میلیاردرهای گیشه؛ بازیگران ایرانی چقدر دستمزد می‌گیرند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۳۳۵۲۶
۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
۱۹۴۷۲
درباره رقم دستمزد بازیگران سینمای ایران بار‌ها عدد‌هایی در رسانه‌های رسمی منتشر شده است. سال پیش هم هفت صبح میزان دستمزد برخی بازیگران را اعلام کرد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت. شهرت برای بازیگران امتیاز دیگری به همراه دارد که باعث می‌شود در جامعه از خدمات مختلف بهره ببرند. حالا آنچه می‌خوانید پرس‌وجوی دوباره ما درباره میزان دستمزد بازیگران است.

روزنامه هفت صبح: درباره رقم دستمزد بازیگران سینمای ایران بار‌ها عدد‌هایی در رسانه‌های رسمی منتشر شده است. سال پیش هم هفت صبح میزان دستمزد برخی بازیگران را اعلام کرد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت. در آن گزارش نوشتیم همه موهبات بازیگران به دستمزد‌های هنگفت خلاصه نمی‌شود.

شهرت برای بازیگران امتیاز دیگری به همراه دارد که باعث می‌شود در جامعه از خدمات مختلف بهره ببرند. حالا آنچه می‌خوانید پرس‌وجوی دوباره ما درباره میزان دستمزد بازیگران است. چند روایت شنیدیم که تقریباً به هم نزدیک هستند. با این‌حال برای دستمزدها، ملاک را میانگین آنچه از افراد مطلع شنیدیم قرار دادیم که در چند بخش دسته‌بندی شده است.

بالای ۸۰۰ میلیون تومان

حالا صحبت از میلیارد است

در یک دسته‌بندی کلی می‌توان به چهار نوع دستمزد رسید. دسته اول کسانی هستند که بالای ۸۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌گیرند و شنیده شده در برخی پروژه‌ها به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.

در این دسته پنج بازیگر حضور دارند:

حالا صحبت از میلیارد است

رضا عطاران، مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی و جواد عزتی. عطاران جزو معدود بازیگرانی است که غالب فیلم‌هایی که بازی می‌کند به فروش بالا دست می‌یابند. او مدت‌ها است فیلمی روی پرده نداشته و از حالا سازندگان "زیر نظر" و "انفرادی" به ترکاندن گیشه با نام او دل بسته‌اند! مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی و جواد عزتی در فیلم "ما همه با هم هستیم" حضور داشتند که خب فیلم گیشه نداشت.

حالا صحبت از میلیارد است

فیلم قبلی مدیری و گلزار یعنی "رحمان ۱۴۰۰" خوب می‌فروخت که توقیف شد. لیلا حاتمی همچنان "مردی بدون سایه" را روی اکران دارد که شکست خورد. جواد عزتی یکی از عوامل فروش فیلم‌ها است، اما گاهی نام او هم نمی‌تواند به کمک فیلم‌ها بیاید. نمونه‌اش "پیلوت" که فروش پایینی داشته است. این بازیگران در مجموع می‌توانند به فروش فیلم‌ها کمک کنند.


بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان

حالا صحبت از میلیارد است

نام چند بازیگر در دسته دوم دیده می‌شود: مهناز افشار، پژمان جمشیدی، الناز شاکردوست، حمید فرخ‌نژاد، ترانه علیدوستی، امیر جعفری، حامد بهداد، محسن تنابنده و پیمان معادی. مهناز افشار بازیگری است که طرفداران خاص خود را دارد، اما فیلم‌هایش به‌واسطه نام او پر فروش نمی‌شود.

البته جنس انتخاب‌های افشار هم غالباً سینمای گیشه‌ای نیست. او در چند ماه اخیر "قسم" و "شاه‌کش" را روی پرده داشته که فروش‌شان متوسط بوده است. الناز شاکردوست با "شبی که ماه کامل شد" به خوشبختی کامل رسید! هم سیمرغ گرفت و هم فیلمش پرفروش شد.

حالا صحبت از میلیارد است

"مطرب" تا قبل از اتفاقات اخیر خوب می‌فروخت، اما شاکردوست در آن بازی خوبی نداشت. حمید فرخ‌نژاد بعد از اینکه در چند فیلم پرفروش حضور داشت، به یک‌باره شکست‌های سریالی خورد. حالا مشخص می‌شود این بازیگر عاملی برای پرفروش شدن فیلم‌ها نیست. "سامورایی در برلین"، "دختر شیطان" و "سمفونی نهم" آثار شکست‌خورده فرخ‌نژاد هستند.

محسن تنابنده و پیمان معادی به جنس خاصی از سینما گرایش دارند و به واسطه جنس بازی‌شان کارگردان‌ها نمی‌توانند بدل‌شان را پیدا کنند. شرایط برای پژمان جمشیدی متفاوت از دیگران است. او در سال‌های اخیر صاحب محبوبیت شده و خیلی‌ها به خاطر او بلیت می‌خرند.


بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان

حالا صحبت از میلیارد است

عمده بازیگران شناخته شده سینمای ایران دستمزدی بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان دریافت می‌کنند. بر اساس پرس‌وجو از آدم‌های مطلع، این بازیگران عبارتند از: علی نصیریان، پرویز پرستویی، رضا کیانیان، هدیه تهرانی، نیکی کریمی، هومن سیدی، طناز طباطبایی، پژمان بازغی، فرهاد اصلانی، هوتن شکیبا، مریلا زارعی، سام درخشانی، سارا بهرامی، هادی حجازی‌فر، علی مصفا، محسن کیایی و سیامک انصاری.

حالا صحبت از میلیارد است

در این جمع نصیریان، تهرانی و پرستویی کم‌کارتر از بقیه هستند. پژمان بازغی، علی مصفا و فرهاد اصلانی هم جزو بازیگران پرکار این سال‌ها محسوب می‌شوند. این جمع از بازیگران جزو چهره‌های شناخته شده سینما به شمار می‌روند، اما هیچ‌کدام عامل فروش فیلم‌ها لقب نمی‌گیرند.

حالا صحبت از میلیارد است

حتی نمی‌توان موفقیت "مطرب" را صرفا به حساب پرویز پرستویی گذاشت چراکه سبک خود فیلم به مذاق برخی از مخاطبان خوش آمده است. سام درخشانی و پژمان بازغی جزو بازیگرانی هستند که در کنار سینما، همچنان در تلویزیون هم پرکارند و ارتباطشان را با مخاطبان این مدیوم قطع نکرده‌اند. هوتن شکیبا سال پیش سیمرغ گرفت و همزمان در "لیسانسه‌ها" حضور یافت تا ارتباطش با مخاطب گسترده قطع نشود.


زیر ۲۰۰ میلیون تومان

تعداد بازیگرانی که بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان دستمزد می‌گیرند زیاد است. با این‌حال بخش عمده بازیگران به‌خصوص پیشکسوتان و سن بالاتر‌ها میزان دستمزدشان زیر ۱۰۰ میلیون تومان است. درباره دستمزد برخی بازیگران به رقم دقیقی دست یافتیم که گاهی به زیر ۵۰ میلیون تومان هم می‌رسد.

حالا صحبت از میلیارد استحسین فرحبخش

با این‌حال از بیان آن معذوریم چراکه متاسفانه دستمزد شده ملاک ارزیابی توانایی بازیگران. با این حال همین کف دستمزد بازیگران خیلی وقت‌ها با سقف دستمزد برخی عوامل فنی یکسان است. این را هم اضافه کنیم که بعضی تهیه‌کنندگان دستمزد غیرمتعارف به بازیگر نمی‌دهند، از جمله حسین فرحبخش که چندسال پیش گفته بود: "مقصر اصلی در مسئله دستمزد بالای بازیگران وزارت ارشاد بود که تهیه‌کنندگان را چهار پاره کرد.

بعضی بازیگران ما واقعاً بی‌انصافند، چون اگر فکر می‌کنند که حضور آن‌ها باعث پرفروش شدن یک فیلم می‌شود، بهتر است از فروش فیلم پورسانت بگیرند. بعضی هنرپیشه‌ها از بی لیاقتی برخی کارگردانان و تهیه کنندگان سوءاستفاده می‌کنند و پول زیادی می‌گیرند. "

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 75
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1398/09/07
پس نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار کجا هستن؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
عزيزم اين نوشته فقط حمايت از اين قشر ناهنرمند بوده وگرنه همه ميدونن خيلي بيشتر ميگيرن نويد محمد زاده خيلي زيادتر از بقبه ماليات ندن بعدم پول بدن حمايتشون كنن تو رسانه هات نه اينكه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
ندیدید بهزاد فراهانی یک ماه پیش اعتراض کرد گفت نوید محمد زاده بالای یک میلیارد میگیره من بیست میلیون برای یه پروژه اون بالای یک میلیارد میگیره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
دقیقا درحال حاضر بهترین بازیگر سینمای ایرانه نوید محمدزاده البته اگه به تکرار نیوفته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
من مطمئنم دریافتی ها خیلی بیشتر از این حرفهاست اما یه پنهانکاریهایی هست واسه پیچوندن همین تیپ گیر دادنها و مالیات و غیره
البته یه عده بازیگر هم داریم اسمشون باعث فرار بیننده میشه ولی بتز بهشون نقش میدن
به شخصه اسم سحر قریشی بهاره رهنما یا نیوشا ضیغمی تو فیلم باشه مطمئن میشم که فیلم اشغال محضه
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/09/07
الناز شاکر دوست فرشتە هست کاش ......
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1398/09/07
راستی نوید محمدزاده چی؟
پاسخ ها
Sasan
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
زیر یک میلیارد نمیگیره برای هیچ فیلمی
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/09/07
خاک بر سر تهیه کننده ای که بابت گلزار هشتصد تومن بده... نابازیگری که نهایت دستمزدش باید صد هزار تومن باشه
پاسخ ها
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
واقعا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
اگه هتشصد میده برای اینه ده برابر ازش سود میبره. واسه هنرش نمیدن واسه پولساز بودنش میدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
والا به تهیه کننده ربطی نداره به اون احمقایی که میرن دیدن فیلماش و براش صف میکشن ربط داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
واقعا گل گفتی
M
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
تو چی میگی دیگه بابا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
هشتصدتومن از اونور میلیاردی به جیب میزنه آقای تهیه کننده.اگه میخوای خاکی بریزی تو سر کسی باید به سر افرای بریزی که بخاطر گلزار میرن یه فیلم و میبینن و باعث پرفروش شدن اون فیلم میشن درنتیجه قیمت این آقا خوشگلم همینجور میره بالا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
هم نظریم
مرد تیتیش مامانی که بازیش در میان بازیگرا از همه بدتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
دقیقا
مینو
United Kingdom
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
مشخصه شما در مسایل اقتصادی بی سواد هستید. وقتی ملت حاضرن برای فیلمی که گلزار توش بازی کرده پول خرج کنن و بلیت بخرن معنیش اینه که فروش فیلم میره بالا و سود زیادی به تهیه کننده میرسه. ینابر این تهیه کننده حاضره یه بخشی از این سودش رو پیشاپیش به عنوان دستمزد بده به گلزار تا گلزار حاضر شه تو فیلمش بازی کنه؛اگه گلزار و امثال اون تو فیلم بازی نکنن احتمال اینکه فروش فیلم بیاد پایین و تهیه کننده ضرر کنه میره بالا. این یه بده بستون اقتصادیه
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/09/07
چرا اسمی از نوید محمدزاده نیست؟!!
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1398/09/07
یعنی منظورتون اینه که برای یک نقش مثلا یک میلیارد میگیره ؟؟؟ حالا اینکه پروژه چقدر طول بکشه تاثیر نداره؟؟؟
اما خوبه دیگه تو سال سه تا نقش بگیره میشه سه میلیارد کی همچین پولی در میاره!! کیییی؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
یک پروژه سینمایی ب طور معمول ۳ ماه طول میکشه. حتی رقم ۱۰۰ تومن هم زیاده. ینی ماهی ۳۳ میلیون . کی ماهی ۳۳ میلیون براحتی بدست میاره؟؟؟ نشستن دور هم چهار تا سکانس میگیرن دیگ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
هه خیلیا تو ماه ۳میلیارد درامد دارن شایدم بیشتر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
همچین میگه کیییی سه میلیارد درمیاره انگاره همین اخبار ۲۰.۳۰ خودمونو نگاه نمیکنی که چه مبالغی اینور اونور میشه.تازه این بدبختایی ام که دادگاهیشون میکنن تاریخ مصرفشون گذشته
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1398/09/07
من سالی 50 میلیون درامد ندارم بعد تو یه فیلم 50 در میاره کمه؟
پاسخ ها
Sasan
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
کسیک ماهی ۴ تومن درمیاره سالی میشه ۴۸ تومن. اینا حقوق ۵۰ تومن برای ۳ ماه رو حقوق کم میدونن..‌‌ ای خدااااا
مینو
United Kingdom
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
دوست عزیز مگه تو کشور کسی حاضره به خاطر دیدن شما پول خرج کنه و بلیت بخره که خودتون رو یا هنرپیشه ها مقایسه میکنید؟تو همه دنیا هنرپیشه ها درآمدشون چندین برابر مردم عادیه. دلیلش هم اینه که این افراد پول ساز هستن(در اینکه خیلیاشون ذره ای هنر و سواد ندارن شکی نیست) ولی قضیه اینه که به واسطه حضور این افراد یک فیلم پرفروش میشه ؛به خاطر همین تهیه کننده ها حاضرن چنین دستمزدایی به هنرپیشه ها بدن وگرنه عاشق چشم و ابروشون که نیستن!
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/09/07
الان یه عده میان میگن سلبریتیهای مفت خور
ماشالله همه ارگانها پاکن ب جز‌بازیگرا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
هنرمندها فرشته اند منتها از نوع عزراییل
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1398/09/07
بخش عمده بازیگران به خصوص پیشکسوتان و سن بالاترها میزان دستمزدشان زیر 100 میلیون تومان است

چقدر برای فرهنگ یک جامعه ای جای تاسفه که از سینما فقط این را فهمیده اند که ذرت بو داده بخرند و به تماشای انسانهایی بروند که برایشان ادا و اطفار در بیاورند و مسلما آنان که جوان ترند دل انگیزترند
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
قضیه اقتصادیه دوست عزیز. یه بده بستان اقتصادیه. معمولا افرادی که باعث شن یک فیلم پرفروش شه دستمزدشون هم میره بالا (طبق معادلات اقتصادی).
شما خیلی احساسی و به دور از منطق اقتصادی به قضیه نگاه کردید
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/09/07
حتما امین حیایی و شهاب حسینی رفتن غاز بچرونن که اسمشون تو هیچکدوم از لیستهای شما نبود، اصلا میشناستشون نویسنده این مطلب!؟؟؟
پاسخ ها
Sara
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
نوید محمدزاده و شهاب حسینی زیر یک میلیارد قبول نمیکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
مخصوصا شهاب حسینی ...واسه شهزاد که خفن پول گرفتن
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1398/09/07
خواستي حمايت كنيد از اين قشر ماليات نده همه ميدونن اينا خيلي بيشتر ميگيرن هر روز تو كانادا و آمريكا دارن خوش ميگذرونن
پاسخ ها
Saharnaaz
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
دقییقااااااا.... میگن نداریم بعد هر روز خارجن. ما میگیم نداریم منظورمان اینه ک تا قم جمکران هم‌نمیتونیم بریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
آخرشم كاسه ي گدايي به دست كه خرجم به دخلم نمي خوره
Iran, Islamic Republic of
13:47 - 1398/09/07
نوید محمدزاده رو افتخار ندادین بگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1398/09/07
نوش جونشون، وقتی رحمان ۱۴۰۰ بخاطر آقای گلزار ۲۸ روزه ۲۲ میلیارد فروش میکنه حق داره ۱ میلیارد بگیره، حق کسی نیست ، سینما یه صنعته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
مردم ما چیپ پسندن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
نکنه خود گلزاری به خاطر گلزار نبودمثلا اگه به جای گلزار درخت بازی می کرد هم فروشش همین قدر بود ولی یه آدم معمولی جای گلزار بود ۵۰ میلیارد فروش میرفت ضمنا نقش سعید آقاخانی تو این فیلم پررنگ تر و پر مخاطب تر بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
فیلم بسیار مزخرف
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1398/09/07
فیلم های اینها دیدن داره که دستمزد بالای 800 هم می گیرن؟ فیلمهاشون کانال های ماهواره ای رایگان پخش می کنن نگاه نمی کنیم چه برسه به اینکه بلیت بخریم بریم سینما وفیلمهای مزخرفشون رو ببینیم
پاسخ ها
Sasan
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
برادر جان. پول گفته. پول من و الهه!!! میدن اینا بازی میکنن خوش میگذرونن. یکی از راحت ترین شغل هاست . هرکدوم از ما اگر مث اینا مرفه بی درد بودیم و خانواده پول داشت مارو کلاس بازیگری و ... بذاره همون تایمی ک سر رشته های مهندسی و ... گذاشتیم سر بازیگری میذاشتیم ب والله کمتر از نوید محمدزاده نمیشدیم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۷
دوست عزیز با همه انتقادات ولی اینقدر پول می‌گیرند، این را هم بدانیم دستمزد در ایران خیلی خیلی کمتر از صنعت سینمای بسیاری از کشورهای جهان هست، بطور مثال فروش ۲۲ میلیاردی میشه کمتر از دو میلیون دلار!!! قصد مقایسه غیر استاندارد ندارم ولی باید بدونیم کشوری با این جمعیت سینمای پر فروشی نداره،،،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
منم نگاه نمیکنم یه عده فیلمها یعنی اکثرشون بی کیفیت هستند توهین به شعور مخاطب محسوب میشن
یه عده هم با وجود عالی بودن از بازی بازیگر ها تا سناریو مثل "متری شیش و نیم " چون درمورد مشکلات جامعه است و من روانم دیگه کشش نداره نگاه نمیکنم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
احسنت بر این نظر
کلا با سینمای ایران مخالفم
بدون نام
United Kingdom
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۸
عده زیادی میرن سینما و معمولا بیشتر فیلمها سودشون خیلی بیشتر از دستمزد بازیگرانه. اشتباهه که خودتون رو معیار قرار بدید
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/09/07
اینا واسه یه سالشون یک میلیاردمیگیرن..فوتیال لیستا پای چپ وراستشون تشخیص نمیدن ولی چندمیلیاردمیگیرن...
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/09/07
به خاطر سکوتشون تو آبان ماه ،نباید مردم به سینما برند ،اینها یه مشت ترسوی بزدل هستن ،خودتون بشینین با دقت به اطراف و سرگذشت چند تا بدبخت بیچاره نگاه کنین از صدتا فیلم آموزنده تر هست
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1398/09/07
نوید محمد زاده عزیز چی اون از قلم افتاد
United Arab Emirates
15:56 - 1398/09/07
خوشبحالتون بخدا حداقل ت این دنیای بد شما خوب برد کردین ما ک دست به هر کاری زدیم اه کشیدیم
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/09/07
هدیه تهرانی 200 میلیون شاکردوست 800 میلیون! اوج کج سلیقیگی و کج فهمی سینمای ایران
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1398/09/07
واقعا محمد رضا گلزار بازیگر خوبی هست که بیشترین دستمزد رو باید بگیره ؟!!
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1398/09/07
گلزار که کوپن قند هم واسش زیادیه چه برسه به ۸۰۰ م به بالا
-
08:24 - 1398/09/08
تو مثلا بهت برخورد، آخی، خوب یکم آب خنک بخور، خوب مفت خورن دیگه پس چی هستن اگه مفت خور نیستن!!!!؟ مطمنم اطلاعات نداری که اینجوری میگی، مفت خورن خیلی هم مفت خورن
-
08:32 - 1398/09/08
این نازنین پول مفت زبان بسته مملکت را میبرن اروپا عشق و صفا میکنن ما هم اینجا با شکم خالی هوادارشان هستیم، تازه بعضی ها شون الگو هستند برامون!!!!! دلمون خوشه که به به و چهچه عجب فیلمیه عجب سریالیه،، تا میتونیم گنده شون میکنیم، ما دیگه چفدر منحرفیم!!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1398/09/08
ضعف سینمایی کشوری , هنگام مشخص میشه که به اصلاح بازیگرانی مثل گلزار , بیشترین رقم پرداختی را دریافت کنن ۔
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1398/09/08
گلزار از اوناست كه بايد يه پولي هم بده تا فيلم بازي كنه! چون با بازي مسخره ش فيلم رو خراب مي كنه و توو هر فيلمي باشه كسي اون فيلم رو جدي نمي گيره البته شايد تقصير خودشم نيست تقصير كارگردان و مردم كج سليقه هست كه كاري كردند تا گلزار به طور جدي روي بازيگريش كار نكنه و دچار خودشيفتگي بشه
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1398/09/08
اين پولا رو مي گيرند و دايم به خوشگذروني و ولخرجي، آخرشم جار و جنجال كه بيمه ندارم پول ندارم
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1398/09/08
لیلا حاتمی مات ومبهوته کار خاصی انجام نمی ده گلزار هم هوشگل محله صدا وسیماست
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/09/08
بحث اینکه فیلم ها دیدنی نیست و بازیگرا هم باید مالیات بدن به کنار
ولی واقعیت اینه که هیچ تهیه کننده ایی که برای رضای خدا به هنرپیشه پول نمیده که،وقتی هنرپیشه ایی مثل گلزار یا عطاران فارغ از اینکه ازشون خوشمون میاد یا نه باعث فروش فیلم میشن حقشونه که دستمزد مناسب بگیرن
اینکه مردم در بقیه مشاغل حقوق درستی نمیگیرن تقصیر هنرپیشه ها که نیست مشکل جای دیگه ای هست.همه حق دارند که حقوق عادلانه بگیرند
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1398/09/08
واقعا چطور میشه کسی بخواد فقط بخاطر گلزار یا نوید محمدزاده فیلمی رو ببینه!!!
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1398/09/09
خوب نرین سینما همه این فیلمارو تو ماهواره هم میده نگاه کنین..واسه چی میرین که اینا پولدار بشن
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1398/10/17
خوش بحال خودم هیچ کدوم ازفیلماشونونگاه نمیکنم پول مفت ندارم بریزم توجیب اینا
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1398/10/17
خوش بحال خودم هیچ کدوم ازفیلماشونونگاه نمیکنم پول مفت ندارم بریزم توجیب اینا
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1398/11/07
تعجب میکنم...چه کسی به پول اهمیت میده؟؟اونم جایی که انسانیت با اخلاق. فلسفه ناب. سیاست با کیاست. مذهب با شعور.شخصیت بااداب. رسوم باسنت نیست؟
تحقیق کنید کدوم یکی ازاین اسامی که گفتید چیزایی که من گفتم دارن...پول پیشکش! انقد بخورن بتر کن انقدبگردن حیران بشن انقد بخوابن توخواب بمیرن....هرجا کم آوردن مواد بزنن زندگیشان تو توهمات دود
بشه!
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/12/24
میدونی براچی اینقدرپول میگیرن افرادی بیکارکه پول مفت دارن میرن سینما میشینن باعثه که بازیگرای درپیتی این همه پول بالا بکشن بعدبه ریشتونم میحندن
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1399/02/02
درکل رفتن به سینماوجیب پرکردن بازیگرااشتباه ودیوانگی که زمان زندگی راصرف این گونه برنامه هاکردبیچاره قشرکارگران وسایرشغلهای مستضعفی جامعه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر