قلعه‌نویی: فتح‌الله‌زاده را سیاه کردند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۳۸۳۹۳
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۹
۸۶۷۴
سپاهان در روزی که می‌توانست با یک برد به صدر جدول رده بندی برگردد در مشهد برابر شهرخودرو به تساوی رسید تا با یک بازی کمتر و با اختلاف یک امتیاز در رده دوم جای بگیرد.

ورزش سه: سپاهان در روزی که می‌توانست با یک برد به صدر جدول رده بندی برگردد در مشهد برابر شهرخودرو به تساوی رسید تا با یک بازی کمتر و با اختلاف یک امتیاز در رده دوم جای بگیرد.

این بازی، اما در کنفرانس خبری با حواشی متفاوتی برای سرمربی باتجربه سپاهان همراه بود. اتفاقاتی که در کنفرانس بعد از بازی رخ داد با وجود اینکه تند و جنجال برانگیز بود، اما قلعه نویی تمام تلاشش را کرد تا با آرامش از این جلسه بیرون بیاید هرچند به نظر می‌رسد هنوز این موضوع فراموش نشده است.

قلعه‌نویی: فتح‌الله‌زاده را سیاه کردند

با امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم سپاهان در رابطه با مسایل مختلفی از جمله حاشیه‌های بازی با شهرخودرو، حضور سپاهان در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا و همچنین اتفاقات باشگاه استقلال گفت‌وگو کرده ایم که در زیر می‌خوانید:

کنفرانس خبری جنجال برانگیز

ابتدا در باره آن خبرنگار باید بگویم که ماجرا اظهرمن الشمس است و اسنادش هم در آمد که وابستگی‌های این فرد به کجا است. اما من از یحیی گل محمدی گلایه دارد چرا که این فرد در زمان مصاحبه کنار یحیی نشسته بود. واقعیت این است که ما رابطه خوبی با شهرخودرو داریم، با مالک این باشگاه رفیق هستم و او را فرهاد (حمیداوی) صدا می‌زنم. یحیی گل محمدی هم بچه محل من است، اما باید تکلیف روشن شده و کمیته اخلاق و کمیته انضباطی به ماجرا ورود کنند.

اسناد و مدارکی که پیدا شدند

ما امروز اسنادی را در آوردیم که خیلی جالب است. بروید پست‌های این فرد را در شبکه‌های اجتماعی ببینید و خواهید فهمید به کدام تیم تمایل دارد. بازهم می‌گویم برای من جالب و عجیب است که این فرد بعد از مصاحبه من در کنفرانس در کنار یحیی گل محمدی نشسته است.

خدا من را دوست دارد

خدا من را دوست دارد که در زمان کوتاه دست خیلی‌ها را رو می‌کند. وظیفه کمیته اخلاق است که به ماجرا ورود کرده و ببیند اگر این آقا کارمند هیات فوتبال یا کارمند شهرخودرو است اشکالی ندارد کنار گل محمدی بنشیند، اما چرا در زمان کنفرانس من در میان خبرنگاران حضور دارد.

اگر خبرنگار است پس چرا کنار سرمربی شهرخودرو نشسته است؟ این موضوعی است که شهرخودرو و هیات فوتبال خراسان باید در ارتباط با آن ذهن مردم را روشن کنند. من مدت‌ها است داد می‌زنم که مافیایی در کار است و حالا اسنادش هم مشخص شد.

در اصفهان خبرنگاران اصفهانی خیلی مودبانه از نیامدن دنیزلی انتقاد کردند، اما من از همکارم در این جلسه دفاع کردم چرا که به فوتبال ما اعتبار داده و باید حرمت سن و سالش را نگه داریم. حالا آقای حمیداوی، کمیته انضباطی و کمیته اخلاق هم باید این موضوع را مشخص کنند.

ارتباط خوب با مشهدی‌ها

من با مشهدی‌ها ارتباط خوبی دارم و دو سه روز میزبان بسیار خوبی برای ما بودند که فکر کنم این آقایان از این موضوع خبر نداشتند. شاید ایراد من این است که با این آقایان هماهنگ نبودم. با این وجود یقین دارم زمانی که تیم من در کورس قهرمانی نباشد دیگر این اتفاقات علیه م نخواهد افتاد. اینکه تیم هایم معمولا در کورس و مدعی هستند لطف خداست.

این اتفاقی است که برای مسئولیت شهرخودرو در قبال اتفاقات با این اسنادی که امروز وجود دارد هم باشگاه شهرخودرو باید جوابگو باشد و هم کمیته انضباطی. من خودم فکر می‌کردم که این فرد خبرنگار است، اما وقتی صفحات شخصی اش را دیدیدم متوجه شدیم که ماجرا چیز دیگری است.

بیانیه بازی سایپا؟ تند بود یا نبود؟

من بعد از صحبت هایم پس از بازی با سایپا بیانیه‌ای دادم، اما با توجه به رفتار‌هایی که انجام می‌شود الان معتقد هستم که آن حرف هایم تند نبودند.

حضور در گروه مرگ

این شانس ما است! من تا به حال با هرتیمی در آسیا بودم در گروه مرگ قرار گرفته اند. با این حال اعتقاد دارم که تیم‌های ایرانی در رقابت‌های آسیا راحت‌تر بازی می‌کنند چرا که بازیکنان انگیزه بالایی دارند و مربی شش بازی پیش رو دارد.

موضوع مهمتر این است که شرایط به گونه‌ای است که فقط به فوتبال فکر می‌کنید و مجبور نیستید وارد مسایل غیرفوتبالی شوید. من خیلی خوشحالم که تنها مربی هستم که در آسیا با چهار تیم مختلف به مرحله دوم صعود کرده ام. با چند تیم الهلال را در ریاض برده ام. مطمئنم در لیگ قهرمانان آسیا سپاهان بهترین بازی‌ها را انجام خواهد داد.

ماجرا‌های استقلال

درباره اتفاقاتی که اینروز‌ها در استقلال افتاده باید بگویم هم آقای زرینچه و هم فتح‌الله‌زاده زحمات زیادی کشیدند. اما اینکه چرا این مسایل پیش آمده من معتقدم چه خوب بود این مسایل درون خانواده باشگاه حل شود. با اینحال خداراشکر، چون پانزده سال بود دنبال انگ زدن به من بودند، اما در آن برنامه مشخص شد که در زمان جدایی خدابیامرز حجازی من اصلا ایران نبودم (در آن زمان برای شرکت در کلاس‌های مربیگری در آلمان حضور داشتم) و یادم نیست که بعد از ایشان چه کسانی کار را دست گرفتند.

یک بار دیگر هم که آقای فیروز کریمی به جای مرحوم حجازی آمد. جالب است که آقایان پانزده سال دنبال این بودند به هر طریقی به من لطمه بزنند و در این سال‌ها تهمت‌های زیادی زدند، اما خدایی آن بالا هست. من که برای استقلال کاری نکردم، اما دوست دارم این تیم هرچه زودتر به شرایط آرمانی برگردد. پرسپولیس، سپاهان، استقلال، تراکتور، فولاد و تیم‌هایی از این دست هرچه روی فرم‌تر بوده و در شرایط خوبی باشند رقابت‌ها حساس‌تر می‌شود.

الان فوتبال ایران از دوقطبی خارج شده و چند تیم تا هفته آخر برای قهرمانی تلاش می‌کنند. زمانی تیم‌ها در رختکن و قبل از بازی دو سه گل از استقلال و پرسپولیس عقب بودند، اما شرایط کاملا عوض شده است. در حال حاضر لیگ برتر چه در پایین و چه در بالای جدول حساسیت بالایی دارد و امیدوارم مشکلات استقلال هم حل شده و این تیم به رقابت‌ها برگردد.

فرصت‌هایی که سپاهان از دست داد

ما یک گروه آنالیز خیلی خوب داریم و خیلی از بازی‌ها را می‌بینیم، یکی از بازی‌هایی که پایاپای بود بازی برابر استقلال بود که تا قبل از هند کی روش مالکیت ۷۰ به ۳۰ به نفع ما بود. تا قبل از این صحنه فوتبال خوبی بازی می‌کردیم و اگر کی روش این کار را نمی‌کرد می‌توانستیم به گل دوم هم برسیم.

در بازی با نساجی که با دو سه اختلاف می‌توانستیم برنده شویم. وقتی توپ‌های کومان و محبی گل نشد شانس آوردیم نباختیم. در برابر شهرخودرو بهترین بازی ما براساس آمار بود. ضمن اینکه همانطور که در دو برنامه کارشناسی کردند ما بیشتر از داوری ضرر کردیم و تا قبل از اخراج محبی با وجود اینکه شهرخودرو مالکانه بازی می‌کند مالکیت بازی ۵۰-۵۰ و موقعیت‌ها سه به یک به نفع ما بود.

مطلب مهمی که باید به آن توجه کرد این است که محبی در زمان حمله ما اخراج شده است. این خیلی موضوع مهمی است؛ اگر او در زمانی که پدیده فشار می‌آورد خطا می‌کرد موقعیت آن‌ها را گرفته بود، اما ما در حمله بودیم و‌ای کاش این صحنه را نشان می‌دادند.

ضمن اینکه قبل از خطای محبی، اکبرصادقی هافبک شهرخودرو روی او مرتکب خطا شد و اگر آقای حیدری خطا را می‌گرفت این اتفاق نمی‌افتاد هرچند کارت اولی هم که او گرفت اشتباه بود. بازهم می‌گویم شهرخودرو از نظرمالکیت یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است، اما مالکیت ما با این تیم برابر بود. در این بازی ما یک گل زده بودیم و یک موقعیت خیلی خوب را هم از دست دادیم.

من فکر می‌کنم شهرخودرو شاید یک موقعیت داشت و آن هم گل شد که حاصل یارگیری اشتباه بود. شایان مصلح دفاع چپ ما در این بازی چند بار تک به تک شد... در مجموع بازی خوبی بود اگر دوستان آن فضا و حاشیه‌ها را به وجود نمی‌آوردند.

خیانتکار‌ها کیستند؟

تنها مشکلی که لیگ قهرمانان آسیا دارد این است که یک مربی باید با دوتیم در این مسابقات شرکت کند. انشالله تقویم درست شود. در دو سال با سپاهان و استقلال اگر می‌توانستیم روندمان را ادامه بدهیم قهرمان می‌شدیم، اما به خاطر همین دوپارگی تقویم این اتفاق نیفتاد.

البته کسانی که من و فتح‌الله‌زاده خیانت کردند باعث شدند که در سالی که با استقلال در لیگ قهرمانان بودم مجتبی جباری و علی حمودی از تیم جدا شوند. اگر ما همین دو بازیکن را داشتیم می‌توانستیم قهرمان شویم.

ایشالله آقای فتح‌الله‌زاده خودش این مسایل را عنوان کند که چرا آن بیانیه را علیه جباری دادند و چرا حمودی را رد کردند. بعد از زرینچه و نامجومطلق، ما زوج خوبی با خسروحیدری و علی حمودی درست کرده بودیم، اما فتح‌الله‌زاده را در این بازی سیاه کردند و جباری و حمودی رفتند. آن سال ضربه زیادی خوردیم.

تیم ملی با استقلالی‌ها

آن تیم ملی که توانست کره جنوبی را با کی روش دو بر صفر ببرد هفت بازیکنش استقلالی بودند. یا آن تیمی که با برد کره جنوبی به جام جهانی رفت هم همینطور. البته من آن بازی را ندیدم چرا که در ایران نبودم، اما وقتی بعد‌ها فیلم بازی را دیدم فرزاد حاتمی که به زمین آمد هفت استقلالی درون زمین بودند. بازهم می‌گویم اگر حمودی و جباری نمی‌رفتند ما قهرمان می‌شدیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1398/09/21
کره مافیا.تو چنی ناقصی گروهبان قندعلی. دنیاومخصوصاسیسیلیهامیگن قنددلی اربابومونه.داورامیگن هرپنالتی ضدتیمش نگیریم 100میلیون کاسبیم. دیه بسته کم اداواطواردربیار رفیق هانی کورده.
پاسخ ها
پائیز
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
دمت گرم آبرا
کیف کردم ، دمت گرم
منین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
اگه قعله نوی فرافکنه شما چیکاری ،،دارید مسوزید از نتایج خوب سپاهان
منین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
مافیای سپاهان
منین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
کدوم پنالتی پس اگه این طوری ،،،اخداج مهبی اشتباه بود چرا اینا نمیگین
منین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
شما هم حرف نزن بچه خوبه بابا
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/09/21
امیر خان تاکی میخوای دروغ بگی بابا بخدا همه تورو شناختن
چوپان دروغگو هم پیش شما دستاشو به علامت تسلیم بالا برد
Iran, Islamic Republic of
00:55 - 1398/09/21
قلعه مرغی ریاکارترین و دروغگوترین فرد در ایرانه . عالم و ادم دروغ میگن و قلعه مافیا راست میگه . واقعا استاد فرافکنی و ریاکاریه . قلعه مرغی اگر هنر داره بره تیم ماشین سازی و باهاش قهرمان بشه
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/09/21
حق بایدبه حقدارش برسه اقای قلعه نوی بزرگ ژنرال فوتبال ایران. صاحب اصلی تیم بزرگ استقلال خودت هستی وبس!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1398/09/21
شنیدی فتل داره میاد زدی به خوش رقصی واسه استقلالیا خدا نکشت الهی مافیا کی بودی تو
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1398/09/21
زرزرنکن مافیای فوتبال ایران حتما قوچان نژادکه ازیه توپ مرده گل ساختم بازیکن کیسه بود یا گلی که هاشمیان به کره زدهم کیسه کشا بودن که گل زدن پس. خفه شو زرزرنکن مافیای کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1398/09/21
زرزرنکن مافیای فوتبال ایران حتما قوچان نژادکه ازیه توپ مرده گل ساختم بازیکن کیسه بود یا گلی که هاشمیان به کره زدهم کیسه کشا بودن که گل زدن پس. خفه شو زرزرنکن مافیای کیسه کش
Iran, Islamic Republic of
06:00 - 1398/09/21
برو مردم را سیاه نکن با این حرفات مردم همه شما را می شناسند پنالتی مسلم برای رقیبت نگرفتند حالا طلبکار هم هستی
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1398/09/21
فحاشی وتوهین نشان ازشخصیت افراد میده ما بایستی با واقعیتها کناربیایم قلعه نوعی پرافتخارترین سرمربی لیگ هستش اینرا آمارمیگه چه بخواهیم چه نخواهیم
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1398/09/21
خیانت توچراها فهمیدی فتل داره میاد طرفداری میکنی
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1398/09/22
یکی از دروغگو ترین و کم سواد ترین مربیان لیگ هستش . همین قلعه نویی یکی از دلایل ضعف فوتبالمون شده
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1398/09/23
همیشه حق بجانبه.اگرباخت دستهای پنهان باعثشه.اوداوری برعلیهش.اگرببره داوراشریفن.بازی هم فراترازآسیاس.بودجه تیمهاش هم همیشه خدانصف تیمهای دیگس.
خودش توکنفرانس بازی باپدیده پسرشوباخودش برده.بعدطلبکارهم شده.به همه تیمهاوتماشاگران وارکان فوتبال توهین میکنه چون پشتش گرمه.به علی ها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر