چند درصد مردم، حمایت معیشتی دریافت نکردند؟
۹۳۴۵۵۵
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶
۷۷۱۱ 
آمار دریافت‌کنندگان حمایت معیشتی به تفکیک ۳۱استان کشور نشان می‌دهد، در استان سیستان و بلوچستان ۱۷.۹درصد و در استان تهران ۴۲.۸درصد یارانه‌بگیران، در گروه «مشمولان حمایت معیشتی» قرار نگرفتند.

مهر: آمار «مشمولان حمایت معیشتی به نسبت یارانه بگیران» به تفکیک ۳۱ استان کشور نشان می‌هد که در استان سیستان و بلوچستان به عنوان یکی از استان‌های کم‌برخوردار ۸۲.۱ درصد از یارانه‌بگیران، حمایت معیشتی دریافت کردند؛ بنابراین ۱۷.۹ از یارانه بگیران این استان، مشمول دریافت حمایت معیشتی نشدند.

استان سیستان و بلوچستان بیشترین مشمولان حمایت معیشتی را به نسبت دریافت کنندگان یارانه نقدی به خود اختصاص داده است. همچنین در استان تهران ۵۷.۲ درصد از یارانه بگیران، مشمول دریافت حمایت معیشتی شدند. به عبارتی در استان تهران ۴۲.۸ درصد از یارانه بگیران، «حمایت معیشتی» دریافت نکردند. در بین ۳۱ استان کشور، خانوارهای یارانه‌بگیر استان تهران، کمترین سهم را از «یارانه حمایت معیشتی» دارند.

چند درصد مردم، «حمایت معیشتی» دریافت نکردند؟

بر اساس این گزارش، بعد از استان سیستان و بلوچستان که ۸۲.۱ درصد از یارانه بگیران این استان از دریافت حمایت معیشتی بهره‌مند شدند، به ترتیب در استان‌های خراسان شمالی ۷۹.۲ درصد، استان خراسان جنوبی ۷۸.۴ درصد، استان گلستان ۷۸ درصد، استان لرستان ۷۷.۷ درصد، استان گیلان ۷۷.۱ درصد، استان کهگیلویه و بویراحمد ۷۷ درصد، استان کرستان ۷۵.۹ درصد، استان اردبیل ۷۵.۲ درصد و استان همدان ۷۵.۲ درصد از یارانه بگیران، حمایت معیشتی دریافت کردند. یعنی در این استان‌ها بین ۱۸ تا ۲۵ درصد از یارانه بگیران مشمول حمایت معیشتی نشدند.

همچنین در استان‌های کرمان ۷۴.۷ درصد، زنجان ۷۴.۶ درصد، خراسان رضوی ۷۴.۵ درصد، آذربایجان غربی ۷۴.۵ درصد، آذربایجان شرقی ۷۴.۴ درصد، هرمزگان ۷۴.۳ درصد، چهارمحال و بختیاری ۷۴.۱ درصد، قزوین ۷۳.۷ درصد، کرمانشان ۷۳.۳ درصد و خوزستان ۷۲.۴ درصد از خانوارهایی که یارانه نقدی دریافت می کردند، مشمول دریافت حمایت معیشتی شدند. در این استان‌ها بین ۲۵.۳ تا ۲۷.۶ درصد از خانوارهای یارانه بگیر در گروه دریافت کنندگان حمایت معیشتی قرار نگرفتند.

اما در بین ۱۰ استانی که در گروه کمترین مشمولان دریافت حمایت معیشتی قرار دارند، ۷۲.۳ درصد از یارانه بگیران استان مرکزی، ۷۰.۸ درصد از یارانه بگیران ایلام، ۶۹.۰ درصد از یارانه بگیران استان سمنان، ۶۸.۷ درصد از یارانه بگیران استان مازندران، ۶۸ درصد از یارانه بگیران استان قم، ۶۷.۸ درصد از یارانه بگیران استان فارس، ۶۶.۸ از یارانه بگیران استان بوشهر، ۶۵.۹ درصد از یارانه بگیران استان اصفهان، ۶۴.۹ درصد از یارانه بگیران استان یزد، ۶۳.۶ درصد از یارانه بگیران البرز و ۵۷.۲ درصد از یارانه بگیران استان تهران، حمایت معیشتی به آنها تعلق گرفت و مابقی یارانه بگیران در این استان‌ها، مشمول دریافت حمایت معیشتی دولت نشدند.

بر اساس این گزارش، میانگین ۳۱ استان کشور نشان می‌دهد، در کل کشور ۷۰.۱ درصد از یارانه بگیران، حمایت معیشتی را دریافت کردند و حدود ۳۰ درصد نیز در گروه مشمولان حمایت معیشتی دولت نشدند.

انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1398/09/10
پس چرا من از هر کی که دور و اطرافم هست می پرسم میگن ما دریافت نکردیم جریان چیه دم خروس وباور کنیم یا قسم حضرت عباس را
پاسخ ها
AAAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
بهتر بود میپرسیدین چند درصد دریافت کرده اند
آن وقت جواب شما ۱ درصد بود
از قدیم گفتن از گدا چیزی نمیشه گرفت
Iran, Islamic Republic of
08:32 - 1398/09/10
تعداد زیادی از بازنشستگان اموزش و پرورش بسته معیشتی نگرفتند چرا؟
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1398/09/10
در تهران بايد به بيشتر افراد يارانه تعلق ميگرفت چون يكي از كلان شهر ها با هزينه هاي مضاعف و بالا است
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1398/09/10
من هزاران نفر میشناسم مستاجر،،کارگر،،اونم حمال،،ماشین ندارن،،ولی نگرفتند،،بیائیدتاثابت کنم
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1398/09/10
لطفا امار الکی درج نکن من خودم کارگر ساختمانی هستم که نگرفتم پدرم بازنشسته شهرداری هستش اونم نگرفته .از مال دنیا هم یه خونه 100 متری داریم پایین شهر.من نمیدونم این امار از کجا میاد از هرکی میپرسی نگرفته هرچی هم کد 6369 رو میگیریم هیچ خبری از کد رهگیری نیست
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/09/10
بگین کی دریافت کرده؟تعدادشون کمتره
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1398/09/10
این آمار چرته . ٪۹۹.۹ نگرفتن
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1398/09/10
طبق معمول آمارهای دروغ و من درآوردی!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
داداش مریض هستید نظر من چاپ نمیکنید گفتم من کارگرم با ماهی دو تومن حقوق چرا پس به من ندادند
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1398/09/10
چرا یکی داد نمی زنه که یارانه ها حق مسلم مردمه و کسی حق نداره اونو قطع کنه. شما جلوی اختلاسها و رانت ها و پارتی بازی و... رابگیرید. اگه کسی از راه حلال پولدار شده چه ربطی به شما داره که نباید یارانه و حق معیشتی بگیرد. بخدا بترسید از ظلمی که میکنید و از خون شهدا شرم کنید
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1398/09/10
همشون دورغه درصداتون الکیه..
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1398/09/10
من هم در یک روستایی زندگی میکنم و به هر کسی میگم میگن سهمیه معیشتی گیرم نیومده بیشتر به پولدارها دادن تا بدبخت ها همش الکی میگن
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/09/12
یک دهم مردم هم توسیستان وبلوچستان نگرفتن .دروغه امارشون دروغه
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1398/09/19
طرح معیشت دروغ بزرگ دولت بود.چرا به بعضی ها دادن وبه خیلی ها ندادن.همونایی هم گرفتن یک مدت دیگه قطع میکنن.دولت دروغ وریا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج