فتحی: دیاباته فروشی نیست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۳۳۰۹۹
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
۵۶۱۶
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:تیمی که دو بار قهرمان آسیا شده و افتخارات بسیار زیادی دارد به عنوان سوم جدول قانع نیست و مطمئنا برای صدرنشینی تلاش خواهد کرد.

خبرگزاری فارس، تیم استقلال در دیدار مقابل نساجی به هشتمین پیروزی پی در پی در لیگ برتر و جام حذفی رسید و بعد از چند سال بالاتر از رقیب سنتی قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: امیرحسین فتحی در خصوص پیروزی‌های پی‌درپی تیم استقلال و همچنین صعود این تیم به رده سوم جدول و مسائل مختلف صحبت‌هایی را انجام داده که متن آن را در زیر می‌خوانید:

شما طی هفته‌های اخیر کمتر در بین فوتبالی‌ها حضور داشتید و مصاحبه هم نمی‌کردید. دلیلش چیست؟

در بین فوتبالی‌ها که حضور داشتم ولی وقتی باشگاه کارش را انجام می‌دهد و تیم هم تمرین می‌کند و خوشبختانه به روزهای خوب رسیده دیگر نیازی به زیاده‌گویی نیست.کارهای مربوط به باشگاه را انجام می‌دهیم و جلسات متعددی در هیات مدیره برگزار کردیم. در مورد مباحث مالی باشگاه با اعضای هیات مدیره تلاش زیادی صورت گرفت و البته یک اردو هم برای تیم در نظر گرفته ایم که در خارج از کشور برگزار می‌شود. هماهنگی برگزاری این اردو در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام شده و با هماهنگی که بین ما و کادر فنی وجود دارد تیم در تعطیلات نیم فصل یک اردوی آماده سازی خوب را پشت سر خواهد گذاشت. وقتی این همه کار سر ما ریخته طبیعتا فرصت برای صحبت کردن کم است.

برگزاری اردو در خارج از کشور قطعی است؟

بله، تمامی امور در این زمینه انجام شده و قرارداد آن هم تقریبا امضا شده و اگر مشکلی نباشد در یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس و در یک منطقه مناسب تیم برای نیم فصل دوم و مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آماده می شود.

استقلال به ششمین برد پی‌درپی در لیگ برتر رسید و به رده سوم جدول صعود کرده است. دیدگاه شما در خصوص این اتفاق چیست؟

به کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید می‌گویم و معتقدم باید خیلی زودتر از اینها به بالای جدول می‌رسیدیم. حق استقلال بالاتر از این است و تیمی که دو بار قهرمان آسیا شده و افتخارات بسیار زیادی دارد به عنوان سوم جدول قانع نیست. مطمئن هستم انگیزه تمامی اعضای تیم و مجموعه باشگاه استقلال این است که خیلی زود به صدر رده‌بندی جدول برسند.

هنوز مشکلات مالی پابرجا است و با وجود اینکه بخشی از مطالبات بازیکنان پرداخت شده باز هم دست باشگاه بسته است. شما به همه بازیکنان پول داده‌اید؟

مشکلات مالی گریبانگیر همه باشگاه‌ها است و حتی در کل کشور تأثیر گذاشته. بله، ما بابت قرارداد امسال به همه بازیکنان در همان ابتدای فصل مطالباتشان را پرداخت کردیم ولی در پرداختی آخر که همین چند روز پیش اتفاق افتاد اگر اشتباه نکنم فقط به 3-4 نفر پول ندادیم. بابت فصل گذشته نیز تقریبا با بازیکنان تسویه شده است و به زودی هم مجددا درصد دیگری از قرارداد بازیکنان به آنها پرداخت می‌شود.

مطالبات سرمربی تیم استقلال چطور؟

آقای استراماچونی نیز اولویت اصلی باشگاه و هیأت مدیره است و بخشی از مطالبات وی نیز تا روزهای آینده پرداخت خواهد شد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و پول پرداخت بخشی از قرارداد این مربی نیز تأمین شده است.

قرار است سرانجام به پولی که بابت تیام از باشگاه عجمان طلب دارید برسید.

در هفته اخیر جلساتی با مسئولان این باشگاه داشته‌ایم که البته آنها هم مشکلاتی دارند اما به من گفته‌اند که طلب باشگاه استقلال را بابت انتقال تیام در هفته آینده پرداخت خواهند کرد.

ظاهراً‌ در جلسه کمیته استیناف خواستار بخشش محرومیت بلبلی شده‌اید.

روز گذشته جلسه کمیته استیناف برگزار شد و نماینده باشگاه هم در این جلسه حضور داشت. با توجه به اینکه باشگاه سپیدرود هم از این بازیکن گذشت کرده امیدوارم هستیم با گذشت سه ماه از محرومیت، این بازیکن این جوان را ببخشند.

استراماچونی در نشست خبری تأکید داشت که هنوز روی نیمکت نیاز به بازیکن دارد و امیدوار است که باشگاه در جذب بازیکن خوب عمل کند.

ما با مربیان تیم هماهنگ هستیم و برای جذب مهاجم منتظر هستیم تا پنجره نقل و انتقالات باز شود. امیدواریم با هماهنگی کادر فنی بتوانیم یک مهاجم خوب برای نیم‌فصل دوم به تیم اضافه کنیم.

شما چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی مدعی شدید باشگاه‌ها چاره‌ای برای فروش بازیکنان ندارند و در آن صحبت خودتان اعلام کردید شاید دیاباته هم فروخته شود. آیا این صحبت شما این معنی را می‌دهد که دیاباته فصل آینده در استقلال نیست.

اتفاقا سوال خوبی پرسیدید و هر وقت هواداران را می‌بینم در این زمینه از من سوال می‌کنند. در آن برنامه تلویزیونی مثال زدم و گفتم راه‌های جذب درآمد باشگاه‌ها در دنیا، پخش تلویزیونی، تبلیغات محیطی، اسپانسر و بعضا فروش بازیکنان است. در آن برنامه مثال زدم و اسم دیاباته را بردم ولی باشگاه اصلا در صدد فروش دیاباته نیست. این بازیکن با ما قرارداد 2 ساله دارد و در تیم خواهد بود که به درخشش ادامه بدهد. ضمن آنکه برای نیم فصل دوم و با خواسته سرمربی یک مهاجم دیگر نیاز داریم و می‌خواهیم علاوه بر دیاباته و بقیه بازیکنان یک بازیکن دیگر هم جذب کنیم.

در مورد شکایت‌هایی که در این مدت از استقلال صورت گرفته صحبت کنید. تکلیف بازیکنانی مثل پادووانی، جانواریو، بویان و ... چه شد؟

متاسفانه این شکایت‌ها موانعی است که جلوی مدیریت باشگاه است و وقت زیادی از ما گرفته است. هیچکدام از این شکایت‌ها مربوط به امسال نیست. همانطور که قبلا اعلام کردم با توجه به کار دیپلماتیکی که قبلا انجام دادیم فیفا به ما قول داده تا مطالبات رابسون جان‌واریو نیز از طریق حسابمان در فیفا به این بازیکن پرداخت شود. بحث پادووانی را به صورت جدی پیگیر هستیم. قرار است به محض تامین منابع مالی طلب این بازیکن پول وی را بدهیم. حتی در این زمینه با دکتر نوروزی نیز هماهنگ کردیم تا وی به عنوان نماینده باشگاه راهی برزیل شود تا هم از پادووانی عیادت کند و هم طلب وی را مستقیم به این بازیکن پرداخت کند.

چندی پیش همسر زنده‌یاد پورحیدری در خصوص مطالبات آن مرحوم گلایه‌هایی داشت. آیا برنامه‌ای برای پرداخت طلب پورحیدری به خانواده وی دارید یا خیر؟

اگر یادتان باشد قبل از بازی با نفت از پسر مرحوم پورحیدری درخواست کردیم که به ورزشگاه برود. قرار است در این چند روز نشستی را با خانواده آقای پورحیدری برگزار کنیم و مطمئن باشید با اولین پولی که به باشگاه برسد دینمان را به خانواده آقای پورحیدری ادا خواهیم کرد. مجموعه باشگاه استقلال خود را مدیون منصور پورحیدری می‌داند و ما هم هیچ وقت زحمات او را فراموش نمی‌کنیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1398/09/05
بی عرضه یادته میکفتی الهیار فروشی نیست؟؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو