اعداد تاریخیِ کالدرون در ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۴۲۸۹۱
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
۷۳۴۴
گابریل کالدرون نتایجی را کسب می‌کند و اعدادی را به ثبت می‌رساند که مشابه آن را در الاتحاد و الهلال بر جای گذاشته و با این ۲ تیم قهرمان لیگ شده بود.

ایرنا: پرسپولیس روز جمعه در دیدار معوقه خود از هفته دوازدهم باید از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم نساجی مازندران برود. سرخپوشان تهرانی در صورت پیروزی می‌توانند مطمئن باشند که از لحاظ تعداد امتیاز هیچ تیمی از آنها تا پایان نیم‌فصل سبقت نخواهد گرفت.

نکته جالب دیگر درباره عملکرد گابریل کالدرونی است که حالا شنیده می‌شود مانند آندره‌آ استراماچونی طاقتش لبریز شده و حالا به طور علنی اعلام کرده که از باشگاه ناراحت است. با این حال او روزهای شیرینی را در دوران مربیگری‌اش سپری می‌کند.

پرسپولیس با مرد آرژانتینی در این فصل تا به اینجا ۱۵ بازی در لیگ و سه دیدار در جام حذفی انجام داده که ماحصل آن ۱۳ پیروزی، یک تساوی و چهار باخت بوده است. آنها از ۵۴ امتیاز ممکن به ۴۰ امتیاز دست پیدا کرده‌اند و میانگین ۲.۲۲ امتیاز را در هر دیدار به ثبت رسانده‌اند و درصد پیروزی‌شان روی عدد ۷۲.۲۲ قرار گرفته است. در صورت پیروزی پرسپولیس مقابل نساجی معدل به ۲.۲۶ رسیده و تا رسیدن به بهترین رکورد کالدرون، تنها ۰.۰۱ فاصله خواهد داشت. از لحاظ درصد پیروزی نیز همچنان پرسپولیس، بهترین آمار دوران مربیگری گابریل باقی خواهد ماند.

گابریل در نوامبر ۲۰۱۰ به جای اریک گرتس سوئیسی سرمربی الهلال شد. گرتس سرمربی مراکش شده بود و عربستان را ترک کرد. کالدرون با سابقه هدایت الاتحاد روی نیمکت الهلال نشست و این تیم را بدون باخت به عنوان قهرمانی لیگ عربستان رساند و باعث شد تا آنان از عنوان خود دفاع کنند. کالدرون در الهلال و در ۳۷ مسابقه در لیگ این کشور، لیگ قهرمانان آسیا و دیگر مسابقات رسمی به میانگین ۲.۲۷ امتیاز در هر بازی رسیده بود. بعد از الهلال نوبت به عملکرد او در الاتحاد می‌رسد. جایی که وی در حدود ۲ سال و در ۶۳ مسابقه به میانگین ۲.۲۶ رسیده بود. حالا پیروزی مقابل نساجی، کالدرون را به آمارش در الاتحاد می‌رساند. جالب است که او در فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۹ نیز با الاتحاد فاتح لیگ عربستان شده بود.

از منظر درصد پیروزی بعد از پرسپولیس بهترین عملکرد او در الاتحاد بود که به ۶۹ درصد پیروزی رسید و سپس نوبت به دوران حضورش در الهلال می‌رسیم که ۶۷ درصد برد کسب کرده بود. حال باید دید کالدرون که بعد از حدود یک دهه که دوباره توانسته در باشگاهی بدرخشد، قادر است با دیگر با میانگین بالای ۲ امتیاز در هر مسابقه و همچنین درصد پیروزی حدود ۷۰ درصد به قهرمانی دست پیدا کند یا خیر. آمار می‌گوید که او می‌تواند. البته اگر مرد آرژانتینی تا پایان فصل روی نیمکت سرخپوشان بنشیند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر