دستگیری سارق باطری خودرو‌های غرب تهران
۹۳۸۷۵۲
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
۱۳۹۸۷ 
رئیس کلانتری ۱۴۲ کن از دستگیری یک سارق لوازم خودرو و مالخر اموال سرقتی خبر داد و گفت: سارق به ۷۰ فقره سرقت باطری خودرو در غرب پایتخت اعتراف کرد.

خبرگزاری مهر: رئیس کلانتری ۱۴۲ کن از دستگیری یک سارق لوازم خودرو و مالخر اموال سرقتی خبر داد و گفت: سارق به ۷۰ فقره سرقت باطری خودرو در غرب پایتخت اعتراف کرد.

سرهنگ محمد کمیجانی در توضیح این خبر، بیان داشت: روز شنبه شانزدهم آذرماه ماموران کلانتری ۱۴۲ کن هنگام گشت زنی در محدوده کلانتری موفق شدند که یک سارق لوازم خودرو را در حال سرقت باطری شناسایی و دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروی متهم ۲ دستگاه باطری سرقتی نیز کشف شد، تصریح کرد: ماموران متهم را به همراه اموال کشف شده به کلانتری انتقال می دهند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در کلانتری به سرقت ۷۰ دستگاه باطری و زینک لاستیک اعتراف کرده است، گفت: سارق مدعی بود که اموال سرقتی را به مالخر رفته است و مبلغ دریافتی را صرف خرید مواد مخدر شیشه کرده است.

کلانتر محله کن ادامه داد: ماموران در ادامه رسیدگی به پرونده موفق شدند، مالخر اموال سرقتی را شناسایی و با دستور قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

این مقام پلیسی افزود: در بازرسی از مخفیگاه مالخر تعداد ۳۰ حلقه لاستیک و زینک خودرو کشف و مالخر اموال سرقتی پس از انتقال به کلانتری اظهار داشت، اموال سرقتی را از طریق سایت های آگهی می فروخته است.

کمیجانی با بیان اینکه هر دو متهم به جرم ارتکابی به صراحت اقرار کردند، گفت: با تکمیل پرونده هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1398/09/22
چه سود،،، اینهارا پلیس زحمتکش میگیرد، تحویل میدهد، پس از چندی،، از زندان آزاد!! بدون اینکه ِ شناخته شوند، روز از نو روزی حلال از نو،،، نمیدانم چرا اینان را بمردم از طریق رسانه ملی معرفی نمیکنند، تا هم از ترس رسوائی کمتر اقدام کنند، واز طرفی اینان باید،، در مناطق، بد آب هوا در معادن بکار گرفته شوند، نه اینکه ، ب ِ آنان حرمت گذاشته نه نام ونه چهره شان را در معرض دید عموم قرار دهند!!
لا اقل شما بعنوان رسانه طی مقالات، این مسائل را یاد آور شوید،،، تا کی از دزد خورد و کلان رودربایستی!!؟ودرزندان چندروزه از آنان پذیرا ئی سپس رها بجان و ناموس مردم، !!؟؟؟؟؟؟؟#
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/09/22
این یک راس حیوان رو باید اعدام کرد
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1398/09/22
چرا بعد ای تصمیمه گرفتی
اوشیشه فروشه باید گرفت دستشه قعط کرد بایدتبعیدش کرد
مواده ک قتل طلاق خودکوشی شک جنایت دزدیووووووو وخیلی چیزای دیگه موادفروشه باید ایجور بهش بکنی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج