آزمون و جیوبا؛ پرچمداران فوتبال روسیه
۹۳۶۸۸۰
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲
۲۶۳۷
بازیکن پیشین زنیت سن‌پترزبورگ و تیم ملی روسیه سردار آزمون و آرتم جیوبا را پرچمداران فوتبال این کشور عنوان کرد.

خبرگزاری تسنیم: سرگئی کریاکوف درباره صدرنشینی زنیت سن‌پترزبورگ در نیم‌فصل اول لیگ برتر روسیه با کسب 45 امتیاز و اختلاف 11 امتیازی با تیم لوکوموتیو مسکو در رده دوم جدول اظهار داشت: زنیت تیم برتر روسیه از نظر بازی و ثبات است. به طور عملی تیم زنیت مرتکب هیچ اشتباهی از جانب بازیکنان و دیگر افراد بیرون از زمین نمی‌شود.

امتیازهای زنیت در لیگ برتر روسیه نشان‌دهنده قدرت رهبری آنها است و فقط نیاز دارند که با پرهیز از اشتباهات احتمالی در آماده‌سازی زمستانی چند هفته زودتر از پایان فصل جاری به مقام قهرمانی لیگ برتر روسیه برسند.

کریاکوف: آزمون و جیوبا، پرچمداران فوتبال روسیه هستند

این بازیکن پیشین زنیت سن‌پترزبورگ و تیم ملی روسیه افزود: سردار آزمون و آرتم جیوبا بهترین‌های لیگ برتر روسیه هستند. این زوج حمله‌ای بسیار قدرتمند پرچمداران فوتبال روسیه هستند. آزمون و جیوبا را بهترین زوج خط حمله سالیان اخیر فوتبال روسیه می‌دانم و به نظرم جذب آزمون برای زنیت در فصل گذشته تصمیم بسیار دقیقی بود.

این زوج نتیجه به دست می‌آورند و گل‌های مهمی می‌زنند. حتی در بازی‌هایی که آسان نیستند گل می‌زنند. آزمون و جیوبا گل‌های خود را جابجا می‌کنند. اگر یکی گل نزند مهاجم دوم این کار را تضمین می‌کند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج