در استقلال هر روز یک حرفی می‌زنند
۹۴۱۱۰۲
۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۱
۴۰۶۸
نامجومطلق:
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال 15 روز بدون مربی تمرین کرد و نتیجه اش افت بدنی بازیکنان بود.

خبرگزاری فارس: مجید نامجو مطلق در گفت‌وگویی در مورد شکست 2 بر صفر استقلال مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: استقلال شروع خوبی داشت و به گل هم رسید اما با یک اشتباه آرش غلامی آبی‌پوشان گل خوردند و بازی متعادل شد. آن اشتباه کمر تیم را شکست و از نظر روحی و روانی بازیکنان به هم ریختند.

وی افزود: البته عارف غلامی جوان است و بازیکن جوان هم اشتباه می‌کند. در بازی‌های گذشته او بازی‌های خوبی برای استقلال انجام داده اما بعد از خوردن گل مساوی بازیکنان استقلال با استرس بازی کردند و در ادامه هم تیم از نظر فنی خوب و مطلوب نبود.

نامجومطلق با اشاره به افت بدنی بازیکنان آبی پوش گفت: بازینکان از نظر بدنی خیلی افت کرده‌اند. عدم حضور مربی شاید یکی از دلایل آن باشد. اینکه بازیکنان بدون مربی خوب تمرین نمی‌کنند و تیم دچار افت محسوس بدنی است. برخلاف بازی‌های گذشته، استقلال در حمله و دفاع پر تعداد نبود زیرا توان بدنی لازم را نداشت.

وی تصریح کرد: در بازی با ماشین‌سازی استقلال هم از نظر بدنی دچار افت بود و به همین دلیل در دفاع و حمله کم تعداد ظاهر می‌شد و موقعیت‌های خوبی به حریف داد آن هم تیمی مثل ماشین‌سازی که مبنایش ضدحمله بود و در خط حمله هم بازیکنان سرعتی داشت و به خوبی در یک سوم دفاعی خود هم جمع می‌شد. ماشین‌سازی از این ویژگی بازیکنانش به خوبی استفاده کرد و با استفاده از غفلت مدافعان استقلال توانست 2 گل بزند.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: استقلال در مقایسه با بازی‌های گذشته‌اش شاداب نبود و کیفیت فنی خوبی هم نداشت که مهم‌ترین دلیلش غیبت مربی و برگزار نشدن تمرینات خوب است.

وی با انتقاد از مدیران باشگاه عنوان کرد: هیأت مدیره باشگاه چه کاری انجام داده است؟ در این 15 روز که استراماچونی رفته هر روز یک حرف شنیده‌ایم مگر می‌شود یک تیم حرفه‌ای در فوتبال 15 روز بدون مربی تمرین کند حتی در کشورهایی که تیم‌های مبتدی دارند تیمی 15 روز بدون مربی تمرین نمی‌کند. استقلال به جز غلامپور هیچ مربی نداشت غلامپور هم مربی دروازه‌بانی است.

نامجومطلق افزود: آن زمان که تأکید می‌کردیم باید یک مربی ایرانی کنار استراماچونی باشد به خاطر چنین روزی بود که وقتی مربیان خارجی همه می‌روند یک مربی ایرانی بتواند کار را جلو ببرد. مشکل من اکنون با هیأت مدیره استقلال است آنها چه کار مثبتی برای تیم انجام داده‌اند، چه کمکی به تیم فوتبال کرده‌اند.

وی تأکید کرد: در این 15 روز شاهد تغییر و تحول در هیأت مدیره باشگاه بودیم مگر این تغییرات توانسته به تیم کمک کند. استقلال سه بازی بدون سرمربی بازی کرد و 5 امتیاز حساس را از دست داد. شک نکنید این پنج امتیاز برای تیمی که می‌خواهد مدعی قهرمانی باشد در آخر فصل بسیار حساس و تعیین‌ کننده خواهد بود.

پیشکسوت استقلال گفت: یک روز گفتند استراماچونی می‌آید، یک روز گفتند چک نگرفته، یک روز گفتند سفته است، هر روز یک حرفی زدند.

نامجومطلق با انتقاد از شیوه گزینش اعضای هیأت مدیره باشگاه‌های فوتبال در ایران خاطرنشان کرد: می‌گویند مجموعه ورزشی اقتصادی انتخاب می‌کنیم تا هم از نظر اقتصادی به تیم کمک شود و هم از نظر ورزشی اما وقتی دستمزد سرمربی پرداخت نمی‌شود یعنی تیم از نظر اقتصادی مشکل دارد از نظر ورزشی هم هیچ کمکی به تیم نمی‌شود.

نتیجه انتخاب چنین هیأت مدیره‌هایی همین شرایط باشگاه استقلال است. در سایر باشگاه ها همین شرایط را می‌بینیم، اکنون کالدرون در پرسپولیس می‌گوید ممکن است برود، اسکوچیچ هم در نفت آبادان همین وضعیت را دارد. این مدیران چه کار مثبتی برای باشگاه‌ها و تیم‌شان انجام داده‌اند؟

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج