استقرار بارسلونا نزدیک نوکمپ از ترس سونامی
۹۳۹۹۱۷
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
۳۰۱۴
باشگاه بارسلونا قصد دارد پیش از ال‌کلاسیکو در هتل نزدیک نوکمپ مستقر شود.

خبرگزاری ایسنا به نقل از آس: ارنستو والورده پیش از دیدار بارسلونا و رئال مادرید مجبور شد برای جلوگیری از هرگونه احتمال درگیری و تظاهرات جنبش "سونامی دموکراسی" در آستانه ال‌کلاسیکو برنامه‌اش را تغییر دهد. کادر فنی به مسئولان امنیتی باشگاه توصیه کرد تیم در ساعت ۱۵ در هتل پرینسسا سوفیا مستقر شود. در آن زمان هم کاروان رئال مادرید در این هتل خواهد بود. یکی از امتیازهای هتل این است که تنها ۵۰۰ متر با نوکمپ فاصله دارد. این کار ضمانتی برای حضور بازیکنان در ورزشگاه خواهد بود. دیدار دو تیم قرار است ساعت ۲۲:۳۰ آغاز شود.

بر این اساس همه بازیکنان بارسلونا در کنار هم ناهار می‌خورند و سپس چند ساعت در اتاق استراحت می‌کنند تا ساعت ۲۰:۳۰ به نوکمپ بروند. احتمال دارد بازیکنان دو تیم با هم روبرو شوند و ممکن است برخورد یا شوخی‌هایی وجود داشته باشد.

"سونامی دموکراسی" قرار است فعالیت‌هایش را از ساعت ۱۸:۳۰ آغاز کند تا مسیر نوکمپ را ببندد. در مقابل پلیس کاتالونیا از نخستین ساعت صبح چهارشنبه وارد عمل خواهد شد تا مانع از هرگونه برخورد و درگیری شود. همچنین شرایط را برای هواداران فراهم خواهد کرد تا به آسانی وارد ورزشگاه شوند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج