گرشاسبی: پرسپولیس و استقلال به غلط دولتی هستند
۹۳۹۸۸۱
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
۸۸۵۶
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در خصوص انتخابش به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه پیکان و برخی مسائل دیگر توضیحاتی داد.

خبرگزاری میزان: حمیدرضا گرشاسبی در خصوص انتخابش به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه پیکان اظهار داشت: از مدیران ایران خودرو تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند. روز گذشته (یکشنبه) جلسه هیئت مدیره برگزار شد و در نهایت من به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شدم و علیرضا رحیمی هم به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره انتخاب شد. برنامه‌ریزی داریم که ورزش ایران‌خودرو را با کمک همه مدیران و اعضای باشگاه بالاتر از شرایط فعلی ببریم.

وی در مورد اینکه آیا قرار بوده او به عنوان مدیرعامل باشگاه پیکان انتخاب شود یا خیر، گفت: بحث خاصی در این مورد نبود که من مدیرعامل شوم و از اول هم قرار بود عضو هیئت مدیره باشم و روز گذشته به عنوان رئیس انتخاب شدم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پیکان در مورد اینکه آیا برنامه‌ای برای تغییر مدیرعامل این باشگاه وجود دارد یا خیر، تصریح کرد: اصلا چنین صحبتی مطرح نیست و با همین ترکیب و برنامه دو ساله‌ای که داریم به کارمان ادامه می‌دهیم.

گرشاسبی در واکنش به اینکه برخی از هواداران پرسپولیس گفته‌اند او به خاطر بازنشستگی از پرسپولیس رفت و حالا چطور وارد هیئت مدیره باشگاه پیکان شده، گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان کلا قانون غلطی بود که به پیکره ورزش آسیب زد. هیچ جای دنیا شما نمی‌بینید که مدیری به خاطر سن بالایی که دارد یا بازنشسته است به کار گرفته نشود.

وی ادامه داد: این تصمیم به نظرم سلیقه‌ای بود و بعداً متوجه می‌شوند که اشتباه بوده است. در هیچ جای دنیا به این شکل ترمز مدیران را نمی‌کشند، ولی باشگاه پیکان خصوصی است و شامل این قانون نمی‌شود و من هم توانستم وارد هیئت مدیره شوم. البته پرسپولیس و استقلال هم به غلط دولتی هستند، چون یک ریال هم بودجه‌ای از دولت نمی‌گیرند و در ثبت شرکت‌ها به صورت شرکت خصوصی ثبت شده‌اند.

وی در پایان در خصوص وضعیت تیم فوتبال و تیم والیبال تیم پیکان خاطرنشان کرد: طبق روال قبلی شرایط پیش می‌رود و ما می‌خواهیم این دو تیم را ارتقا دهیم. فوتبال و والیبال در اولویت‌های ما هستند و می‌خواهیم در این رشته‌ها عناوین کسب کنیم. این موارد هم در همان برنامه دو ساله ما جای دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج