حکم جالب یک قاضی به نفع مردم زلزله‌زده
۹۳۵۸۹۸
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
۱۸۲۱۳ 
یک قاضی در شهرستان کامیاران استان کردستان، درحکمی جالب و انسان دوستانه، متهم را بجای مجازات حبس، ملزم به تهیه وسایل گرمایشی به منظور کمک به هموطنان زلزله زده حادثه اخیر استان آذربایجان شرقی نموده است.

فرارو: یک قاضی در شهرستان کامیاران استان کردستان، درحکمی جالب و انسان دوستانه، متهم را بجای مجازات حبس، ملزم به تهیه وسایل گرمایشی به منظور کمک به هموطنان زلزله زده حادثه اخیر استان آذربایجان شرقی نموده است.

در این پرونده یک قاضی در شهرستان کامیاران استان کردستان، درحکمی جالب و انسان دوستانه، متهم را بجای مجازات حبس، ملزم به تهیه وسایل گرمایشی به منظور کمک به هموطنان زلزله زده حادثه اخیر استان آذربایجان شرقی نموده است. درادامه رای صادره ازشعبه۱۰۱ دادگاه کیفری دو کامیاران را دراین خصوص ملاحظه می‌فرمایید.

در متن رای صادره آمده است که "نامبرده در راستای افزایش حس نیکوکاری و نوع دوستی که خود یک آموزش اخلاقی جهت ارتقاء وترویج روش صحیح زندگی در اجتماع و از زیباترین خصلت‌های مومن می‌باشد وبه جهت کمک به هموطنان زلزله زده حادثه اخیر در استان آذربایجان شرقی، نسبت به تهیه وسایل گرمایشی به مبلغ حداقل پنجاه میلیون ریال و تحویل آن به مراجع ذیربط (از جمله جمعیت هلال احمر) در اسرع وقت اقدام و رسید آن را تحویل واحد اجرای احکام کیفری نماید. "

این رای به دلیل انجام اقداماتی که تهدید علیه بهداشت عمومی (از طریق جوجه ریزی غیرمجاز وعدم رعایت مقررات بهداشت) محسوب می‌شود، صادر شده است.

تصویر رای صادره از سوی یک قاضی در شهرستان کامیاران

حکم جالب یک قاضی به نفع مردم زلزله‌زده

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1398/09/13
سلام درود خدا ب اقای قاصی ارجمند
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1398/09/13
بسیار کار خدا پسندانه انجام داده نشان از سطح بالای فرهنگ ایرانی اوست
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1398/09/13
درود برشما وررود بر شرفا و رحمت به شیر حلالی که خوردی،،،...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج