وزارت اطلاعات: عناصر CIA را دستگیر کردیم
۹۳۳۶۳۳
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲
۱۱۸۹۹
مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات گفت: تعدادی از عناصری که در تلاش برای جمع‌آوری اطلاعاتی از اغتشاشات و انتقال آنها به خارج کشور بودند، شناسائی و دستگیر شدند.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات: مدیرکل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات اعلام کرد: تعدادی از عناصری که در تلاش برای جمع آوری اطلاعاتی از اغتشاشات و انتقال آنها به خارج کشور جهت ارائه به بیگانگان بودند قبل از هرگونه اقدام، شناسائی و دستگیر شدند.

عناصر مذکور که با بودجه سرویس اطلاعاتی آمریکا (CIA) که در کشورهای مختلف آموزش های لازم جمع آوری اطلاعات در پوشش شهروند خبرنگاری دیده بودند، از مدت ها قبل تحت رصد اطلاعاتی قرار داشته و پس از اوج گیری اغتشاشات، مشخص گردید که دستوراتی برای حضور در اغتشاشات و تهیه گزارشات دقیق و به ویژه تصویری دریافت نموده اند.

بر این اساس تعداد 6 نفر از این افراد که در زمان حضور در صحنه های اغتشاش و اجرای دستورات عناصر سرویس اطلاعاتی دستگیر و همچنین 2 نفر دیگر نیز که اقدام به جمع آوری اطلاعات و قصد انتقال آن به خارج از کشور را داشتند؛ قبل از خروج از کشور شناسایی و دستگیر شدند.

مدیرکل ضد جاسوسی ضمن تأکید بر هوشیاری و مراقبت سربازان گمنام امام زمان (عج) در صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت سایر افراد مرتبط با این شبکه در سطح کشور تحت رصد قرار داشته و در صورت هرگونه اقدام مغایر با امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران، مورد برخورد قضایی و امنیتی قرار خواهند گرفت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1398/09/06
خداوند نابود کند این خائنین به ملت و کشور خود که برای پول حاضرند هر کاری انجام دهند اینها دستشان به خون سربازان مخلص و گمنام امام زمان هم آلوده است که برای جلوگیری از خسارات سنگین بعدی باید بدون مماشات با آنها برخورد و به سزای اعمالشان رساند
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/09/06
فدای قدم وقلم وخدمات الهی وار سربازان بی ادعا اطلاعات بشم که خون مقدس شهدا در وجود شریف آنهاست
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1398/09/06
درود بر سربازان گمنام سپاه امام زمان.
Iran, Islamic Republic of
06:08 - 1398/09/07
سلام و درود بر سربازان گمنام امام زمان ( ع )
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1398/09/07
فعلا که مهره های اصلی سازمان های اطلاعاتی بیگانه صاحب قدرت و ثروت در کمال وقاهت خط و نشان هم می کشند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج