جواد عزتی؛ ستاره‌ی همه‌فن‌حریف سینمای ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۴۴۵۱۸
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
۸۳۰۴
«جاندار» یا «آینه بغل»؟ «لاتاری» یا «اکسیدان»؟ «بابا اتی» یا «مجید» (در فیلم «تنگه ابوقریب»)؟ منصور «هزارپا» یا صادق «ماجرای نیمروز۲: رد خون»؟ این‌ها تنها نمونه‌هایی از نقش‌آفرینی‌های متعدد و متفاوت جواد عزتی در سینمای ایران هستند.

برترین‌ها: «جاندار» یا «آینه بغل»؟ «لاتاری» یا «اکسیدان»؟ «بابا اتی» یا «مجید» (در فیلم «تنگه ابوقریب»)؟ منصور «هزارپا» یا صادق «ماجرای نیمروز۲: رد خون»؟ این‌ها تنها نمونه‌هایی از نقش‌آفرینی‌های متعدد و متفاوت جواد عزتی در سینمای ایران هستند. نمونه‌هایی سرتاپا تناقض و اختلاف، اما همه بازی شده توسط یک شخص واحد. بازیگری که همانقدر که می‌تواند در نقش منصور در فیلم «هزارپا» تماشاگر را بخنداند و روده‌برش کند، به همان میزان با جدیت و سکوت وخیمش در نقش یک مامور اطلاعاتی در «ماجرای نیمروز»‌ها می‌تواند ترس و حس موحش را بر مخاطب مستولی کند.

جواد عزتی

جواد عزتی از معدود بازیگران سینمای ایران است که چنین طیف گسترده‌ای از نقش‌آفرینی را در کارنامه خود دارد و تونالیته‌ای متفاوت از کاراکتر‌ها را به اجرای خود درآورده است. چیزی که برای سینمای ایران کمی عجیب به‌نظر می‌رسد. معمولا در این سینما بازیگران در چارچوب‌های مشخص و از پیش ساخته شده‌ای قرار می‌گیرند و همان راه را بدون هیچ ساختار شکنی، خلاقیت تازه و بیرون زدن از چارچوب‌ها تا انتها ادامه می‌دهند.

مثلا رضا عطاران به‌عنوان بازیگر سینمای کمدی شناخته می‌شود و با وجویکه نشان داده بازیگر قابلی است، اما در ایفای نقشی جدی مثلا در فیلم «دهلیز» تماشاگر او را نمی‌پذیرد. هرچند که نقش جدی‌اش را خوب بازی می‌کند، اما اصول از پیش ساخته شده، در ذهن تماشاگر کاری می‌کنند که او به اکت‌های جدی عطاران، بخندد و آن‌ها را بامزه تلقی کند. یا مثلا حمیده خیرآبادی در سینمای بعد از انقلاب به عنوان مادر شناخته می‌شود و از این قالب بیرون نمی‌آید. حامد بهداد با بازی پر از اکت و برون‌ریزانه خود، هر نقشی را با اسلوبی مشخص بازی می‌کند و به عنوان بازیگری مجنون به‌یاد آورد می‌شود.

شبیه به مارلون براندو که «براندو» بودنش بر هر کاراکتر و شخصیتی که بازی می‌کرد می‌چربید، بهداد هم قبل از اینکه در فیلم‌ها آن شخصیت خاص درون فیلم باشد، «حامد بهداد» است و خودش را بر روی شخصیت‌ها سوار می‌کند. نوید محمدزاده که این روز‌ها خیلی هم روی بورس است، نمونه سطح پایین‌تری از حامد بهداد است و به یک نوع بازی خاص، در یکسری فیلم اجتماعی خاص (فیلم‌هایی که میان فیلم گیشه‌ای و فیلم هنری بودن معلق‌اند.) تن داده و در همان مسیر پیش می‌رود و، چون مهارت و استعداد کسی مثل بهداد را ندارد، هر نقشش تکرار و کپی دیگری از روی نقش‌های پیشین‌اش هستند.

جواد عزتی

درباره بازیگران زن هم به همین منوال اس. پریناز ایزدیار، دختر مهربان و مظلوم و مکمل همیشگی نوید محمدزاده است یا ساره بیات در «عاشقانه»، «دل»، «اتاق تاریک» و «هزارتو» به‌واقع یک نقش را چندبار با اسم‌های متفاوت بازی می‌کند. انگار در سینمای ایران اساس اصلا بر قرار گرفتن در همین چارچوب‌هاست، حال آن‌که هنر سینما همواره در شکل پیشرو خود سعی کرده از چارچوب‌ها بزند بیرون و قواعد را بشکند.

در این میان جواد عزتی یک نمونه خاص است. او در هر نقشی می‌نشیند و تماشاگر در هر فرمی باورش می‌کند چه یک روحانی با وضع معیشتی سخت باشد و فرزندان سه‌قلو داشته باشد (فرشته ها با هم می‌آیند) و چه روحانی به‌روزی که در یک فیلم کمدی مانند «پارادایس» میل به اصلاحات و هم‌سو شدن با زیست مدرن دارد. در فیلم اول تماشاگر را به‌سختی موقعیتی که در آن قرار دارد متوجه می‌کند و در فیلم دوم آنقدر می‌خنداندش که از خنده دلش درد بگیرد. او حتی با یک لباس و ظاهر مشابه و اجرای یک نقش مشخص (روحانی) هم می‌تواند متفاوت ظاهر شود.

نکته درباره بازی او در همین است که نقش را همه‌جوره بر خودش یعنی جواد عزتی بازیگر محبوب، ارجحیت می‌بخشد؛ و برای هر نقشی تلاشش را به سرانجام می‌رساند. درحالیکه عموم بازیگران مطرح سینمای ایران همواره به حواشی‌ها و اتفاقات جنجالی در زندگی شخصیشان ارتزاق می‌کنند، و در پشت دوربین هم مادام در «جامعه نمایش» حاضرند و زندگی‌شان و خودشان را در معرض دید عموم قرار می‌دهند (از پست‌های انسان‌دوستانه در شبکه‌های مجازی بگیرید تا کمک داوطلبانه برای زلزله‌زدگان جمع کردن تا انتشار تصاویر خصوصی از لحظه‌های زندگی‌شان و هوچی‌گری) جواد عزتی نقش چندان فعالی در شبکه‌های اجتماعی بازی نمی‌کند و در همه این سال‌ها کمتر پیش آمده که جنجال یا حواشی به‌پا کند.

این درحالی است که در دو سال گذشته پرفروش‌ترین بازیگر سینمای ایران بوده. یعنی بدون چنگ زدن به حواشی و اتفاقات پشت دوربین و تنها با آن‌چه در جلوی دوربین برای تماشاگر خود تصویر می‌کند، به چنین محبوبیتی دست یافته و صرف حضورش در هر فیلم می‌تواند تضمین‌کننده فروش گیشه باشد.

جواد عزتی

به‌نظر می‌رسد برای عزتی این تنها بازیگری است که اهمیت دارد نه شهرت و ارزش‌های افزوده‌اش. عزتی همواره موفق شده حس سمپاتیک تماشاگر، نسبت به کاراکتری که نقشش را بازی می‌کند، برانگیزاند و این کلید ماجراست. بگذارید در ابتدا به بازی‌های او در فیلم‌های کمدی گریز بزنیم.

نکته بازی جواد عزتی در یک نقش کمیک و همان چیزی که کار او را به‌عنوان یک کمدین انقدر خنده‌دار و دوست‌داشتنی می‌کند، جدیت‌اش در اجرا است. یعنی برخلاف سنت مرسوم سینمای کمدی که بازیگران باید تا می‌توانند جلز و ولز کنند و از خودشان لوده‌بازی دربیاورند و اغراق‌های بی‌جا را وارد اکت‌های خود کنند تا خنده‌دار به‌نظر برسند (حتی کمدین‌های نوظهوری مانند پژمان جمشیدی یا بهرام افشاری هم از همین متد پیروی می‌کنند.)، جواد عزتی در بروز هر اکت غلوآمیزی خسیس‌بازی درمی‌آورد.

منظور از جدیت در اجرای نقش کمدی اینست که بازیگر اتفاقا سعی نمی‌کند خنده‌دار به‌نظر بیاید و به‌جای لوده‌بازی، جدیت وجودی هر انسانی را در کاراکتر‌ها برجسته می‌کند. این جدیت همان چیزی است که باعث می‌شود تماشاگر به کاراکتر اعتماد مضاعف کند و حس کند به او نزدیک است. چیزی که عموما در آثار کمدی اصلا محلی از اعراب ندارد! کارگردانان و بازیگران تنها به این فکر می‌کنند که چطور خنده‌دارتر باشند و ارتباط میان تماشاگر با کاراکتر‌ها و فضای داستان چندان اهمیتی ندارد، اما حضور جواد عزتی در سال‌های اخیر نشان داده که او در هر فیلم کمدی که بازی می‌کند، علاوه بر تضمین گیشه صمیمیت و اعتمادی را میان کاراکتر و تماشاگر برقرار می‌سازد که کمتر بازیگر کمدی حتی به آن فکر می‌کند.

مثلا صحنه رقص دو نفره رضا عطاران و جواد عزتی در «هزارپا» را به‌یاد بیاورید. یکی از خنده‌دارترین صحنه‌های فیلم. به صورت و رقص و حرکات بدنی عزتی در این صحه توجه کنید. میمیک صورتش ثابت است و حتی کمی اخم کرده تا آن جدیتی که گفته شد از بین نرود. همچنین او کاملا حواسش هست که اکت اضافه‌ای نکند و مثلا بیخودی قر کمر اضافه ندهد تا یک رقص لوده، بازی‌اش را به لودگی نکشاند. یا در بابا اتی این جدیت را در شکل دیالوگ‌گویی عزتی می‌توانید پیدا کنید. همواره خنده‌دارترین دیالگ‌ها با بیشترین جدیت از جانب بازیگر ادا می‌شوند.

جواد عزتی

جواد عزتی، اما در فیلم‌های جدی و درام‌هایی که بازی کرده هم همین جدیت را دارد و انصافا اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم که در فیلم‌های جدی حتی بازیگر بهتری هم هست. بهتر به این معنی که بازی در یک نقش اجتماعی در فیلمی غیر کمدی پیچیدگی‌های بیشتر و خاص‌تر خود، هم در پردازش کاراکتر و هم در اجرای آن را به‌همراه دارد و خب این پیچیدگی‌ها در آثار غیرکمدی بیش از هر فیلم دیگری جواد عزتی را جلوی دوربین شکوفا کرده‌اند.

«ماجرای نیمروز ۱ و ۲»، «لاتاری»، «جاندار»، «تنگه ابوقریب» و «پیلوت» از جمله مهم‌ترین فیلم‌های غیرکمدی عزتی است که در آن‌ها درخشیده. در دو فیلم «جاندار» و «تنگه ابوقریب» حضورش به تنهایی کیفیت هر فیلم را چند پله بالاتر می‌کشد. خصوصا در فیلم «جاندار» او نقش بدمن فیلم را ایفا می‌کند و خصومتی دوچندان در بازی‌اش پیداست که پیش از این کمتر دیده شده است. در میان همه بازیگران جورواجور و مطرح «جاندار»، که هیچ‌کدام بهترین کیفیت خود را ارائه نمی‌دهند و در نتیجه شخصیت‌پردازی در فیلمنامه، سرگردان هستد، جواد عزتی بهترین بازی آن فیلم را به رخ تماشاگر می‌کشاند و یک بدمن به‌یادماندنی می‌سازد.

در «لاتاری» باوجودیکه نقش مکمل است و لحظات حضورش جلوی دوربین روی هم رفته به ده دقیقه هم نمی‌رسد، اما کماکان صلابت خاص برادر بزرگتر را با بازی خود و به اتمسفر فیلم اضافه می‌کند. واقعا جالب است که چطور می‌تواند آنقدر در نقش خود حل شود که وقتی در زندان جلوی امیرعلی نشسته و با نگرانی خاص به چشمان او چشم دوخته، همه حضور‌های طنازانه او در فیلم‌های کمدی برای لحظه‌ای از خاطر تماشاگر می‌پرد و پیشینه بازیگر به هیچ وجه مخل سنگینی اتمسفر و فضای فیلم نمی‌شود. (مقایسه کنید با صحنه ملاقات در زندان در «دهلیز» که عطاران هرچقدر هم که سعی می‌کند، اما برای تماشاگر بیشتر یک بازیگر کمدی است که اشتباهی آ‌نجا قرار گرفته نه یک پدر زندانی)

صادق «ماجرای نیمروز»‌ها خصوصا صادق «رد خون»، اما در کارنامه جواد عزتی ویژه‌ترین نقش‌آفرینی او محسوب می‌شود. با آن گریم خاص و سبعیتی که البته در نگاه نافذ خود بازیگر موج می‌خورد، صادق یکی از سفت و سخت‌ترین کاراکتر‌های سال‌های اخیر سینمای ایران است که تماشاگر را با هر نگاه خود به وحشت می‌اندازد، با هر دیالوگ به فکر فرو می‌برد و با هر قدم که برمی‌دارد دل او را به لرزه می‌اندازد.

جواد عزتی

با گریمی که تعمدا شبیه به چهره سعید امامی طراحی‌شده، جواد عزتی ماندگارترین و به‌یادماندنی‌ترین مامور اطلاعاتی سینمای بعد از انقلاب را تصویر می‌کند. کاراکتری که در سری اول بدون تخفیف‌ترین عضو گروه بود و در «رد خون» قهرمان تنهای اثر.

«رد خون» همان فیلمی است که کیفیت واقعی بازی جواد عزتی و میزان استعداد و مهارتش در بازیگری را نمایان می‌کند. این نقش‌آفرینی نشان می‌دهد که او در فیلمی که شخصیت‌پردازی درست و درمانی داشته باشد، چطور می‌تواند بازی‌هایی ماندگار از خود به‌جا و هم‌نسلان خودش در بازیگری را به‌راحتی کنار بگذارد.

بازیگری که تنها با بازیگری درگیر است و انگار این جدیت در نقش‌آفرینی‌ها از جدیت خودش نشات می‌گیرند. جدیتی که باعث شده بعد از این‌همه سال به دامن حاشیه نیفتد و در شهرت کور نشود و خودش را گم نکند. در سینمای ایران که بازیگران عموما جایگاه و حدشان را نمی‌شناسند و در شهرت و پول، بدل به آدم‌های دیگری می‌شوند، جواد عزتی از معدود هنرمندان سینمای ایران است که دارد کارش را درست و حرفه‌ای انجام می‌دهد. این ویژگی‌ها شاید برای سینمای جهان یا یک سینمای صنعتی اصولی بدیهی باشند که بازیگر ملزم به اجرای آنان است، اما در سینمای ایران به گوهری نایاب می‌ماند.

مدیسا مهراب پور
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 46
در انتظار بررسی:0
Netherlands
08:55 - 1398/10/10
با نظرتون موافقم واقعا بازیگر توانمندی هستن امیدوارم همیشه خوش بدرخشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
بازیشو خلی دوست دارم
موفق باشید جواد عزتی عزیزو طنازو دوست داشتنی
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1398/10/10
ممنون شعله جان واقعا درست و بجا و زیبا بود دقیقا مثل خودتون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
نظرت درباره جواد عزتی بود یا شعله؟!
Iran, Islamic Republic of
09:11 - 1398/10/10
ولی نوید محمد زاده با وجود تکراری بودن خیلی بازیگر قدری است به خصوص توی آخرین فیلمش سرخپوست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
بابا نوید یه لات کوچولوه،هنر در سینمای ایران هنوز تعریف درستی نشده
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1398/10/10
عزتی عالیه ولی پرویز پرستویی و بهروز وثوقی و فراموش کردید که خیلی حرفه ای تر از عزتی هستن
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/10/10
بسیار موافقم اما باید این رو هم اضافه می کردین که استاد اول این نقش آفرینی ها در نقش های اینقدر متفاوت هنرمند عزیزمون جناب آقای پرویز پرستویی هستن و در واقع ایشون الگوی آقای عزتی شدن و به حق هم کارشون بسیار زیباست همونطور که کارهای آقای پرستویی عالیه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
اکبر عبدی هم عالیه
بدون نام
Spain
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
دقیقا
بدون نام
Spain
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/10/10
با نظر نویسنده محترم درباره مقایسه حامدبهدادونوید محمدزاده صدوهشتاد درجه مخالفم.
به نظرم بازی نوید بسیار زیباتر وهنری ترودلچسب تر ازبازی های خشک وبی روح ونچسب حامد بهداد است.
پاسخ ها
بدون نام
Norway
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
دقیقا نوید جذابتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
آره حامد بهداد که اصلا بعضی وقتها آدم نمیفهمه چی داره میگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۱
موافقم از بازی حامد بهداد خوشم نمیاد خیلی کسل وخسته کنندس
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/10/10
با نظر نویسنده محترم درباره مقایسه حامدبهدادونوید محمدزاده صدوهشتاد درجه مخالفم.
به نظرم بازی نوید بسیار زیباتر وهنری ترودلچسب تر ازبازی های خشک وبی روح ونچسب حامد بهداد است.
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/10/10
با نظر نویسنده محترم درباره مقایسه حامدبهدادونوید محمدزاده صدوهشتاد درجه مخالفم.
به نظرم بازی نوید بسیار زیباتر وهنری ترودلچسب تر ازبازی های خشک وبی روح ونچسب حامد بهداد است.
پاسخ ها
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
برترینها مشکل پیام های تکراری رو کی میخوای حل کنی؟!
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1398/10/10
جواد عزتی فوق العاده است، بهرام افشاری هم خیلی عالیه! چرا افشاری رو با پزمان جمشیدی مقایسه می کنید. اتفاقا توی بازی بهرام افشاری هم همون جدیت حتی توی نقش های طنز دیده میشه.
جواد عزتی نقش های طنزش بهتر از جدی است. به نظر من نقش های جدی خیلی بهش نمیاد.
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1398/10/10
مدت هاست که دارم میگم جواد عزتی به لحاظ فن بازیگری بهترین بازیگر ایرانه
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1398/10/10
خیلییی اغراق شده بود. بله آقای عزتی وقتایی که انتخاب درستی کردن کار خوبی هم به جا گذاشتن. ولی هزارپا واقعا قابل دفاع نیست. ایشون از بهترین بازیگرای حال حاضر سینماس. ولی چرا برای اثباتش نوید محمدزاده ای که معولمه یه تئاترشم ندیدین رو میکوبین. بازی حامد بهداد تو قصرشیرین شبیه کدوم بازیشه؟ من از جواد عزتی خوشم میاد و واقعا محترمه اما نحوه نگارشتون واقعا ایراد داشت
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1398/10/10
خیلییی اغراق شده بود. بله آقای عزتی وقتایی که انتخاب درستی کردن کار خوبی هم به جا گذاشتن. ولی هزارپا واقعا قابل دفاع نیست. ایشون از بهترین بازیگرای حال حاضر سینماس. ولی چرا برای اثباتش نوید محمدزاده ای که معولمه یه تئاترشم ندیدین رو میکوبین. بازی حامد بهداد تو قصرشیرین شبیه کدوم بازیشه؟ من از جواد عزتی خوشم میاد و واقعا محترمه اما نحوه نگارشتون واقعا ایراد داشت
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1398/10/10
واقعا بازیگر خوبیه.همین ساده بودن شخصیتش و اینکه خودشو گم نکرده خیلی عزیزش کرده
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1398/10/10
امثال پرویز پرستویی و مهدی هاشمی از جواد عزتی در ارائه نقش متفاوت خیلی جلوتر هستند !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
منم میگم پرویز پرستویی بهترینه ، بعدش جواد عزتی ..
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/10/10
من لاتاری و آینه بغل و ماجرای نیمروز 1 و 2 رو ازش دیدم واقعا عالی بود. توانایی بازیگریش خیلی قویه جواد عزتی
البته شهاب حسینی هم بازیگریش خیلی قویه
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1398/10/10
جناب نویسنده، قرار نیست برای تعریف از یکنفر و متمایز معرفی کردن آن، اینقدر بقیه را بکوبی.
جواد عزتی حرف نداره بله خودم از طرفداراشم ولی بقیه هم سبک خودشونو دارند
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1398/10/10
جواد عزتی عالیست. پرویز پرستویی هم خداییش عالیه ولی حیف خیلی حاشیه داره. طوری که حاشیه اش پر رنگ تره
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1398/10/10
الان هر هنرمندی یه لقبی داره، لقب ایشون رو بزارین جواد سینمای ایران...
پاسخ ها
سپیده
-
۰۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
جواد سینمای ایران؟؟؟ الان مثلا لقب بود؟
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1398/10/10
عالیههههههههه ،اکسیدان معرکه ست
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1398/10/10
آقای عزتی بازی فوق العاده ای دارن
امیدوارم همیشه خوش بدرخشند.
Iran, Islamic Republic of
02:50 - 1398/10/11
اقای جوادعزتی بازیشون فوق العاده عالیه.اتفاقا من خیلی وقته این نظر رودارم جای همچنین متنی درتوصیف همچنین بازیگردرجه یکی خالی بود.ایشون هم ازلحاظ حرفه ای یک یک هستن هم ازلحاظ اخلاق
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1398/10/11
آقا عزتی، عزتت پایدار عزیز جان. خسته نباشید.
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/10/13
به نظر شما چرا اقای عزتی عزیز با این همه کار و درامد نباید مالیات بدهند!؟ایا انصاف است!؟
خیلی دوست دارم بدونم نظر خودشون چیه! آخه ایشون خیلی مردمی هستن، نباید بزارن با مالیات ندادنشون در حق مردم ظلم بشه.
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1398/10/13
جواد عزتی بهترین بازیگر مرد و نازنین بیاتی بهترین بازیگران ایران هستن و نقش افرینی این دو کنار هم در اینه بغل فوق العاده بود
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
قبل از آینه بغل تو فرشته ها با هم می‌آیند با هم بازی کرده بودن اونم عالی بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2