کلبرسون: فریب رونالدینیو را خوردم و به منچستر رفتم
۹۳۹۶۱۲
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
۷۵۴۸
بازیکن برزیلی و ناکام سابق یونایتد، دلیل پیوستنش به این باشگاه را وعده دروغین رونالدینیو می داند.

ورزش سه: بازیکن برزیلی و ناکام سابق یونایتد، دلیل پیوستنش به این باشگاه را وعده دروغین رونالدینیو می داند.

کلبرسون در سال 2003 و زمانی که از اتلتیکو پارانائنزه به منچستریونایتد پیوست، به عنوان یکی از ستاره های آینده دنیای فوتبال شناخته می شد اما تحت هدایت سر الکس فرگوسن تنها 20 بازی انجام داد و پس از چند سال این تیم را به مقصد بشیکتاش ترک کرد.

کلبرسون: فریب رونالدینیو را خوردم و به منچستر رفتم

او همچنین این شانس را داشت که به لیدز بپیوندد اما تاثیر فوق ستاره تیم ملی برزیل که در آن زمان در پاری سن ژرمن بازی می کرد باعث شد که شیاطین سرخ را انتخاب کند.

کلبرسون در گفتگو با فورفورتو گفت:« دو باشگاه خواهان جذب من بودند؛ منچستریونایتد و لیدز. این انتخاب آسان بود اما داستان جالبی نیز در این باره وجود دارد. وقتی علاقه منچستریونایتد به من تایید شد، در اردوی تیم ملی در فرانسه بودیم تا بازی های جام کنفدراسیون ها را انجام دهیم. به خوبی این را به یاد دارم که در کنار رونالدینیو و برادرش که مدیر برنامه او نیز بود، حضور داشتم و رونالدینیو گفت که آنها هر دوی ما را می خواهند و من هم گفتم پس به این تیم برویم.

بسیار خوشحال بودم که رونالدینیو نیز با من همراه می شود. به برزیل برگشتم و به مذاکرات ادامه دادم اما رونالدینیو من را فریب داد و رفت تا در هوای گرم بارسلونا بازی کند. او من را به منچستر فرستاد. این موضوع تا امروز یک شوخی بین ماست و او می داند که یکی به من بدهکار است.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج