تاج و ویلموتس با هم دیدار می‌کنند
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۳۴۱۷۷
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶
۲۶۴۶
در روزهایی که بحث بر سر فوتبال باشگاهی داغ است، آتش زیرخاکستر تیم‌ملی همچنان روشن مانده و چه‌بسا اتفاقاتی طی امروز و فردا بیفتد که همه اخبار را تحت‌الشعاع قرار دهد.

فرهیختگان: در روزهایی که بحث بر سر فوتبال باشگاهی داغ است، آتش زیرخاکستر تیم‌ملی همچنان روشن مانده و چه‌بسا اتفاقاتی طی امروز و فردا بیفتد که همه اخبار را تحت‌الشعاع قرار دهد. هر اتفاقی که برای نیمکت تیم‌ملی بیفتد خبر آن می‌تواند تا چند روز اخبار مربوط به تیم‌ملی را در حوزه ورزش و چه‌بسا در سایر حوزه‌ها داغ‌تر از هر خبر دیگری نگه دارد.

جلسه تاج و ویلموتس؛ احتمالا امروز اما نه در بلژیک

طبق گفته‌های علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال مقرر شده بود تاج و ویلموتس برای مذاکرات درخصوص ادامه همکاری سرمربی بلژیکی با یکدیگر جلسه‌ای را برگزار کنند. علوی در برنامه فوتبال برتر اعلام کرد این جلسه قبل از برگزاری مراسم بهترین‌های آسیا که قرار است دوشنبه در هنگ‌کنگ برگزار شود، بین رئیس فدراسیون و سرمربی تیم‌ملی انجام شود.

در همین راستا قرار است تاج یکشنبه و یک روز قبل از برگزاری مراسم بهترین‌های سال آسیا در جلسه هیات‌رئیسه کنفدراسیون فوتبال شرکت کند و بر همین اساس فقط امروز برای برگزاری این جلسه باقی می‌ماند اما مکان برگزاری همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. طبق شنیده‌های «فرهیختگان» اگر این ملاقات تحت هر شرایطی در تهران برگزار نشود، در یکی از کشورهای همسایه انجام خواهد شد و تاج برای ادامه مذاکرات به بلژیک نخواهد رفت.

مذاکرات پیاپی تا همین دیروز

مباحث ارتباطی و مذاکرات طرفین همچنان در جریان است. جالب است بدانید تا همین دیروز (روز جمعه) مکاتبات ویلموتس با فدراسیون ادامه داشته و مباحث مختلف با محوریت رایزنی بر سر خواسته‌های هر دو طرف انجام شده است. این مذاکرات در هفته جاری به جمع‌بندی رسیده و تصمیم‌گیری نهایی درخصوص سرنوشت ویلموتس با تیم‌ملی براساس تاکیدات فدراسیون و برنامه‌هایی که برمبنای قرارداد وی مدنظر دارد، مشخص خواهد شد.

نکته مغفول‌مانده از مفاد قرارداد راهبری تیم‌های پایه

در حال حاضر نکته‌ای که از قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال مغفول‌مانده می‌توان به بحث راهبری و سرپرستی سرمربی تیم‌ملی بزرگسالان درخصوص سایر تیم‌های ملی (رده‌های سنی) اشاره کرد. ویلموتس برخلاف کی‌روش در این خصوص خیلی امیدوارکننده نشان داد و به محض آغاز کارش در ایران، جلسه‌ای را برای سرمربیان تیم‌های پایه برگزار و ضمن تاکید بر همسان‌سازی تاکتیکی تیم‌های ملی، حمایت خود از این تیم‌ها را به‌نوعی اعلام کرد.

وی حتی بعد از 20 سال دیدار مهم بین تیم‌های ملی بزرگسالان و امید را برنامه‌ریزی کرد تا به این ترتیب امیدها را هم زیر نظر بگیرد. حالا اما این موضوع که اتفاقا در راس قرارداد ویلموتس به‌صورت پررنگ به آن اشاره شده از سوی کادرفنی تیم‌ملی مورد بی‌توجهی قرار گرفته و رفته‌رفته این عدم توجه مشهود شده تا جایی که قرار است در جلسه پیش‌روی وی با تاج، فدراسیون نسبت به این موضوع تاکیدات ویژه‌ای داشته باشد و اتفاقا نسبت به تعهد به تیم‌های ملی رده‌های سنی به‌خصوص تیم امید توسط ویلموتس اهمیت این موضوع را به وی هشدار دهد.

پیش‌شرط مهم برای تیم امید

امیدها قرار است از دی‌ماه امسال در جریان رقابت‌های انتخابی المپیک 2020 توکیو در تایلند به میدان بروند. بر همین اساس یکی از پیش‌شرط‌های ادامه همکاری با ویلموتس، همکاری و همراهی وی با تیم امید در مسابقات مذکور و سپس حمایت و توجه او از سایر تیم‌های رده‌های سنی در اردوها و مسابقات بعدی یاد شده و تاج نسبت به این موضوع تاکید ویژه‌ای خواهد داشت.

فسخ با کمترین ضرر

ویلموتس می‌خواهد خیالش نسبت به دریافتی‌های بعدی راحت شود و تاج نیز می‌خواهد پیش‌شرط‌هایش برای ادامه همکاری به اضافه حضور پررنگ سرمربی تیم‌ملی در تهران (بخوانید پروازی‌نبودن) از جانب سرمربی بلژیکی رعایت شود. در همین راستا نیز مفادی در قرارداد وجود دارد که اگر به هر دلیلی طرفین برای ادامه همکاری به توافق نرسند، این قرارداد با کمترین ضرر و زیان مالی به سود فدراسیون فوتبال فسخ خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1398/09/09
همسر ویلموتس وکیل بین المللی ورزش است .واقعا فکر میکنید زورتان به اینها خواهد رسید .مطمئنا این پرونده هم به ضرر ایران خواهد شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
چوب و هنر _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر