ایکاردی: همیشه بهترین گلزن تیمم بوده‌ام
۹۴۰۷۳۳
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲
۲۸۲۷ 
مائورو ایکاردی، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن مدعی شد همیشه بهترین گلزن تیمش بوده است.

ورزش سه: علیرغم نیمکت نشینی در روزهای ابتدایی، مائورو ایکاردی در هفته های اخیر عملکرد فوق العاده ای در ترکیب پاری سن ژرمن داشته و امید اول گلزنی این تیم به شمار می آید. مائورو ایکاردی اذعان داشت شرایط در تیم جدید برای او خوب پیش رفت و مائوریتو به دنبال اثبات توانایی های خود در پاریس است.

مائورو ایکاردی گفت: "من احساس خیلی خوبی دارم و خوشبختانه ماجراجویی جدید خود را به خوبی آغاز کرده ام. من با میل به اثبات توانایی هایم به پاریس آمدم و فعلا همه چیز خوب پیش می رود. ارتباط با هم تیمی هایم مهم بوده و ما از ابتدا همدیگر را خوب درک کرده ایم. این موارد باعث شد من سریعتر بتوانم با باشگاه جدید خود تطبیق یابم.

ایکاردی: همیشه بهترین گلزن تیمم بوده‌ام

شما باید همیشه و از همه یاد بگیرید و هر بازیکنی فوتبال را به شکل متفاوتی تجربه می کند. من به حرف تمام مربیان و هم تیمی هایم گوش داده و همیشه از زمان کودکی این کار را انجام داده ام. من در هر تیم همیشه بهترین گلزن و بازیکنی تاثیرگذار بوده ام.

من اینجا آمده ام تا به تیم کمک کنم تا در حد ممکن موفق به کسب جام شود، زیرا هدف باشگاه و هواداران دیدن موفقیت پاری سن ژرمن است و من هر کاری بتوانم انجام می‌دهم تا تیم به اهداف خود برسد."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج