احتمال تقابلِ جذابِ دو ستاره در قسمت دوم جوکر
۹۳۴۹۱۱
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۹
۱۶۹۷۷ 
بردلی کوپر در صورت انتخاب می‌تواند شوالیه‌ تاریکی جذابی باشد به ویژه اگر قرار باشد لحن تلخ "جوکر" در قسمت بعدی حفظ شود

سی نما: یکی از مهم‌ترین پرسش‌های مخاطبین پس از تماشای "جوکر" (Joker) این بود که آیا "بتمن" در این دنیای جدید جایی دارد؟ در خود فیلم چندین بار به این شخصیت اشاره می‌شود: یک بار با نمایش ملاقات "آرتور فلک" و "بروس وین" جوان و شورشی که به قتل والدین بروس منجر می‌شود. درصورتی که دنباله‌ای برای "جوکر" ساخته شود، حضور این شخصیت غیرقابل اجتناب به نظر می‌رسد.

"هالیوود ریپورتر" هفته‌ی گذشته گزارش داد که دنباله‌ی "جوکر" قطعاً ساخته می‌شود، هر چند "تاد فیلیپس" و "واکین فینیکس" تاکنون این گزارش را تأیید نکرده‌اند. اما روز گذشته بعضی دیگر از منابع نزدیک به استودیوی برادران وارنر مدعی شدند که شخصیت "بتمن" بدون تردید در قسمت دوم "جوکر"، یا حتی قسمت سوم ظاهر خواهد شد، چرا که به نظر می‌رسد وارنرها قصد تولید سه‌گانه‌ی "جوکر" را داشته باشند. اما نکته‌ی جالب‌تر اینکه منابع می‌گویند استودیو "بردلی کوپر" را برای بازی در نقش "بتمن" در نظر دارد و او در فهرست فیلیپس در اولویت قرار دارد.

احتمال تقابلِ جذابِ دو ستاره در قسمت دوم جوکر

کوپر در صورت انتخاب می‌تواند "شوالیه‌ی تاریکی" جذابی باشد به ویژه اگر قرار باشد لحن تلخ "جوکر" در قسمت بعدی حفظ شود. با این حال، باید در نظر داشت که سن و سال او چندان منطبق بر دنیای فیلم نیست. "آرتور فلک" در سال ۱۹۴۶ به دنیا آمده و در قسمت اول "جوکر" ۳۵ ساله است. بازیگر نقش "بروس وین" جوان نیز ۹ سال دارد در حالی که کوپر ۴۴ ساله است. بنابراین روشن است که او انتخاب مناسبی از این حیث نخواهد بود.

اما به نظر می‌رسد که استودیو از این جهت نگران نیست چرا که کوپر جوان‌تر از فینیکس می‌نمایاند، هر چند که اختلاف سنی آن‌ها زیاد نیست. از این گذشته، در فیلم "هابز و شا" شخصیت‌های دکارد و هتی در کودکی سنی نزدیک به هم دارند، اما پس از گذشت ۲۰ سال، "جیسون استاتهام" و "ونسا کربی" نقش آن دو را ایفا می‌کنند.

از سوی دیگر سهم "بتمن" از فیلم‌های بعدی "جوکر" مشخص نیست و استودیو و کارگردان ممکن است همچنان بر شخصیت "آرتور فلک" تمرکز کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
11:00 - 1398/09/12
تو سریال گاتهام جوکر و بروس وین هم سن و سال بودند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج