سفره دلِ وریا غفوری و روزبه چشمی باز شد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۳۷۶۳۱
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
۱۳۱۴۲
دو بازیکن قدیمی استقلال ناراحتی خودشان را از مدیریت، وزارت ورزش و نحوه جدایی استراماچونی ابراز کردند.

برترین‌ها: دو بازیکن قدیمی استقلال بعد از بازی مقابل پیکان ناراحتی خودشان را از مدیریت، وزارت ورزش و نحوه جدایی استراماچونی ابراز کردند.

وریا غفوری در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: الان بهترین موقع است تا من افتضاح مدیریتی تیم را به شما توضیح بدهم. در این مدت همه ما خیلی اذیت شدیم. آقای استراماچونی بارها با ما جلسه گذاشت و حتی کار به جایی رسیده بود که او فکر می کرد که شاید مسخره اش می کنند. آنقدر به حرف های او گوش نکردند که کار به اینجا رسید.

کاپیتان استقلالی ها در این باره ادامه داد: الان مشکل در این باره چه بوده؟ اگر مشکل تحریم است که روز اول به او بگویید ما تحریم هستیم و مشکلاتی اینچنینی داریم. حتی اگر بگویند مشکل مالی بوده که باید پول این مربی را پرداخت می کردند. هیچ جوری نمی شود این افتضاح را پوشاند و آنها قطعا باید بیایند و الان پاسخگو باشند.

سفره دلِ وریا غفوری و روزبه چشمی باز شد

او در صحبت هایش به وزارت ورزش هم گفت: چگونه است که می گویید این هواداران صاحبان اصلی تیم هستند اما هفت هشت ماه که در ورزشگاه ها می گویند فتحی حیا کن رها کن سر می دهند چگونه حرف های هواداران استقلال را نمی شنوید. اصبلا شما چه کاره هستید که برای مردم تصمیم گیری می کنید. اگر این طور هم هست که باید برای این مردم تصمیم درست بگیرید. ما چه کار باید بکنیم. آمدیم و زجر کشیدیم و در بدترین شرایط تیم را آوردیم بالا، مگر می شود در بهترین شرایط مربی تیم را بگیرند.

غفوری درباره حضور وی در جلسه هیات مدیره که شب گذشته برگزار شد و او این حرف ها به آنها هم گفت یا خیر ادامه داد: شب گذشته همه دوستان آمدند خیلی شیک و اتو کشیده با پالتو آمدند و خیلی حق به جانب صحبت کردند. دقیقا مانند همه پرونده هایی که به فیفا می رود و ما می بازیم اینجا هم می گفتند که ما برنده هستیم. ایشان تخلف کرده و باید بگردد اما نمی دانم چرا همیشه ما محکوم می شویم و باید دو سه برابر پولی که باید بدهیم هزینه می کنیم. دیشب هم حرف های مدیران تیم دقیقا همین طور بود.

او درباره حرکت سرمربی ایتالیایی تیم گفت: ما از استراماچونی راضی هستیم و تنها از یک حرکت او دلخوریم و آن هم اینکه درست حق با او بود اما او می توانست کمی برای این هواداران ارزش قائل می شد و نیم فصل می رفت. او که شرایط کشور ما را می دانست. وضع اقتصادی خراب است و این هواداران با جیب های خالی می آیند ما را تشویق می کنند و ورزشگاه را آبی می کنند. او باید برای هواداران استقلال ارزش قائل می شد. من فکر می کنم او شرایط را درک نکرد.

وریا درباره توافق فرهاد مجیدی با مدیران این تیم هم گفت: من نمی دانم. این را هم باید به هواداران بگویم که خیلی ها به ما امروز پیغام دادند که بازی نکنیم. من می خواهیم به آنها بگویم که این اسم استقلال است که از هر نامی بزرگتر است. هیچ کسی بزرگتر از استقلال نیست. هیچ چاره ای جز جنگیدن برای استقلال نداریم. باید با ناملایمات و بی مهری ها بجنگیم. با سوء مدیریت ها باید بجنگیم.

او ادامه داد: فقط توی زمین تیم ما یکدست است؛ بیرون از زمین کمکی به ما نمی شود. پول استراماچونی را تحریم بودید و نمی توانستید بدهید، پول بازیکنان را چرا ندادید؟ تحریم بودید؟ نمی توانید به بازیکنان هم پول بدهید. فقط بهانه. فقط بهانه. این سوء مدیریت است. آقای وزیر باید پاسخگو باشد. هواداری که شش ماه، هشت ماه داد زد که مدیرعامل تیم خوب نیست، باید پاسخگوی آنها باشد.

چشمی: ما یک باشگاه بی صاحب هستیم/ فقط ۱۰۲ میلیون گرفته‌ام!

روزبه چشمی مدافع استقلال پس از تساوی این تیم در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: دیشب هیات مدیره آمده بود هتل و به‌گونه‌ای صحبت می‌کرد که انگار یک بازیکن از اردو خارج شده و ۲۴ بازیکن جایگزین حضور دارند. وضع ما خیلی خراب است.

وی افزود: مربی ما رفته، مگر می‌شود؟ این بازیکنانی که الآن هستند، از نظر نجابت در تاریخ تکرار نمی‌شوند. من می‌دانم که بازیکنان چقدر گرفته‌اند. وریا ۶۵ میلیون از قرارداد امسالش گرفته است و ۱۰۲ میلیون من گرفته‌ام. آقایان نگویند که پول داده‌ایم زیرا آن‌ها طلب سال‌های پیش ما بوده است. ما استقلالیم و دریافتی ما ۲ درصد بوده است. انگار نه انگار که سرمربی رفته است.

سفره دلِ وریا غفوری و روزبه چشمی باز شد

چشمی اضافه کرد: مربی قبل از بازی با سپاهان صحبت‌هایی را با من و وریا کرد و گفت که پول من را نداده‌اند و حساب‌های من را بسته‌اند. قرار بود تا بازی شهرخودرو این مشکلات حل شود اما هیچ اتفاقی نیفتاده است. مگر شما نمی دانید ما تحریم هستیم؟ یک ماه جلوتر واریز کنید تا ۲۰ بار هم برگشت خورد، فرصت واریز داشته باشید. یکی مثل شفر واکنش نشان نمی‌دهد و یکی هم مثل استراماچونی این‌گونه واکنش نشان می‌دهد. مگر می‌شود استقلال سرمربی نداشته باشد؟

مدافع استقلال با انتقاد از مدیریت این باشگاه گفت: یکی سری اخبار هست که مدیرعامل می‌داند و اعضای هیات مدیره نمی‌داند. مثلا یکی از اعضای هیات مدیره نمی داند ما چقدر گرفته‌ایم. مگر این‌ها زیرمجموعه هم نیستند، پس در جلساتشان چه می‌گویند؟ در ابتدای فصل مشکل پول و زمین و ۱۰۰۰ امکانات نداشته را داشتیم و حالا هم سرمربی نداریم. در یک سری بازی‌ها پول هتل نداشتیم و چیزی نگفتیم تا یک سری مشکلات تیم حل شود. بازیکنان صحبت نمی کنند، مربی که نمی‌تواند سکوت کند. استراماچونی از ۳ هفته پیش فرصت داده بود. از بازی سپاهان مدیریت هیچ واکنشی به مشکلات نشان نداد، بعد دیشب مصاحبه می‌کند و می گوید شوکه شده است. من اصلا شوکه نشدم چون ۲ هفته پیش به همه گفته بود.

او درباره گریه غلامی در هنگام خارج شدن از اتوبوس تیم گفت: هر چقدر هم بازیکن تیم بگوید تاثیر ندارد، نمی‌توانید بگویید تاثیر ندارد. این قضیه روی من و وریا تاثیر دارد، چه برسد به غلامی. ما از لحاظ فنی افتضاح بودیم و در راس همه هم من بودم.

چشمی در خصوص گلایه وریا از استراماچونی گفت: من هم از او گلایه دارم. او قبل از بازی با سپاهان می توانست فسخ کند و برود اما به احترام ما ماند. ما ۵ بازی در ۲۰ روز داریم، حتی اگر پولش را نمی‌دادند هم کاش در این ۵ بازی می‌ماند زیرا در ۲۰ روز اتفاق بزرگی برای او نمی‌افتاد. روز قبل از بازی وریا به من زنگ زد و گفت خودم را هر چه سریع‌تر به محل تمرین برسانم و دیدیم کسی از کادر فنی نیست. باز روز قبل استراماچونی نبود اما دستیارانش بودند. این برای یک تیم لیگ ۳ هم فاجعه است. این که بیخیال تیم هستند عجیب است.

مدافع استقلال در خصوص فتحی گفت: من خودم را به عنوان مدیر در نظر می‌گیرم. اگر کسی نیست به من کمک کند یا زورم نمی‌رسد که مشکلات را حل کنم، باید بروم. چرا وقتی امکانات مهیا نیست و کمکی نمی‌شود، باید بمانند؟ دوست دارند فحش بخورند؟ صندلی مدیریت چه چیزی دارد؟ خودشان که می‌گویند چیزی ندارد.

وی افزود: چه کاری باید با ما یا هواداران شود که دیگر نکرده‌اند؟ چه بلایی سر ما نیاورده‌اند؟ نام تیم ما استقلال است اما یک باشگاه بی صاحب هستیم که وسط افتاده‌ایم و داوری، مدیریت، هیات مدیره و اسپانسرها ما را می‌زنند و کسی هم صدایش در نمی‌آید. اگر ۲ سال پیش که اسپانسر پول نمی‌داد، یقه‌شان را می‌گرفتند، الآن این گونه نبود از فلان اسپانسر ۱۰ میلیارد و از بهمان اسپانسر ۱۵ میلیارد طلبکار باشند. اعضای هیات مدیره حتی با خودشان روراست نیستند و با دروغ این تیم را مدیریت می‌کنند. من با دروغ فوقش ۱۵ بازی برای تیم بازی می‌کنم اما شما ۲ سال است با دروغ بالا سر این تیم ایستاده‌اید. با دروغ نمی توانید کاری برای تیم بکنید. اصلا برای مدیریت مهم نیست که هوادار عصبی است، مربی بالای سر تیم نیست و بازیکن به این وضع رسیده است.

چشمی در خصوص سیاست سکوت هیات مدیره گفت: من می‌گویم مدیریت بیخیال است. نباید می‌گذاشتند که کار به اینجا برسد. دلتان به حال این مردم بسوزد. فکر می‌کنید مردم ما دوست دارند فحش بدهند؟ بیچاره‌ها صبح جلوی باشگاه گریه می‌کنند و بعدازظهر هم باید چنین بازی را ببینند.

آن قدر از جاهای دیگر به این مردم فشار آورده‌اند که مجبور است فحش‌هایشان را در دلخوشی‌شان که فوتبال است خالی کنند. دیدند نمی توانند بازیکن را فراری دهند، سرمربی را فراری دادند. دیگر کاسه صبر ما پر شده اما برای این آقایان مهم نیست. مربی ما را فراری داده‌اید که مربی دیگری بیاورید؟

ما با استراماچونی نتیجه گرفته‌ایم، حالا شما پوچتینو را بیاورید! فرقی به حال تیم نمی‌کند. اصلا استراماچونی فردا برگردد، جواب این ۲ امتیاز را چه کسی می‌دهد؟ استراماچونی هم باید در این خصوص باید پاسخگو باشد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
France
22:15 - 1398/09/18
این فوتبال بیخود فقط داره پول بیت المالو مثل مدیران اختلاسگر به باد میده
Iran, Islamic Republic of
22:21 - 1398/09/18
خدا لعنت کنه این سلطانی فر و فتحی حروم لقمه رو
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1398/09/18
شما ماشین بی ام و و قرارداد ۸ میلیاردی و کلی زیرمیزی و آپشن و خونه کجانی و ۱۰۲ میلیون پول گرفتی، میگی پولی نگرفتی؟ تازه به عالم و آدم بد و بیراه میگی؟ مردم زیر فشار اقتصادی دارن له میشن و چشم امیدشون به پول یارانه و بسته حمایتیه، بعد واسه شما صد میلیون پول خرده و بلبل زبونی میکنی؟ اگه اینقدر این تیم بده سریع بزن به چاک. ببین اگه بنا به لیاقت و کار کردن باشه کسی بهت هزارتومن میده؟ انشاالله که حرومتون باشه این پول های بیت المال.
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1398/09/18
حیف صد و دومیلیون پول ..مگه چیکار میکنی که اینقدر پول میگیری همه هنرت دادن پنالتیه و بس
Russian Federation
22:52 - 1398/09/18
افرین بە وریا روزبە کە حرف مردم میگن ای ول قهرمانان
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1398/09/18
واه واه واه واه . ززززززااااااررررررررررررر تتتتتتتتان زورت
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/09/18
از وقتی احترام کوچک و بزرگی مفهومش را از دست داد کشور هم رو به عقب حرکت کرد . درسته مدیریت خیلی ضعیفه اما بازیکن حق نداره اینجوری حرف بزنه . اینجوری واکنش نشون دا دن نه تنها کمکی به تیم نمیکنه بلکه باعث حواشی و مشکلات زیادی برای تیم و بازیکنان میشه
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1398/09/18
روزبه اول فصل را یادش رفته که چقدر قرو قور اومد . وقتی تیم گیرش نیومد برگشت استقلال . اینجور بازیکن بدرد تیم مون نمیخوره . وریا هم اول فصل کلی ناز کرد و بعد قرارداد سنگین بست . بازیکنانی بدرد تیم میخورن که همه جوره نسبت به تیم عشق بورزن نه اینکه کلی شرط و شروط بذارن بعد به هوادار بگن که ما عاشق استقلتلیم . ی سوزن به خودتون بزنید بعد ی جوالدوز به هوادار
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/09/18
مرثیه خوانی کیسه تنان دل سنگ به حالشون آب میشه بیچاره ها یتیم شدن
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/09/18
میثاقی کوتوله بیشرف عزای رسمی گرفته
لعنت بر رسانه ملی که همچین مجری پاچه خوار کثیفی را
میذاره جای عادل خان فردوسی پور که همین کوتوله کثیفو معرفی کرد وجالب که همین کوتوله زیر پا عادل خانو خالی کرد کوتوله نجس فقط گمشو
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/09/18
میثاقی کوتوله سه نفر از کیسه کشا را آورد که بر علیه مدیرعامل صحبت کنه
که مابارها خوندیم که این سه نفر بر علیه فتحی هستن چون بهشون اسخوانی نرسید از کیسه حقیر
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1398/09/18
لعنت بر میثاقی که داره خودشو به إب آتیس میزنه
که چونی رو بر گردونه
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1398/09/18
کاملا مشخصه وریا یه کردِ برای اینکه خیلی ساده و بی سیاسته الکی خودشو داره خراب میکنه بفیه خوشون رو پشتش مخفی میکنن اونو میفرستن جلو و خراب میکنن
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1398/09/18
منم به اس دق لال حق میدم وجدانأ بعد از 1300روز زیر بودن تااومدن نفس بکشن رفتن زیر خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1398/09/19
صدو دومیلیون گرفتی میگی دو درصد گرفتم.تویی که قرارداد میلیاردی میبندی خواهشا از مشکلات مردم،،،ما،،، حرف نزن.
India
02:55 - 1398/09/19
توی این شرایط اقتصادی فقط ۱۰۲ میلیون گرفته !
وای چقدر شما تحت فشار اقتصادی هستی عزیزم ، چقدر درآمد ایجاد کردی که از پول حرف میزنی میدونی کارگر چجوری زندگی می‌کنه شما یه مشت مفت خور موج سوار هستید
Iran, Islamic Republic of
04:17 - 1398/09/19
وربا ... روزبه جون دلتون واقعا گرم حرف دل هواداران را زدند..
خوب پتشون را ریختن بیرون . دمتون گرم از افشاگری مدیران نترسید هوادار با شماست
Iran, Islamic Republic of
06:26 - 1398/09/19
وریا شده سخن گوی استقلال!!@
بابا خیلی داره میره تو حاشیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر