روش های قدیمی را خط بکشید و خلاق باشید. این روزها بیش از روزهای دیگر به فکر حساب و کتاب خود باشید. اگر پول هایتان را با برنامه خرج کنید، می توانید مقداری از آن را برای هدفی که در سر دارید ذخیره کنید. از دست فردی فراری هستید اما بهتر است که با او روبه رو شوید. او حرف هایی به شما می زند که مشتاق شنیدن شان هستید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فرصتی برایتان فراهم شده تا درآمدتان را بالا ببرید. سعی کنید که نترسید و از این فرصت استفاده کنید. شما توانایی های زیادی دارید که باید باورشان کنید. شما فردی موفق در روابط عاطفی تان هستید اما نباید این موضوع غرور کاذب به شما دهد. هر چه خاکی تر باشید افراد بیشتری را به سمت خود جذب خواهید کرد. در غیر این صورت خیلی زود اطرافیان تان را از دست خواهید داد. اگر فردی را از خود رنجانده اید، همین امروز برای جبران آن دست به کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز متوجه می شوید که پس از مدت ها زندگی شما ثبات پیدا کرده است. شما سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اید و حال باید خیال تان راحت باشد که هیچ مانعی بر سر راهتان وجود ندارد. بنابراین با ذهنی آزاد مسیری که انتخاب کرده اید را در پیش گیرید. اگر مجردید و شخصی نظرتان را جلب کرده است، امروز نشانه ای از علاقه تان را به او نشان دهید. سعی کنید که پله پله قدم بردارید زیرا عجله موجب دوری او از شما خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است که با دیگران جر و بحث کنید، پس سعی کنید که انرژی تان را برای یک روز شلوغ ذخیره کنید. موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است و دوست دارید که اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید، اما بهتر است که با هر کسی در این مورد صحبت نکنید زیرا ممکن است که به ضررتان تمام شود. به زودی دری به رویتان گشوده می شود که تمام خاطرات تلخ گذشته تان را با خود می شوید و می برد. به سرنوشت اعتماد کنید و خودتان را به دست او بسپارید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1398/09/04
من فروردینم
ایشالله
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر