دونالد ترامپ بازیگر یک فیلم ایرانی شد
۹۳۵۸۷۷
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
۵۳۸۲
سیدجواد هاشمی کارگردان سینما عنوان کرد که یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم جدیدش «شهر گربه‌ها» دونالد ترامپ است.

انتخاب: سیدجواد هاشمی کارگردان سینما عنوان کرد که یکی از شخصیت های اصلی فیلم جدیدش «شهر گربه‌ها» دونالد ترامپ است.

دونالد ترامپ بازیگر یک فیلم ایرانی شد

سیدجواد هاشمی کارگردان سینما عنوان کرد که یکی از شخصیت های اصلی فیلم جدیدش «شهر گربه‌ها» دونالد ترامپ است.

سیدجواد هاشمی کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی «شهر گربه‌ها» گفت: حدود ۱۵ روز است که فیلمبرداری فیلم سینمایی «شهر گربه ها» به پایان رسیده و ما در حال حاضر در حال تولید بخش ویژوآل افکت فیلم سینمایی «شهر گربه ها» هستیم. یکی از شخصیت های اصلی این فیلم دونالد ترامپ است و حتی نام او در تیتراژ می آید یعنی در کنار آقای فرهاد آییش، علیرضا خمسه، امین زندگانی، الیکا عبدالرزاقی و یوسف صیادی نام دونالد ترامپ هم در تیتراژ نوشته می شود.

وی افزود: قرار است دونالد ترامپ به طور طبیعی انیمیت شود و مثل بقیه بازیگران حرف بزند، بخندد و گریه کند و ... البته مشخص است که شمایل آن ۳D است. باید بگویم زمانی رسیدن مرزهای رئالیته در وجوه ویژوآل افکت در سینمای ایران محال به نظر می رسید اما حالا من به این بخش به قدری اعتماد دارم که در فیلمم یک شخصیت را حذف کرده ام و به جای آن نگاهم به یک محدوده خالی است و دونالد ترامپ را در این محدوده جایگزین بازیگران واقعی کرده ام. مطمئنم «شهر گربه ها» یک فیلم خوب و جزو کارهای درخشان از نظر ویژوآل افکت می شود چرا که ما در این اثر یک شهر را بازسازی کرده ایم که شهر گربه ها نام دارد.

هاشمی در پایان گفت: ما در این فیلم تلاش کرده ایم که گریم، صحنه، لباس و آکسسوارهای خوب داشته باشیم تا عصای دستمان باشد با این وجود مسلما انتظار من در بخش ویژوآل افکت از بخش های دیگر به مراتب بالاتر است چون تماشاگر این بخش را زیاد در سینمای ایران ندیده است. این را هم بگویم که ما بالای هشت ساعت مشغول گریم بازیگران بوده ایم البته همیشه در آثار من یکی از حرف های اصلی را گریم می زند و مخاطب را جذب می کند چراکه برای مثال کودک تاکنون آدم های واقعی در شمایل گربه ندیده است به همین دلیل ما به گریم توجه می کنیم و این موضوع برای تماشاگر جذابیت ایجاد می کند. معتقدم «شهر گربه ها» هم در آمار فروش، رکورد فیلم های من را می زند و هم کار عجیب و غریب و استثنایی در زمینه ویژوآل افکت می شود.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
France
15:32 - 1398/09/13
توهین به هر شخصیتی خارج از عرف هنر و سینماست
این حرکت ناشایست تبعات منفی بسیاری در فرهنگ و هنر ما دارد ...
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1398/09/13
صدا وسیما دلش را به همین چیزا خوشه،یه عده هم با ساختن فیلمای وقت پر کنی ،هی سر کیسه ش میکنن، پول بیت المال خرج چه چیزایی میشه ،
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1398/09/13
از همين الان فيلم اين پاچه خوار رو ملت تحريم ميکنن
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1398/09/13
مردک احمق نون به نرخ روز خور ...
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1398/09/13
ةوخودت دلقکی بئش نیستی دارا
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1398/09/13
اقای سید جواد هاشمی دمت گرم واقعا عالیه خواهشا هر چه زودتر پخش کنید ترامپ گربه سیاه حالا گریه کن لهنت به تو و دور اطرافیانت
Iran, Islamic Republic of
04:42 - 1398/09/29
ملت نادان !== لوس خنک
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج