جزئیات جنایت در خانه فساد
۹۳۵۲۷۳
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۴
۲۸۳۲۶
مرد جوانی که در خانه فساد دست به جنایت زد ادعا کرد هنگام قتل مست بوده است.

روزنامه خراسان: شامگاه ششم آذر ماه سال ۹۶ وقوع درگیری خونینی در خانه‌ای حوالی ورامین به پلیس اعلام شد. مأموران وقتی به محل درگیری رفتند، دریافتند پسر جوانی به نام محمود از ناحیه سینه و گردن مجروح شده و قبل از انتقال به بیمارستان جان سپرده است.

شاهدان می‌گفتند عامل جنایت پیمان نام دارد که پس از درگیری خونین به محل نامعلومی گریخته است. پلیس به تحقیق پرداخت و دریافت محل جنایت پاتوق زنان و مردان معتاد بوده که از مدت‌ها قبل به خانه فساد نیز تبدیل شده بود. تلاش برای ردیابی عامل جنایت آغاز شد تا این که ۴۰ روز بعد پیمان ردیابی و بازداشت شد.

وی به قتل اعتراف و ادعا کرد دوستش مهدی چاقو را به وی داده بود. پیمان گفت: آن روز من و دوستم مهدی به خانه فساد رفته بودیم. ما آن جا مشروب خوردیم و مهدی به داخل یکی از اتاق‌ها رفت. من در حال صحبت کردن با محمود بودم که او گفت من قبلا پشت سر او حرف زده ام. به او گفتم اشتباه می‌کند، اما قبول نکرد. ما سر همین موضوع با هم درگیر شدیم و همان لحظه مهدی از اتاق بیرون آمد و چاقویی به دستم داد که با آن ضربه‌ای به گردن محمود زدم. با اعتراف‌های پیمان، مهدی نیز به اتهام معاونت در قتل بازداشت شد.

آن‌ها دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای جلسه مادر قربانی در حالی که عکس فرزندش را در دست گرفته بود در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: شوهرم سال ۹۳ به دلیل ابتلا به بیماری سرطان خون فوت کرد و پسرم از من مراقبت می‌کرد. اما قاتل و دوستش بی‌رحمانه او را کشتند.

من هنوز باور نمی‌کنم پسرم کشته شده باشد. به همین دلیل برای متهمان حکم قصاص می‌خواهم. سپس پیمان در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: من آن روز مشروب خورده بودم و مست بودم و چیزی از ماجرا به خاطر ندارم وقتی دعوا میان من و محمود بالا گرفت چندین زن و مرد در آن دعوا شرکت داشتند و نمی‌دانم چه کسی با چاقو محمود را زده است. مهدی نیز اتهام معاونت در قتل را منکر شد و گفت: من وقتی از اتاق بیرون آمدم که محمود چاقو خورده بود. من چاقو را به دست پیمان ندادم. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/09/12
یه فاسد به درگ واصل شده این دوتا را هم به جهنم بفرستید تا شرشان گم شود ...
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
تو خوبی
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1398/09/12
پناه برخداچه دورانی شده هراتفاقی می‌افتد خودراتبریه میکنم ومیگویندنمیدانیم خبرندارم
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1398/09/12
تو مشهد بهش میگن خانه عفاف
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1398/09/12
مرد جماعت به خودشونم رحم نمیکنن یکم کمتر وحشی باشید
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1398/09/12
بیچاره حیف شد.کاش بود توبه کند.
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1398/09/13
همه ما روز قیامت پای میز محاکمه خواهیم ایستاد وخدا مارا به سزای اعمالمان خواهد رساند فمن بعمل مثقال ذره خیرا یره ومن بعمل مثقال ذره شرا یره. تا راهی به نام امام حسین هست بیایم برگردیم. یاعلی
Iran, Islamic Republic of
06:43 - 1398/09/14
توبه گرگ مرگ است این حوان ودایی دختر ک۴ساله بایدمفسد الارض واعدام شون که نسل شان ریشه نکند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج