اعداد تاریخیِ کالدرون در ایران
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۴۲۸۹۱
۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
۷۳۵۱
گابریل کالدرون نتایجی را کسب می‌کند و اعدادی را به ثبت می‌رساند که مشابه آن را در الاتحاد و الهلال بر جای گذاشته و با این ۲ تیم قهرمان لیگ شده بود.

ایرنا: پرسپولیس روز جمعه در دیدار معوقه خود از هفته دوازدهم باید از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم نساجی مازندران برود. سرخپوشان تهرانی در صورت پیروزی می‌توانند مطمئن باشند که از لحاظ تعداد امتیاز هیچ تیمی از آنها تا پایان نیم‌فصل سبقت نخواهد گرفت.

نکته جالب دیگر درباره عملکرد گابریل کالدرونی است که حالا شنیده می‌شود مانند آندره‌آ استراماچونی طاقتش لبریز شده و حالا به طور علنی اعلام کرده که از باشگاه ناراحت است. با این حال او روزهای شیرینی را در دوران مربیگری‌اش سپری می‌کند.

پرسپولیس با مرد آرژانتینی در این فصل تا به اینجا ۱۵ بازی در لیگ و سه دیدار در جام حذفی انجام داده که ماحصل آن ۱۳ پیروزی، یک تساوی و چهار باخت بوده است. آنها از ۵۴ امتیاز ممکن به ۴۰ امتیاز دست پیدا کرده‌اند و میانگین ۲.۲۲ امتیاز را در هر دیدار به ثبت رسانده‌اند و درصد پیروزی‌شان روی عدد ۷۲.۲۲ قرار گرفته است. در صورت پیروزی پرسپولیس مقابل نساجی معدل به ۲.۲۶ رسیده و تا رسیدن به بهترین رکورد کالدرون، تنها ۰.۰۱ فاصله خواهد داشت. از لحاظ درصد پیروزی نیز همچنان پرسپولیس، بهترین آمار دوران مربیگری گابریل باقی خواهد ماند.

گابریل در نوامبر ۲۰۱۰ به جای اریک گرتس سوئیسی سرمربی الهلال شد. گرتس سرمربی مراکش شده بود و عربستان را ترک کرد. کالدرون با سابقه هدایت الاتحاد روی نیمکت الهلال نشست و این تیم را بدون باخت به عنوان قهرمانی لیگ عربستان رساند و باعث شد تا آنان از عنوان خود دفاع کنند. کالدرون در الهلال و در ۳۷ مسابقه در لیگ این کشور، لیگ قهرمانان آسیا و دیگر مسابقات رسمی به میانگین ۲.۲۷ امتیاز در هر بازی رسیده بود. بعد از الهلال نوبت به عملکرد او در الاتحاد می‌رسد. جایی که وی در حدود ۲ سال و در ۶۳ مسابقه به میانگین ۲.۲۶ رسیده بود. حالا پیروزی مقابل نساجی، کالدرون را به آمارش در الاتحاد می‌رساند. جالب است که او در فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۹ نیز با الاتحاد فاتح لیگ عربستان شده بود.

از منظر درصد پیروزی بعد از پرسپولیس بهترین عملکرد او در الاتحاد بود که به ۶۹ درصد پیروزی رسید و سپس نوبت به دوران حضورش در الهلال می‌رسیم که ۶۷ درصد برد کسب کرده بود. حال باید دید کالدرون که بعد از حدود یک دهه که دوباره توانسته در باشگاهی بدرخشد، قادر است با دیگر با میانگین بالای ۲ امتیاز در هر مسابقه و همچنین درصد پیروزی حدود ۷۰ درصد به قهرمانی دست پیدا کند یا خیر. آمار می‌گوید که او می‌تواند. البته اگر مرد آرژانتینی تا پایان فصل روی نیمکت سرخپوشان بنشیند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر