درخواست از پاپ برای تغییر بازی‌های کریسمس!
۹۳۷۳۰۹
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹
۵۳۴۰
ملی‌پوش پیشین والیبال ایتالیا از رهبر کاتولیک‌های جهان خواست تا تقویم بازی‌های سری A۱ را برای یک روز جابجا کند.

خبرگزاری تسنیم: کریسمس برای بازیکنان اروپایی، یک روز خاص محسوب می‌شود. کریسمس زمانی است که می‌توان با دوستان و اعضای خانواده گذراند و لذت برد. داویده سایتا، پاسور پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا و همسرش نیز در آرزوی داشتن تعطیلات کریسمس هستند ولی لیگ باشگاهی تا 25 دسامبر ادامه دارد و همین موضوع مانع از برنامه‌ریزی برای یک تعطیلات خوب می‌شود. سایتا در این بین، راه‌حل جالبی به ذهنش خطور کرد.

داویده و همسرش به تازگی صاحب یک فرزند دختر شده‌اند ولی برگزاری دیدارهای سری A1 ایتالیا در روز کریسمس، مانع از برگزاری جشن و حتی یک روز تعطیل خاص برای این خانواده کوچک شده است.

بازیکن پیشین تیم ملی ایتالیا از مدیران باشگاه و لیگ خواست تا بازی‌های روز 25 دسامبر را به یک روز قبل یعنی 24 دسامبر منتقل کنند ولی مسئولان جوابی سربالا به او دادند؛ فقط اگر پاپ دستور بدهد، دیدارهای لیگ جابجا می‌شود.

سایتا 32 ساله در ابتدا ناامید شد اما بعد تصمیم گرفت نامه‌ای برای پاپ فرانسیس بنویسد. او در قسمتی از نامه خود نوشت: مدیران تیم‌ها و لیگ ایتالیا قصد دارند لذت کریسمس را از من، همسرم و دختر 8 ماهه‌ام که هدیه‌ای از جانب خداست، بدزدند. من می‌خواهم پدر خوبی برای دخترم باشم و این نخستین کریسمس ماست. به ما کمک کنید!

رسانه‌های ایتالیایی امیدوارند که پاپ فرانسیس، رهبر آرژانتینی کاتولیک‌های جهان، بتواند سری A ایتالیا را یک روز جابجا کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج